Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Proč

  1. #1
    Steelykx
    Guest

    Proč

    cc kotelno rád bych věděl proč mám ban na kotelne dal sem si tam vip a hral jsem pak de divam you have been banned check your console tak sem se podival na csko.cz na banlist a tam nejsem tak bych rád věděl proč sem uabanovanej necheatuju neblokuju nekopiruju jmena atd Steelykx

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Proč

    Na tve ip adrese jsou 2 bany. V banlistu nahore by ti to melo napsat, ze mas ban. Kdyz si stahnes cs z kotelny, tak se pripojis nebo kdyz si koupis steam.
    http://csko.cz/?strana=download

  3. #3
    Steelykx
    Guest

    Re: Proč

    dik ale nemohli by ste me odbanovat protože jsem nic neudělal tak jestli by ste me odbanovali protože na kotelně mam vip a nechci o nej prijit kdyz si nainstaluju nový counter strike

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: Proč

    O vip neprijdes. Kdyz odbanuju ip, tak ten cheater se zas pripoji a dostane znovu ban. Kdyz ve hre napises do chatu vip a v menu vyberes moznost "Obnovit vip z sms kodu" a zadas posledni kod, tak se ti vip vrati.

  5. #5
    Steelykx
    Guest

    Re: Proč

    aha tak se omlouvám za obviňování vás že jste mě sami zabanovali zničeho nic tak jsem zjistil ten problém Důvod: Bratranec omlouvám se protože jsem ho pustil na náš počítač na counter strike a von našel cheaty na internetu tak je tam hral a hral na kotelně prosim jestli by jste mě odbanovali děkuji

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Proč

    Citovat Původně založeno Steelykx Zobrazit příspěvky
    aha tak se omlouvám za obviňování vás že jste mě sami zabanovali zničeho nic tak jsem zjistil ten problém Důvod: Bratranec omlouvám se protože jsem ho pustil na náš počítač na counter strike a von našel cheaty na internetu tak je tam hral a hral na kotelně prosim jestli by jste mě odbanovali děkuji
    Měl si radši zůstat u té původní verze..Sice by si nedostal unban ani tak, ale teď tě ještě ktomu všici pošlou někam...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Proč

    Bratranec je ohraný měl jsi to svést na dědu ..

  8. #8
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Proč

    Jedina moznost je koupit steam.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Re: Proč

    Ja som si musel spravit novu registraciu pretoze na starom som nemohol pisat do rubriky a navise FORUM ide iba ked som na inom pocitaci ci je to kaviaren alebo nieco ine doma my to nejde nedalo by sa spristupnit forum pre vsetkzych????? napise my z tejto krajiny nie jemozne vyuzivat forum preco :(((((

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •