Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 88

Téma: Vtipné obrázky

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963


    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    :)

    E: Chtěl jsem zapadnout do kolektivu ale asi to nepůjde :\
    Nepůjde no :( hh

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Podle mě by se,mělo myslet dopředu, řešíte tu pořád to stejný a spamujete fórum a už mě to nebaví číst, názor mu vyjádřete na steamu, klidně ho tam pošlete až, až do pryč, ale už,mě nebaví každej tejden číst to stejný. Ano, číst to nemusim, ale stejně tak to vy nemusíte pořád psát, ať už do OT, nebo ne.
    Co ty máš komu poroučet, jak má kdo kam co psát? Někdo to tady chtěl napsat, tak to tady každý napsal. Dostal funkci a mně jako hráči se to nelíbilo, protože mohl zasahovat do věcí, které přímo ovlivňují mě. To je celé.

  3. #33
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Ta nenapadnost ako Kroxy opakuje vsetko po kotlovi, avatar, lamu :D

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    1 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Kotel má někde na avataru lamu že o tom nevím a i kdyby je to tvoje věc? Ty se starej prosím o sebe.

  5. #35
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    Kotel má někde na avataru lamu že o tom nevím a i kdyby je to tvoje věc? Ty se starej prosím o sebe.
    Jak ty můžeš mít tu drzost si ještě na někoho otevřít hubu, to mi můj smallbrain nepobírá.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Jak ty můžeš mít tu drzost si ještě na někoho otevřít hubu, to mi můj smallbrain nepobírá.
    Divím se že i ty stím nemáš problem když si pár týdnu zpět po odebrání práv dělal takovej rozruch..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #37
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    6 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Ako nehnevajte sa, ale toto už je choré čo tu píšete... Ja sa ho nezastávam, som neutrálny a prečítal som čo ste tu popísali , že čo spravil a čakal som oveľa niečo horšie. Vyčítate mu, že má/mal viac portálov a že zanikli, ale kurva čo to má čo spoločne s vami ? ako vám všetkým čo ho tu tak hateujete tým ublížil? dokazuje to, len že sám ešte nevie čo chce. K tomu ohováraniu sa nevyjadrujem nebol som tam... Jediná vec čo mu môžte vyčítať je, že málo toho spravil nato, že mal placku web designera... Oveľa hnusnejšie a pokryteckejšie mi príde, čo robíte vy... chalan napíše nejakú rozumnú vec a aj tak tam má dole 30 palcov... niektorí možno ani si neprečítate čo napíše a aj tak mu dáte dole palec... sa zamyslite aj nad sebou ako sa správate... tu mu vyčítate jeho avatar... čo sa kurva do toho seriete ? je to jeho vec aký avatar tam ma, kým ním neporušuje pravidla je to jeho vec. Piner a čo to kurva má byť zasa od teba , že ako si môže otvárať hubu a prečo by nemohol ??? reagoval len na ten post a nikomu v ňom nenadáva tak čo to má byť. Aj tak si myslím, že len zopár ľudí tu má ozajstný dôvod prečo ho nenávidí a ostatok sa len pridáva aj keď nemá vlastný a skutočný dôvod... Na portály kde som bol adminom(už zanikol) tak jeden z adminov cheatoval na vlastnom portály, predal pluginy druhému portálu, robil reklamu na iný portál a dokonca nadával hráčom a ľudia ho tam nehateovali ako vy, ale správali sa ako ľudia. Proste sa podala sťažnosť, aby mu boli odobraté práva a bol zabanovaný, ale nikto sa nesprával ako sa tuto správate vy...

    E: Ten kto má gule, tak sa nebojí vyjadriť svoj názor a ten čo len mlčí a palčekuje je chudák bez názoru:)
    Naposledy upraveno MarcelloR; 27-03-13 v 19:09.

  8. #38
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Divím se že i ty stím nemáš problem když si pár týdnu zpět po odebrání práv dělal takovej rozruch..
    Pár hodin :D Jo, dosral jsem si to sám a vím to, ale na tom už stejně nezáleží.

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    6 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Takže takhle dík Marcello R , Jerrymu , Sluničkovy a dalším lidem co stojí při mě.

    Další věc Piner já jsem myslel že tady už máš ban, ale asi né možná jsem trapák ale ne takový jak ty už i kotel tě poslal do prdele s prominutím. Myslíš že mě 15-ti letý hajzl jako ty bude posílat do prdele tak to né. Jo a když se tu navážíš do mého portálu neboli projektu nevím kdo umě chtěl už škemrat o práva jak jsem slyšel. takže raději pomlč ty jsi tady ta černa ovce já ne. Já na kotelně hraji to ty jsi tahal kačera po zemi takže bych si na tvé straně neotevíral hubu já. BUBEN ty taký velká huba ale nic s toho. Potom jsi takový inteligent že když vidíš že mám u jména WEB DESIGNER tak asi to nebude kvůli banerum , tebe do toho nic není co jsem nebo nejsem ty jsi tam hled svího a na mě se nekoukej já za to nemůžu že jenom závidíš. Potom moje avatary ve škole si děláme s lam prdel tak jsem si to dal jako popisek a ty hned máš milion řečí i kdybych tam měl hovno tak ti nic do toho není.

    Potom odsuzujete kotla proč mi dal tu placku atd, já jsem si ze začátku myslel že je to takový divný člověk, ale jak jsem pokecali na TS tak jsem věděl hned že je to dost hodný člověk a udělá co je v jeho silách.

    Ted nevím jestli se mám zbalit a jít pryč a nikdy se tu neukázát a nebo tady být a každý den poslouchát ty vaše zasrane flamy asi nevíte jak mi je.
    Vám to prostě dělá radost, že mám s toho nervy, ale už mi hooodně lidi na kotelně psalo až to tady neukončuji kvuli blbcům. Ale to se opravdu nedá jeto něco jako šikana. Prostě nemůžu nic nemůžu tady udělat zasranou stránku s obrázkami . Zamyslete se nad sebou někteří hlavě ty pinere který jsi dělál možná větší hlouposti než já.

    E: Palečků si nevšímam :)
    Naposledy upraveno Kroxy; 27-03-13 v 16:47.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    BUBEN ty taký velká huba ale nic s toho. Potom jsi takový inteligent že když vidíš že mám u jména WEB DESIGNER tak asi to nebude kvůli banerum , tebe do toho nic není co jsem nebo nejsem ty jsi tam hled svího a na mě se nekoukej já za to nemůžu že jenom závidíš.
    Jakou prací jsem machroval, že máš tu drzost nazývat mě velkou hubou? Já od tebe viděl pouze bannery. Byl by někdo z adminu natolik ochotný a "vynesl" z adminfora kroxyho práci? Já tam opravdu nemám přístup. Já jsem schopný uznat svoji chybu, ale na základně čeho to mám uznat? Z fráze "vše je v adminforu" to opravdu neuznám. A do toho co ty seš je mně toho docela dost. Jinde si bud čím chceš, ale na KOTELNĚ mě to zajímá velice. Výsledek tvé práce stejně neuvidím. Oficiálně už jseš jen user, takže tím to končí. Neuneseš pravdu, protože jinak by jsi nás tady všechny rozprášil důkazy.

  11. #41
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    A co ti je vůbec do toho? Starám se snad já do tebe? Ty tu prácí vůbec nemusíš vidět, pokud ten design bude vybrán tak ho uvidíš. I kdybych měl jména nevím co tebe to snad musí byt jedno né? Nebo máš nějakou poruchu že musíš být u všeho ?

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245


    6 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Nemusím být u všeho, ale jelikož tady hraju a platím si VIP, není mně lhostejné jak to tady bude. Mám snad doprdele právo vyjádřit svůj názor a pokusit se změnit budoucnost než čekat jak to dopadne a pak marně nadávat. Jestli to podle toho bude nebo ne je věc jiná, ale názor mít můžu.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Bubne, pokud vím, někdo to tu bylo a dopadlo to stejně jako tato téma, všeci nadávají na Kroxyho i když už jste konečně viděli jeho práci i tak jste na to srali a nadávali, k čemu tedy to sem dávat zase? O tom se můžete hádat i v tomhle threadu..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #44
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    1 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    AA někdo by tu pořádně potřeboval dostat s radiatorem :-D

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  15. #45
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    1 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Řeknu to takhle něco jsem udělal pro kotelnu dobrého a ještě dostanu zjebané ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •