Strana 10 z 18 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 136 do 150 z 258

Téma: JailBreak 4

  1. #136
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Aspir3 Zobrazit příspěvky
    Hele a nenapadlo vás že 10 leté děcko,které je 3-4 hodiny na JB má svůj počítač,myš sluchátka.....Nevím jestli by pro takového parchanta byl problem sehnat 300,- na CS Steam :/ . Možná to udělat jenom na nějakou registraci ale bylo by to zbytečně zdlouhavé (Jméno,věk,něco o sobě...) a pak nějakej admin přijal ale byla by to blbost.Pokud máte nějakej problém s těmi dětmi tak já to vydím takhle:Nesnášim když se semnou Xstriker 2 hodiny baví o tom že když sem se na 0.1 setiny sekundy postavil a bylo zakázáno stát takže to byl FK,ale musíme brát na vědomí že oni taky nějak začínají a když jedou poprvé,podruhé tak mají trému třeba dřív když přišel admin sem radší chtěl jít od CT abych se neztrapnil :D . Udělat 4. JailBreak,18-24 slotů a na děti se vy*****
    s tímhle uplně souhlasím

  2. #137
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aspir3
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    V hajzlu boooy
    Příspěvky
    154

    Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Trosku rozmyslaj :) na co by si tie deti kupovali steam ked maju tie ostatne 3 jb servery NS :) a tie sluchatka,pc a mys im urcite kupovala mama :D a myslim ze ten steam by si urcite kvoli S jb4 nekupovaly....
    Hele ale když mu rodiče koupili počítač,proč by pro něj byl problém poprosit o 300,- a udělat si Steam.Dítě si řekne:,,Tam budou jenom ti co maj prachy na steam,tam budou ti lepší a důležitější!" Takže tam také bude chtít a prachy na Steam vyžebraj u rodičů :-)

  3. #138

    Odpověď: JailBreak 4

    Já si steam koupil z dvou měsíčního svého štědře našetřeného kapesného a jedno rozmazlené desetileté děcko si řekne rodičům: ,,Prosím, dáš mi 300kč na hru?" a má to hned. To mě dokáže ze všeho nejvíc nasrat. Ale co. Je krize, takže se to nestává zas tak často.

  4. #139
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aspir3
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    V hajzlu boooy
    Příspěvky
    154

    Odpověď: JailBreak 4

    Grakone to mám taky na mysli :-) Já nemám žádné kapesné takže si to nemohu koupit :/

  5. #140
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Aspir3 Zobrazit příspěvky
    Hele ale když mu rodiče koupili počítač,proč by pro něj byl problém poprosit o 300,- a udělat si Steam.Dítě si řekne:,,Tam budou jenom ti co maj prachy na steam,tam budou ti lepší a důležitější!" Takže tam také bude chtít a prachy na Steam vyžebraj u rodičů :-)

    Jasne ze sa z tych 60 alebo 100 deciek moze par najst co si o tych 300 kc poziadaju ale este si ten steam musia vediet objednat a atd.. neni to len tak :) a aj kebize tam je uz tych par deciek zo steamom tak lepsie par ako cela kopa :) a aj tie steam decka sa daju zabanovat kebize na tom S servery robia zle....

  6. #141
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    Odpověď: JailBreak 4

    Vyberat 2 eura za vstup :D

    neuznávam gramatiku, já uznávan design a proto píšu I/Y podle toho jak to vypadá

  7. #142
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: JailBreak 4

    Spraviť overovanie veku ako diktát a bolo by po probléme s vekom

  8. #143
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno [T]rey^^ Zobrazit příspěvky
    Spraviť overovanie veku ako diktát a bolo by po probléme s vekom
    Aj starsi mozu mat problem s diktatom :) ja mam 16 rokov a z kazdeho diktatu mam 5 takze totalne sprsoty napad :) nie kazdy vie dobre tu gramatiku.. :3

  9. #144

    Odpověď: JailBreak 4

    Pokud byste to chtěli pro 14-15+, tak stačí obyčejná úloha např.: Pět na druhou :P. I tohle je ale naprd, protože si postup děcka lehko najdou na internetu.

  10. #145
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Pokud byste to chtěli pro 14-15+, tak stačí obyčejná úloha např.: Pět na druhou :P. I tohle je ale naprd, protože si postup děcka lehko najdou na internetu.

    Vsak ano... :) to si zistia v pohode :P

  11. #146
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: JailBreak 4

    Jeden steam server je takovej problem ???? NS servery jsou 3 omg......

  12. #147
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno F:O:X Zobrazit příspěvky
    Jeden steam server je takovej problem ???? NS servery jsou 3 omg......
    Zda sa im to zbytocne :) ale fakt by ten steam server bodol, ja som prestal hravat JB kvoli tym NS hracom ktory tam robia zle a simonovat nevedia...

  13. #148
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: JailBreak 4

    Podle mě je to dobrej nápad je pro steam hráče.. aspoň by nebyly v jednom kuse CT obsazený děckama který si před pár dnama stáhly csko.. (a bylo by dobrý tam dát takový ty hranější mapy např. snow, oasis, flyhigh, temple atd.. brazilian, fantazi... bych tam vůbec nedával)

  14. #149
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak 4

    No tak jak to tu čtu tak mě napadá, nechcete si sem rovnou napsat seznam vybraných lidí co by se směli připojit ? mg :D

  15. #150
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: JailBreak 4

    Alebo by pouze CTcka musely mít steam, ale to neviem jestly by bolo možné.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •