Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 88

Téma: Vtipné obrázky

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Poslední post a to poslední dělál jsem design pro kotelnu, ale je v admin fórum.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Marcello R Zobrazit příspěvky
    no ono neviem či sa nemýlim, ale asi veľa ľuďom čo som tak čítal vadí, že má placku web designera a nič tu od neho nie je vidieť, čiže možno keby skúsil nejaké blbé bannery, logá porobiť(nič zložite zaberie to zopár minut), tak by do neho už až tak nedrbkali. Akurát som si všimol, že už nemá ani tu placku a má stály člen hmm..
    Takže jen proto že měl placku web designera ho nemaj rádi ? vždyť to muselo působit jako kajinovo znamení - čili by Kroxy by měl hned po obdržení tohoto "přívlastku" chtít aby mu byl odebrán. (http://www.ptejteseknihovny.cz/ulozi...ainovo-znameni). Chtělo by to aby tu někdo pořádně vysvětlil, co proti němu někteří mají.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    však nech sa spraví téma a každý nech si tam napíše čo mu na ňom vadí a nech si to tam vyhovoria. Ja som tu len chvíľku a neviem čo tak strašného sa tu zomlelo, že ho toľko ľudí nemá rado, ale každý si zaslúži druhú šancu a aspoň by sa to tu ukľudnilo.

  4. #19
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Takže jen proto že měl placku web designera ho nemaj rádi ? vždyť to muselo působit jako kajinovo znamení - čili by Kroxy by měl hned po obdržení tohoto "přívlastku" chtít aby mu byl odebrán. (http://www.ptejteseknihovny.cz/ulozi...ainovo-znameni). Chtělo by to aby tu někdo pořádně vysvětlil, co proti němu někteří mají.
    Podle data založení tvého účtu usužuji, že už máš na fóru delší dobu přehled. Nemá smysl Ti tedy psát důvod, každej má právo udělat si vlastní názor. Jen ve zkratce, Prvně chtěl být admin pod nickem Messi :P, pak pod nickem Kroxy na pár hodin ty práva dokonce dostal. Založil si svůj portál. Pak ho někomu nějak předal nebo co a hned se objevil tady s "web designerem" a poměrně vysokým egem. Po naší žádosti o uklízečku představil svou 3600 hodinovou práci a teď asi zase šéfuje svýmu portálu.
    Více zde a zde

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Marcello R Zobrazit příspěvky
    však nech sa spraví téma a každý nech si tam napíše čo mu na ňom vadí a nech si to tam vyhovoria. Ja som tu len chvíľku a neviem čo tak strašného sa tu zomlelo, že ho toľko ľudí nemá rado, ale každý si zaslúži druhú šancu a aspoň by sa to tu ukľudnilo.
    Psychiatrický kroužek Marcella a Knoxe :).
    Citovat Původně založeno cFc|Lu!z Zobrazit příspěvky
    Podle data založení tvého účtu usužuji, že už máš na fóru delší dobu přehled. Nemá smysl Ti tedy psát důvod, každej má právo udělat si vlastní názor. Jen ve zkratce, Prvně chtěl být admin pod nickem Messi :P, pak pod nickem Kroxy na pár hodin ty práva dokonce dostal. Založil si svůj portál. Pak ho někomu nějak předal nebo co a hned se objevil tady s "web designerem" a poměrně vysokým egem. Po naší žádosti o uklízečku představil svou 3600 hodinovou práci a teď asi zase šéfuje svýmu portálu.
    Citovat Původně založeno cFc|Lu!z Zobrazit příspěvky
    Více zde a zde

    Díky, to že tu jsem zaregistrovaný nějaký pátek neznamená že tu jsem každý den. Byla doba kdy jsem na csko.cz nepřišel třeba měsíc.
    E: jinak jsem pro :)
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 26-03-13 v 20:27.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  6. #21


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Vždyt už nemá ani barvu nic, tak proč ho zas řešíte jak zmaštění mantaci?

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    6 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    serte na to, nemá to cenu, další zbytečná internetová válka, kde každej napíše co proti komu má, jak by mu co dělal a pod. a přitom venku by šel se svěšenou hlavou a jazyk za zubama, tohle nemá cenu, už to je vážně trapný, jak s tim jak je Kroxy hejtovanej, každej někdy udělal píčovinu, vy snad ne? Taky mi vadilo že má tu pozici ale co, svojí práci si dělá, tak proč ne?
    K čemu se tu furt hádat? To nejde bez toho aby se tu řešili normální věci? Dávejte sem vtipné obrázky a buďte rádi že jste rádi..

    Ps je mi u prdele palec dole, já vím že mám pravdu a třeba až budete starší, tak to pochopíte, že přes internet ničeho nedokážete, až budete dělat to co tady v realném životě, tak vám dám klidně paleček nahoru, do tý doby jste pro mě akorát sračky (ti co tu nejvíc machrujou, viz aviatik, nevím co ty se co máš srát do CSka, pokud si dobře pamatuju dostal si ban za cheaty a budeš tu remcat? Nemyslím tím jen tuto tému, Kroxy ti vlastně může bejt ukradenej, myslím si že ty si tu dělal horší věci než on a budeš se do něj navážet?)
    První se kouknětě na sebe, pak suďte druhý..
    Naposledy upraveno Slunicko; 26-03-13 v 20:38.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    0 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    serte na to, nemá to cenu, další zbytečná internetová válka, kde každej napíše co proti komu má, jak by mu co dělal a pod. a přitom venku by šel se svěšenou hlavou a jazyk za zubama, tohle nemá cenu, už to je vážně trapný, jak s tim jak je Kroxy hejtovanej, každej někdy udělal píčovinu, vy snad ne? Taky mi vadilo že má tu pozici ale co, svojí práci si dělá, tak proč ne?
    K čemu se tu furt hádat? To nejde bez toho aby se tu řešili normální věci? Dávejte sem vtipné obrázky a buďte rádi že jste rádi..

    Ps je mi u prdele palec dole, já vím že mám pravdu a třeba až budete starší, tak to pochopíte, že přes internet ničeho nedokážete, až budete dělat to co tady v realném životě, tak vám dám klidně paleček nahoru, do tý doby jste pro mě akorát sračky (ti co tu nejvíc machrujou, viz aviatik, nevím co ty se co máš srát do CSka, pokud si dobře pamatuju dostal si ban za cheaty a budeš tu remcat? Nemyslím tím jen tuto tému, Kroxy ti vlastně může bejt ukradenej, myslím si že ty si tu dělal horší věci než on a budeš se do něj navážet?)
    První se kouknětě na sebe, pak suďte druhý..
    :)

    E: Chtěl jsem zapadnout do kolektivu ale asi to nepůjde :\
    Naposledy upraveno Kroxy; 26-03-13 v 20:45.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    serte na to, nemá to cenu, další zbytečná internetová válka, kde každej napíše co proti komu má, jak by mu co dělal a pod. a přitom venku by šel se svěšenou hlavou a jazyk za zubama, tohle nemá cenu, už to je vážně trapný, jak s tim jak je Kroxy hejtovanej, každej někdy udělal píčovinu, vy snad ne? Taky mi vadilo že má tu pozici ale co, svojí práci si dělá, tak proč ne?
    K čemu se tu furt hádat? To nejde bez toho aby se tu řešili normální věci? Dávejte sem vtipné obrázky a buďte rádi že jste rádi..

    Ps je mi u prdele palec dole, já vím že mám pravdu a třeba až budete starší, tak to pochopíte, že přes internet ničeho nedokážete, až budete dělat to co tady v realném životě, tak vám dám klidně paleček nahoru, do tý doby jste pro mě akorát sračky (ti co tu nejvíc machrujou, viz aviatik, nevím co ty se co máš srát do CSka, pokud si dobře pamatuju dostal si ban za cheaty a budeš tu remcat? Nemyslím tím jen tuto tému, Kroxy ti vlastně může bejt ukradenej, myslím si že ty si tu dělal horší věci než on a budeš se do něj navážet?)
    První se kouknětě na sebe, pak suďte druhý..
    Já jsem jenom reagoval na toto podle mě docela úsměvné téma. Reálný život mám v pohodě, ale do toho tu nikomu nic není. Je to offtopic, takže tu každý může psát co chce. A Kroxyho Posty ":)" a "....." už ani nemá smysl komentovat.
    Naposledy upraveno cFc|Lu!z; 26-03-13 v 20:51.

  10. #25
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    serte na to, nemá to cenu, další zbytečná internetová válka, kde každej napíše co proti komu má, jak by mu co dělal a pod. a přitom venku by šel se svěšenou hlavou a jazyk za zubama, tohle nemá cenu, už to je vážně trapný, jak s tim jak je Kroxy hejtovanej, každej někdy udělal píčovinu, vy snad ne? Taky mi vadilo že má tu pozici ale co, svojí práci si dělá, tak proč ne?
    K čemu se tu furt hádat? To nejde bez toho aby se tu řešili normální věci? Dávejte sem vtipné obrázky a buďte rádi že jste rádi..

    Ps je mi u prdele palec dole, já vím že mám pravdu a třeba až budete starší, tak to pochopíte, že přes internet ničeho nedokážete, až budete dělat to co tady v realném životě, tak vám dám klidně paleček nahoru, do tý doby jste pro mě akorát sračky (ti co tu nejvíc machrujou, viz aviatik, nevím co ty se co máš srát do CSka, pokud si dobře pamatuju dostal si ban za cheaty a budeš tu remcat? Nemyslím tím jen tuto tému, Kroxy ti vlastně může bejt ukradenej, myslím si že ty si tu dělal horší věci než on a budeš se do něj navážet?)
    První se kouknětě na sebe, pak suďte druhý..
    Odomňa palec hore. Sluníčko ma pravdu. Na internete 100 kilogramový svalovci a venku 50 kilo aj s botama.

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    11 z 11 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Takže jen proto že měl placku web designera ho nemaj rádi ? vždyť to muselo působit jako kajinovo znamení - čili by Kroxy by měl hned po obdržení tohoto "přívlastku" chtít aby mu byl odebrán. (http://www.ptejteseknihovny.cz/ulozi...ainovo-znameni). Chtělo by to aby tu někdo pořádně vysvětlil, co proti němu někteří mají.
    Co že udělal ?

    Než se definitivně nastěhoval na kotelnu, měl X portálů, což je samozřejmě jeho věc, jenže každý jeho portál nevydržel ani měsíc, či dva. Pak se asi rozhodl, že si požádá o práva zde, nevyšlo mu to, tak se rozhodl, že si založí další portál. Založil, tvrdil, jak to myslí vážně, támhle pomlouvali půlku kotelny a jaký sou všichni kreténi a blablabla. Adminovat mu tam chodili jen ti, kterým to zde nevyšlo / mají ban za cheating. Pak se vrátil zpátky, dostal nálepku web designera a začal tu mlejt o tom, jak on je důležitý pro kotelnu, že bude nový design a kolik mu to dalo práce a blablbalablbla. Do té doby si ho asi nikdo moc nevšímal, pak ale začal psát do žádostí o práva ( například u Browna ) a to už lidem začalo vadit, co udělal, že má na tohle právo ? Je možná pěkný, že to dal někde támhle do adminfora, ale my, jako hráči, jsme to neviděli a je to nefér. ( Možná jen můj názor ). Vrátím se trochu zpátky - Co udělal předtím, než přešel na kotelnu ? Na všechny se na tom portálu vysral a rozhodl se, že předá majitelství hráči Hugo, dříve RastaFarian. Jenže pan Kroxýnek se ani neobtěžoval dát Hugovi nějakou složku či co, takže měl vlastně jenom nálepku Majitel, ale k čemu, když to ani nemohl ovládat ? Po pár týdnech jsem se dozvěděl, že se ten portál rozpadl, protože to nikdo nefinancoval. Pak se Kroxy najednou přestal ukazovat na forku a nikomu to asi ani moc nevadilo, nikdo si ničeho nevšiml. Nedávno mi přišla na steam nějaká pozvánka, tak to otevřu, a vidím, že si pan kroxy založil znovu portál. WTF ? Ten kluk to nemá v hlavě v pořádku, neví co by dřív, neví co chce. Kroxy dělal, dělá a asi dlouho bude dělat kokotiny, za který ho bude většina lidí hate-ovat.
    Se podívej na jeho sračka posty, co píše sem. " Poslední post a to poslední dělál jsem design pro kotelnu, ale je v admin fórum. " Dafuq ?

    Jinak naplno souhlasím s luizem. ( s bunem taky )
    Naposledy upraveno Piner; 26-03-13 v 20:58.

  12. #27
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    A kde jsou ty vtipné obrázky?:O

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245


    9 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Mám zakoupené VIP na 3 roky. To je vlastně vedlejší produkt, protože jsem chtěl poslat vetší částku než 15Kč. Hrál jsem a stále občas hraju na kotelně. At jsem ze situace na kotelně sebevíce znechucenej, stále jsem srdcař a mám určitou vizi jak bych si to představoval. Pokud mě něco napadne, prodiskutuji to s Kotlem na steamu. Do mé vize rozhodně nepatří Kroxy. Marně jsem se to snažil obhájit na steamu. Proto jsme s Luizem založili ten topic. Když člověk maká a je vidět práce, lidi si toho všimnou. Nikde nemusí o svojí práci napsat ani slovo a stejně to každý ví. Tak si myslím, že je to správně. Pokud by se takto Kroxy choval, neměl bych proti němu nic. Ovšem neustále se někde vnucovat, upozorňovat na svoji osobu za každou cenu nemám rád. Jako výsledek všeho trapná fráze vše je v adminforu kam 50% lidí nemá přístup :D. Ani já tam nemám přístup, takže nemohu posoudit co tam je. Ovšem stále jsem nic neviděl.
    Tímto chci taky říct, že by se mohl pohnout web. Podle mého názoru web v této fázi měl být stále pouze testovací. Starému webu byla prý vyčítána nepřehlednost. No nevím jestli se to zlepšilo. " Turnaje budou spuštěny po novém roce." No budou taky vánoce.

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    Ale mne to príde tak že si založil tento theard aby si sa zas na seba upozornil a rozprudila sa tu o tebe hadka ..
    Jak jsem psal. Nedokázal jsem Kotla přemluvit na steamu, tak jsem to zkusili touto formou. Jestli si myslíš, že jsem to udělal aby se o mé osobě mluvilo, tak se velice pleteš. Abych ti to dokázal, můžeš si najít mojí aktivitu zde na forum.
    30-12-12, to jsem dělal ještě admina
    24-02-13, to je ten topic. Kdybych měl potřebu na sebe upozorňovat, asi bych nepsal 1 post za 2 měsíce. Nemám opravdu potřebu na sebe upozorňovat. Ovšem také mně není lhostejné, jak to na kotelně běží. Pokud se mně něco nelíbí tak nejlepší je to napsat. Bud mně ten názor vyvrátí nebo je to podnět k zamyšlení.
    Naposledy upraveno BUBEN; 26-03-13 v 22:15.

  14. #29
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Podle mě by se,mělo myslet dopředu, řešíte tu pořád to stejný a spamujete fórum a už mě to nebaví číst, názor mu vyjádřete na steamu, klidně ho tam pošlete až, až do pryč, ale už,mě nebaví každej tejden číst to stejný. Ano, číst to nemusim, ale stejně tak to vy nemusíte pořád psát, ať už do OT, nebo ne.

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    1 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Podle mně tohle nemá cenu,někdo kroxyho nenávidí k smrti někomu nevadí tohle si řeště jinde PM,steam atd ne na foru
    Jinak kroxy udělals pár chyb ale to se snad napraví ne ? každy dělá chyby ne mu to 200 let vyčítat..
    (jen palečkujte)

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •