Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: Kniha moudrosti

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Kniha moudrosti

    Kotle dnes mě při hraní došlo že pomalu všechny skilly postav potřebují k dobrému fungování dost INT, tak jsem dál přemýšlel a došlo mi že není žadná item co by dával INT.
    A proto navrhuju udělat:

    Google přidával by 50 INT (promiň nic jiného za název mě nenapadlo, ale o to tady nejde)
    Kniha moudrosti přidávala by 25 INT

    díky za odezvu

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Kniha moudrosti

    Kvoli tomuto som vytvoril tento thread http://csko.cz/forum/showthread.php?14667-Nov%E9-itemy
    Inak suhlasim ale dal by som tam 30 a 15

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Re: Kniha moudrosti

    ale tam probírají spíš něco jiného itemy se tam řešili jen zezačátku

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Re: Kniha moudrosti

    Súhlasim s Treyom :) ...

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Kniha moudrosti

    50 je veľa..skor tych 15-20.

    E:Si tie nové itemy moc neužiješ arcade.Wallhack no ..:D
    Naposledy upraveno Toreto; 29-03-13 v 14:58.

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Kniha moudrosti

    Jo.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Re: Kniha moudrosti

    TORETO bohužel :D ale nechápu proč, ano mám ho, ale hraju s ním pouze proti botům když nemám u sebe net, a nebo s ním procházím mapy na JB a na CODKU jsem to použil jednou bylo to před 3 dněma hned jsem ho zkusil ale bylo to ve 2 ráno a byl jsem tam akorát já a jeden kámoš se kterým jsem stejně byl na skype. ALE tak když tu jsou socky admini :D :D :D tak co je jich tu víc s wh a používají ho pořád a jich si nevšímají, všímají si akorát skillerů :D no nic buď půjdu na jiný portál nebo koupím STEAM a nebo se na CSKO vy*eru úplně ale tak co, akorát to zabírá čas, ale když to člověka baví, byla by ale škoda si nezahrát se starýma známejma už :D i s tebou TORETO :D

    NO NIC možná dostanou admini rozum ale tak uvidíme, a co KOTLE nehledáš někoho třeba jako moderátora nebo něco :D

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Kniha moudrosti

    Citovat Původně založeno arcade Zobrazit příspěvky
    TORETO bohužel :D ale nechápu proč, ano mám ho, ale hraju s ním pouze proti botům když nemám u sebe net, a nebo s ním procházím mapy na JB a na CODKU jsem to použil jednou bylo to před 3 dněma hned jsem ho zkusil ale bylo to ve 2 ráno a byl jsem tam akorát já a jeden kámoš se kterým jsem stejně byl na skype. ALE tak když tu jsou socky admini :D :D :D tak co je jich tu víc s wh a používají ho pořád a jich si nevšímají, všímají si akorát skillerů :D no nic buď půjdu na jiný portál nebo koupím STEAM a nebo se na CSKO vy*eru úplně ale tak co, akorát to zabírá čas, ale když to člověka baví, byla by ale škoda si nezahrát se starýma známejma už :D i s tebou TORETO :D

    NO NIC možná dostanou admini rozum ale tak uvidíme, a co KOTLE nehledáš někoho třeba jako moderátora nebo něco :D
    Na toto ti mohu říci jen jedno, jestli si koupíš steam, tak dostaneš ban, a to proto, protože tu už jeden steam zabanovanej máš. :)


    E: Zbohem. :)

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Re: Kniha moudrosti

    já STEAM nikdy neměl :D :D :D a teď nejsem doma takže toto není moje IP nebo nevím podle čeho tak usuzuješ

    FACEPALM

    E: nikdy jsem neměl rád Pardubičáky :D bohužel jsi dalším důkazem že jsou to deme*ti
    Naposledy upraveno arcade; 29-03-13 v 21:35.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Kniha moudrosti

    Aha, tak nejspíše jen shoda jména, podrobně jsem to nestudoval, jen jsem to zahlídl. :)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Kniha moudrosti

    Tvůj názor ti brát nebudu ale ubožáci jsou spíše cheateři jako jsi ty. A nejhorší jsou ti, co si o sobě myslí, že jsou skilleři.:)

    E: Soráč za double post, neuvědomil jsem si to.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Re: Kniha moudrosti

    Mě je double post jedno, ale :D :D cheater proti kámošům proč ne :D a proti botům :D ach jo jsi pa*o

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Re: Kniha moudrosti

    Arcade jak ty možeš vediet koho oni sledujú ... oni nesledujú len skillerrú ("teba"!) ale sledujú aj ostatných.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Kniha moudrosti

    Kámo daj sa vyšetriť lebo čo tu píšeš za sračky to sa ani nedá čítať .... zaplať si vlastný server a tam si cheatuj kolko len chceš a nedávaj nikomu bany za WH keď ťa bude baviť platiť za server pretože nič neni zadarmo ... hráči môžu hrať na servery zadarmo a zlepšiť si skill no niektorím to nestačí a chcú sa ukázať aký sú dementi s rádoby skillom ako ty....

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    72

    Re: Kniha moudrosti

    lol ty máš co říkat se skillem :D

    E: nenechám si co říkat od jeb*ých slováků
    Naposledy upraveno arcade; 30-03-13 v 17:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •