Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 67 z 67

Téma: Rank..

  1. #61
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: Rank..

    Já sem Pro zrušení ranku na furienech 4 a 3 na tom 1 a 2 si to klidně nechte ať si tam nadávát protože mi si chceme Furieny hrát for fun.
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  2. #62
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    To bych rád věděl
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Re: Rank..

    Citovat Původně založeno slepice Zobrazit příspěvky
    Já sem Pro zrušení ranku na furienech 4 a 3 na tom 1 a 2 si to klidně nechte ať si tam nadávát protože mi si chceme Furieny hrát for fun.
    No zas tolik lidí to nechce:)...Když už chcete ten rank tak moc zrušit tak jen na 4 potom sami uvidíte že na 4 bude hrát tak 10lidí.

  3. #63
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Re: Rank..

    Citovat Původně založeno B@Ryk Zobrazit příspěvky
    No zas tolik lidí to nechce:)...Když už chcete ten rank tak moc zrušit tak jen na 4 potom sami uvidíte že na 4 bude hrát tak 10lidí.
    Jžš stejnak na rank hrajou jen psychopati co si musí furt něco dokazovat..Tady na Kotelně je jich až moc...

  4. #64
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Odpověď: Re: Rank..

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Jžš stejnak na rank hrajou jen psychopati co si musí furt něco dokazovat..Tady na Kotelně je jich až moc...
    Ale blbost, já třeba nehraju rank, ale na K:D ratio. :)

  5. #65
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Re: Rank..

    Citovat Původně založeno marsoun Zobrazit příspěvky
    Ale blbost, já třeba nehraju rank, ale na K:D ratio. :)
    O tobě nepadlo ani slůvko, tebe chápu ani tam moc nejseš takže je mi jasné že nehraješ na rank, ale hráči typu Rebus a B@geyman...ti to maj v hlavě trochu jinak a jim jde "jenom" o rank. Kdyby mohli u toho sedět 24 Hod. denně tak u toho jsou a drbaj si na rank..A o tom je celej thread, o tom šílenství a arogancí co mezi něma panuje. Kdyby sis projel chatlog jak se baví B@gey a Rebus trochu by ses zděsil..

    E: Někdy mě třeští oči z toho, co si tam píšou :D Nebreč a nezáviď mi můj skill. Brečíš že nejsi v topce sr***? :*

    Něco co padlo na mě od B@geymana už si to nepamatuju přesně ale něco v tom smyslu: Do Topky patři skilleři jako já, ty tam nemáš vůbec co dělat lowko jen záda dáváš a nic nuemíš.
    Naposledy upraveno Eust.; 09-04-13 v 20:15.

  6. #66
    Pokročilý člen Avatar uživatele After =(^.^)=
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    142

    Odpověď: Rank..

    Presne su to sialenci staci mi to napr. kolko ma Rebus nahratych hodin dni. Ja som okolo 1 dna on 20 dni a je pravda, ze ked su na serveri to je rivalita ja som s Bageymnom ak sa mi zda este nic take nemal ale mam dost ako sa spravaju. A to nei len tyto 2 ale aj iny maju furt s niecim nebol napr. Do .... lama zozadu, pozri na svoj rank lowka.

    Jedna hlava jeden kill, žiadne AB iba skill.

  7. #67
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Rank..

    Citovat Původně založeno After =(^.^)= Zobrazit příspěvky
    Presne su to sialenci staci mi to napr. kolko ma Rebus nahratych hodin dni. Ja som okolo 1 dna on 20 dni a je pravda, ze ked su na serveri to je rivalita ja som s Bageymnom ak sa mi zda este nic take nemal ale mam dost ako sa spravaju. A to nei len tyto 2 ale aj iny maju furt s niecim nebol napr. Do .... lama zozadu, pozri na svoj rank lowka.
    Hrajou si na skillery, ale při tom když hraju proti B@geyovi tak mu ten skill někam zmizel...Ale nadává furt..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •