Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 88

Téma: Vtipné obrázky

  1. #46
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    2 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Nevšímej si jich lock někdo tu prostě bude rejpat kdaždej tvůj post to nemá cenu

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  2. #47
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Zavři piču já nežebrám já píšu jak to je

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  3. #48
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno ^Q. Zobrazit příspěvky
    Kurva už zmizni a lock si choď žebrať niekde inde, kar pojebaný. Nechajte to otvorené.
    dá sa to aj slušne povedať... to ty by si si teraz zaslúžil minimálne 20 palcov dole... ja by som to nechal otvorené, buď sa to tu vyhovorí a bude kľud alebo sa to nevyrieši a furt bude táto komunita úplne o hovne kvôli zbytočným hádkam...

    chce to swear filter aj na forko...

  4. #49
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Podľa mňa by ste sa mali nad sebou všetci zamyslieť, vyjebať sa nato čo bolo, dať si druhú šancu a prestať si nadávať kvôli úplným hovnám. Ukážte, že Kotel tu nedrie ako idiot pre nič za nič... Čim lepšie sa budete navzájom k sebe správať, tým lepšia bude komunita, čiže bude lepší portál. Trávite tu denno denne nejaký čas, tak nemyslíte, že by bolo lepšie, ak by sa tu nevytvárali nezmyselne hádky, nadávky, ale vychádzali ste medzi sebou ? Je jedno či máte 12 alebo 18 rokov, ak sa budete správať normálne, nerypať jeden do druhého kvôli hovnám a najprv si premyslieť než niečo napíšete, tak sa môžete chváliť aj pred tými blbcami s VIP čo trávia čas na gamesites, že hráte na portály, ktorý riadi veľmi ochotný človek a kde je veľmi dobrá komunita hráčov.

  5. #50
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    Další věc Piner já jsem myslel že tady už máš ban, ale asi né možná jsem trapák ale ne takový jak ty už i kotel tě poslal do prdele s prominutím. Myslíš že mě 15-ti letý hajzl jako ty bude posílat do prdele tak to né. Jo a když se tu navážíš do mého portálu neboli projektu nevím kdo umě chtěl už škemrat o práva jak jsem slyšel. takže raději pomlč ty jsi tady ta černa ovce já ne. Já na kotelně hraji to ty jsi tahal kačera po zemi takže bych si na tvé straně neotevíral hubu já.
    No a, že mě kotel poslal do prdele ? Je to jeho portál a i kdyby neměl pravdu, nebudu si na něj otevírat hubu, na rozdíl od tebe vím, ke komu mám mít respekt a ke komu ne. Mě říkáš, že je mi 15, ale samotnýmu je ti 16, to je trochu směšné. Co fetuješ ? U tebe ? O práva ? děláš si prdel ? Na ten tvůj portálek už ani nevkročím. Samozřejmě, ty jsi tu ten, co je tu ze všech nejdéle a je best in the world...blabla. A ano, možná máš pravdu, možná tu jsem černá ovce, ale ani mi to vlastně nějak nevadí. O černé ovci bych být tebou radši ani nemluvil. Měl jsem tu na forku 2 bany, jeden za urážky a za spamming, což byla docela fun, dokud nepřišel zeus. Nikdo se bavit nechtěl, tak jsme si " hráli ".
    Místo toho, aby jsi vzal kritiku jako chlap, začneš tu všechny urážet. Myslíš si, že mě nikdy neuráželi ? Ale ano, taky jsem se " bránil " jako ty, ale nemá to smysl. Asi tě tu lidi rádi nemají, když ti palečkují každý post, který můžou, ale to je asi jen věc názorů.

    Jinak souhlasím s Marcellem, ale tady to nikdy nepůjde.. Vždy se tu najde někdo, kdo " trollí " jak pomocí obrázků, tak normálních postů.
    E: A já už tě přestávám řešit, očividně to s tebou nemá cenu. Tvrď si co chceš, každý to vidí jinak. Ať napíšeš cokoli, nehodlám na to reagovat.
    Naposledy upraveno Piner; 27-03-13 v 17:50.

  6. #51
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Tyvole to je počteníčko :D
    ...Co si tak všimam tak Kroxyho posty se tu palečkujou už jen z principu -_-
    ...Třeba já proti němu nemám nic až na ten post Webdesignera a trapne kecy (rozepišu dole)
    1.)Proč mi vadil Webdesigner?..na to mam jednoduché vysvětlení...
    Byl jednou jeden Kotel a založil Kotelnu...udělal web, rozjel servery...pak forum a jednoho krásného se tu objevil ZombieBot a Zoid kteří původní kotelňácký vzhled webu předělali do nynější podoby (GJ chlapi)....no a přišel den kdy se tu z neznamo kama (nezajima mě to) objevil nějaký Kroxy co tu po sfailované žádosti o práva vyžebral aspoň post Web designer -> ??? Co se změnilo na webu?..NIC a to je ten důvod proč mě sral ten post...jo kdyby ho měl ZombieBot & Zoid tak neřeknu ani slovo jenomže ho dostal Kroxy co dohromady udělal 3 bannery (jestli vubec) v malovani a 649847654 dnů makal na novem vzhledu webu ktery byl stejně oničem (neřikam že sis na něm třeba nedal praci ale mě osobně se moc nelíbil) tím nechci říct že bych to udělal líp ale měl si ten post takovou dobu a hovno z toho
    (pokud se pletu sorry ale myslim že ne)
    2.)TRAPNE KECY & ZVIDITELŇOVÁNÍ SE (Kapitola II)
    Další věc je ta co občas psal za hovna, třeba taková Brownova žádost o práva kde napsal neuvěřitelný shit že sem sa až smál (a to mi ani nepřišlo směšné).
    To zviditelňování se a upozorňování na sebe byla taky z jeho zlozvyků když se do každeho mista kde se dalo snažil nacpat Kroxy ....Pak ještě ten portal ke kteremu se radši nebudu vyjadřovat -> Jeho věc, naše nazory može mit v piči ;) polovina těch chytráků co minuskuje každy jeho post už jenom z principu nedokaže zapnut server ani po LAN....
    Kroxy jestli sem tě nějak urazil tak sorry ale to sou jediné věci co mi na tobě vadily...Proti tvojí osobě nemám nic protože sem stebou nikdy nemluvil/nepsal atd...
    (jestli má někdo v planu mě zminuskovat zato že nejsem proti němu tak dotoho, budu rád za palec hore aj dole stejně jsou to jenom virtualní věci které v podstatě neexistují a neznamenají nic jak si mnozí myslí)...Možna sem napsal sračku možna ne, přeberte si to jak chcete ale snad nejste malé děcka co se nedokážou bavit jako normální lidi, bych chtěl vidět co by ste mu řekli v reálném životě ;)...sklopili by ste hlavu a drželi hubu...
    Toto je diskuzní forum seriózního portálu a řeší se tu takové hovna...:D

    //Jo ještě dodatek...
    Já taky nejsem pan dokonalý, taky jsem tu parkrat zafailoval a nebojim se to říct ale Kotelnu mám rád jak kvůli běhu serverů tak kvůli skvělé komunitě lidí na kterou se narazí málokde ale poslední dobou se tu každý snaží všechny setřít a myslí si jak není důležitý...jedinný kdo tu má plné právo něco říkat je Kotel kterému skládám velkou poklonu a má u mě mega respekt zato že to dotáhnul až tak daleko...buďte radi že vubec něco jako Kotelna existuje a nehadejte se tu kvuli kravinám..dobře, napsali ste svůj názor ale nemusíte zuby nehty Kroxyho nenávidět zato co udělal/dělá, pokud se vam to nelibí tak to ignorujte...já sem to taky neřešil ale vidim že tento topic (původně založený za účelem davat sem Vtipné obrázky) se rozjel do psycha ve kterem se každý snaží Kroxyho zhodit a ponížit
    Naposledy upraveno koNan; 27-03-13 v 18:13. Důvod: chyba

  7. #52
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    4 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    Tyvole to je počteníčko :D
    ...Co si tak všimam tak Kroxyho posty se tu palečkujou už jen z principu -_-
    ...Třeba já proti němu nemám nic až na ten post Webdesignera a trapne kecy (rozepišu dole)
    1.)Proč mi vadil Webdesigner?..na to mam jednoduché vysvětlení...
    Byl jednou jeden Kotel a založil Kotelnu...udělal web, rozjel servery...pak forum a jednoho krásného se tu objevil ZombieBot a Zoid kteří původní kotelňácký vzhled webu předělali do nynější podoby (GJ chlapi)....no a přišel den kdy se tu z neznamo kama (nezajima mě to) objevil nějaký Kroxy co tu po sfailované žádosti o práva vyžebral aspoň post Web designer -> ??? Co se změnilo na webu?..NIC a to je ten důvod proč mě sral ten post...jo kdyby ho měl ZombieBot & Zoid tak neřeknu ani slovo jenomže ho dostal Kroxy co dohromady udělal 3 bannery (jestli vubec) v malovani a 649847654 dnů makal na novem vzhledu webu ktery byl stejně oničem (neřikam že sis na něm třeba nedal praci ale mě osobně se moc nelíbil) tím nechci říct že bych to udělal líp ale měl si ten post takovou dobu a hovno z toho
    (pokud se pletu sorry ale myslim že ne)
    2.)TRAPNE KECY & ZVIDITELŇOVÁNÍ SE (Kapitola II)
    Další věc je ta co občas psal za hovna, třeba taková Brownova žádost o práva kde napsal neuvěřitelný shit že sem sa až smál (a to mi ani nepřišlo směšné).
    To zviditelňování se a upozorňování na sebe byla taky z jeho zlozvyků když se do každeho mista kde se dalo snažil nacpat Kroxy ....Pak ještě ten portal ke kteremu se radši nebudu vyjadřovat -> Jeho věc, naše nazory može mit v piči ;) polovina těch chytráků co minuskuje každy jeho post už jenom z principu nedokaže zapnut server ani po LAN....
    Kroxy jestli sem tě nějak urazil tak sorry ale to sou jediné věci co mi na tobě vadily...Proti tvojí osobě nemám nic protože sem stebou nikdy nemluvil/nepsal atd...
    (jestli má někdo v planu mě zminuskovat zato že nejsem proti němu tak dotoho, budu rád za palec hore aj dole stejně jsou to jenom virtualní věci které v podstatě neexistují a neznamenají nic jak si mnozí myslí)...Možna sem napsal sračku možna ne, přeberte si to jak chcete ale snad nejste malé děcka co se nedokážou bavit jako normální lidi, bych chtěl vidět co by ste mu řekli v reálném životě ;)...sklopili by ste hlavu a drželi hubu...
    Toto je diskuzní forum seriózního portálu a řeší se tu takové hovna...:D

    //Jo ještě dodatek...
    Já taky nejsem pan dokonalý, taky jsem tu parkrat zafailoval a nebojim se to říct ale Kotelnu mám rád jak kvůli běhu serverů tak kvůli skvělé komunitě lidí na kterou se narazí málokde ale poslední dobou se tu každý snaží všechny setřít a myslí si jak není důležitý...jedinný kdo tu má plné právo něco říkat je Kotel kterému skládám velkou poklonu a má u mě mega respekt zato že to dotáhnul až tak daleko...buďte radi že vubec něco jako Kotelna existuje a nehadejte se tu kvuli kravinám..dobře, napsali ste svůj názor ale nemusíte zuby nehty Kroxyho nenávidět zato co udělal/dělá, pokud se vam to nelibí tak to ignorujte...já sem to taky neřešil ale vidim že tento topic (původně založený za účelem davat sem Vtipné obrázky) se rozjel do psycha ve kterem se každý snaží Kroxyho zhodit a ponížit
    RESPEKT!

  8. #53
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Puvodne jsem se vam tu do toho nechtel michat, ale jak to tak procitam, neda mi to.
    Ja se ztotoznuju s Bubnovym nazorem:
    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Hrál jsem a stále občas hraju na kotelně. At jsem ze situace na kotelně sebevíce znechucenej, stále jsem srdcař a mám určitou vizi jak bych si to představoval.
    Proc? Protoze jsem mel taky nejakou vizi, ktera bohuzel nevysla a co tady tak ctu, je to porad horsi. Ale to sem nepatri, tak prejdeme k veci.
    Kroxy. Ano, je to krysa, meni nazory casteji jak vetsina lidi spodni pradlo, ale meli by jste si uvedomit, ze ani tento a ani jiny toppic o tom, jakej je to vul a jak ho nesnasite nepovede k tomu, ze ho Kotel sesadi, nebo dokonce
    zabanuje na foru. Pokud se rozhodne z nej udelat neco jinyho, nez obyc usera, muzete akorat brecet a nadavat, ale tim si drive nebo pozdeji vyslouzite banan.
    Popremyslejte nad tim, nez neco napisete a podivejte predevsim sami na sebe a posudte, jaci jste, nebo jste byli.

  9. #54
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105


    5 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    Ted nevím jestli se mám zbalit a jít pryč a nikdy se tu neukázát.
    Dobry nápad.Nemyslíte?

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    7 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Mrkev, ty drz hubu a krok, neni treba aby ses ozyval.
    Nemyslim si ze mas tady takovou minulost aby si takovehle veci pro dospele vubec mohl pochopit.
    Snazte se uz drzet tematu, sice je to offtopic ale to neznamena ze z sekce vtipne obrazky udelate hatersky chat.
    Preci jen si myslim, ze jste mu to nandali az dost a snad si ted konecne myslite jaky jste dobry, timto myslim hlavne ty kteri mu nadavaji kvuli tomu ze si udelal vlastni portal..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Přesně jak facebook..
    Pět stránek textu - 10 užitečných komentářů a zbytek jen sračky co píšou malé děcka na facebooku když tam maj 10 000 přátel.
    Každý se může změnit, tak i vy už začněte přemýšlet o tom co píšete..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #57
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    6 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Ruku na srdce, kdo nikdy neudělal nějakou hovadinu. Snaží se tu založit vlákno s obrázky a vy z toho uděláte tohle. Už jen z principu mu dáte dislike, ikdyby tu navrhl nějaký nový zábavný mód, tuším že by tam bylo tucet disliků a žádný komentář, proč se vám to nelíbí. V poslední době tu každý někoho trollí a myslí si jak není vtipný. Ty vaše disliky vyjadřují názor, ale nikde není psáno, že si z toho bude něco dělat. Poslední měsíc, nebo dva tu vidím jen kroxy tohle kroxy támhleto, nemyslíte si, že už toho je dost? Vžíjte se do jeho situace a uvidíme, jak se vám to bude líbit. Nemusíte mít kroxyho rádi, ale můžete ho ignorovat. Tenhle flame by zasloužil smazat.. Peace, disliky neřeším.

  13. #58
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Nemám důvod se do Kroxouše najebávat,ba naopak ja za ním stojím je mi u prdele že měl akýsi takýsi odznáček skauta WEB DESIGNER.Ne to mě fakt nezajmá.Ale to že se furt do nej najebáváte Palec hore.To je tak vysoká demencia ako Sněžka.A né že odejdeš kroxy naopak zůstan,ty nemáš jediný důvod odcházet.
    A maličkost Palečky Dole!
    Naposledy upraveno Airsoft; 28-03-13 v 09:55. Důvod: chyba

  14. #59
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Omlouvám se všem jestli sem někomu ublížil tak že mě až posíláte do prdele.Vžyt ta placka WEB Designer neměla žádné práva jenom jednu barvičku kterou mi vyčtete nic jak píšou ostatí zamyslete se

    E: Dík Darku a Airsoftovy :)

  15. #60
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    0 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •