Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: zm_acid_factory

  1. #1

    zm_acid_factory

    Ahoj jde o téměř hotovou mapu, ale než požádám Kotla o přidání tak chci znát vaše postřehy a návrhy.
    Původně se mapa měla jmenovat Sadámova továrna na bonbóny :) (fanoušci south parku pochopí... ostatní ne), ale název byl dlouhý takže zm_acid_factory
    V mapě ještě chybí nějaké brushe s upoutávkou na kotelnu a zatím je tam jeden spawn pro CT. Ale na 95% je hotová. Taky do finální mapy přidám 2 vesty udělám nějakou tajnou místnost a udělám zábrany aby jump zombie nemohli skákat tam kde to není vhodné.
    Tak stahujte http://www.edisk.cz/stahni/45474/zm_...sp_2.06MB.html

    Na určitá místa, kde nechci aby se lovilo jsem dal zranující textury, nebo jsem tam dal bazén s kyselinou. Další místa možná ještě doplňím, aby prostě lov byl co nejtěžší. Samozřejmě Zm se můžou před zraky lovců zase schovat do různých kanálů jako na zm target. Ale ty zranující místa se mi zdají jako účinnej prostředek proti lovu.

    Budu se těšit na názory.
    Screeny
    http://postimage.org/gallery/6ykk9nclk/
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 28-07-11 v 05:15.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: zm_acid_factory

    virgins skus udelat neco na zpusob antrax nebo tak neco antrax je dobra mapka :)
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  3. #3

    Re: zm_acid_factory

    No anthrax je dobra mapa, ale má vážnou vadu, že se na zm střílí i z pěti kempů najednou. Ale je hodne oblíbená i když tam nikdo nechce bejt zm :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Ridik: Pokud se nemýlím tak myslým Grey se hlásil k zm_anthrax2 ale říkal že to dá ještě spoustu práce..
    Virgins: Ta mapa se mi celkem líbí, ale neviděl jsem vše protože je tam hodmě tmy..
    Nejvíc se mi líbí ten camp jak vyjdeš ty kulate schody..
    Doufám že se tato mapa zařadí mezi ostatní zm servry a že se i zahraje, protože se hraji jen stejné mapy dokolo..
    3x Zm_toronto pak, antrax a pořád dokola ..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 28-07-11 v 08:37.

  5. #5

    Re: zm_acid_factory

    No ta tma tam je no máš si zapnout svítilnu :). No já nechtěl plný světlo aby to mělo atmosféru, on to Kotel stejně pak odstraní (pokud se mu mapa bude líbit) a bude tam tma uplně.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Já nevím proč ale mě svítilna nechce fungovat mam ju bind na F a furt nefunguje ale co sem viděl po tmě to se mi líbilo ..

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: zm_acid_factory

    Ked zapinas hru s botmi, tak si v "Hra" (pokial mas CS po cesky) nastav Povolit baterku (alebo nieco podobne) a mala by ti ist..

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Díky grey ..

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Po prohlednuti mapy s baterkou se mi hodně libí ..Skvělá práce virginsi ..
    Je tam spousta campu ..Nejvíce se mě líbí ten ukrytý ve vodě :) Je tam spousta šachet, takže spousta mista pro camp, těžko se tam bude lovit a málo kdy bude poslední hráč ..
    Také skvělý napad je , jak si ve vodě a odčíta se to a je tam O2 :D

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: zm_acid_factory

    Ty trouba prave o to ide aby bol stale posledny hrac najlepsie aby stale vyhrali zm. Mapu som kukal len screeny takze moc povedat nemozem ale zo screenov vyzerala velka takze bude lov ci chces ci nie. Ale nebude tam krizova palba s kampu do kampu to je jedina chyba na Anthrax ale mapa Anthrax je asi najvotovanejsia na zombie 1 neviem ako to je na 2. Blast uz niesu tak moc tie krizove palby ale lovit sa bude stale nikdy nespravis mapu kde sa lovit nebude to mi ver:D

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: zm_acid_factory

    Jedine čo by som ti mohol poradiť je aby si trošku upravil tie textúry nech niesú také rozhádzané a zdeformované na tom brushi. Inak mapa sa my veľmi páči. Som fakt prekvapený :)

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Shinigani : Ty chytrolíne jak chceš dobře lovit když je všude voda ? Ta mříž se prostřílí a je to jeden velkej potok ..
    A ja jsem mluvil o tem že nebude nikdy posledni zm asis to nepochopil ..

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: zm_acid_factory

    Posledni zm to sa da? Ja poznam len prveho ako hovorim videl som len screeny ale lovit sa bude to ti zarucujem. I zm_Target ci tak neco bola navrhnuta proti loveniu a lovi sa tam tak co riesis?

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Neříkal jsem že se to nedá ale že to bude obtížne .. Zm target jsem ješte nehrál, protože lamky na ZM2 rači hraji anthrax nebo labak ..
    A nehodnot jak to bude obtížne, když jsi tu mapu vydel jen na one screen .. Myslím že kdyby sis ji nejprve stáhl, tak se ti nic nestane.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: zm_acid_factory

    Jo stane lebo by som ju nespustil, ked grEy umne doma delal mapu nesla mu pustit. Mne nejde SinglPlayer neviem preco a nesprtam v tom. A neviem co mas proti Anthrax ale podla mna je to jedna z najlepsich map. Ale podla screenov by som si tu mapu urcite chcel skusit. Neviem ako to delas Virgins ale mas asi vlastne textury a do tvojich map sa hodia akurat tie co tam davas. Mas dobre mapy co zatial poznam az na zm_Virgins2 tam niesu nakazi ale paci sa mi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •