Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Dotaz ohledně výhod.

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Dotaz ohledně výhod.

    Zdravím, dnes když jsem simonoval, tak jsem se přeřekl a řekl jsem první reakce výhoda skok (měli zakázáno skákat) může se za toto zabíjet nebo výhoda platí ..? :)
    Hráče jsem nezabil, protože mě zrovna mojí nešikovností hned na to zabili.
    Díky.
    Naposledy upraveno Swagrid; 11-04-13 v 18:43. Důvod: Změnení názvu téma pro přehlednost

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  2. #2
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Dotaz ohledně výhod.

    Divně sestavená věta : první reakce výhoda skok to za prvé. A za druhé je tam výhoda takže by to mělo platit myslim.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Dotaz ohledně výhod.

    Ok. Byl bych rád, kdyby se výjádřil např. někdo z adminů, protože spíše oni určují pravidla. :)

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Dotaz ohledně výhod.

    No myslím že tam chybí "s" ale taky se to tak bere, pokud je tam ta výhoda slyšet. Udělal jsi správně že jsi je nezabil, kdyby ano tak bys dostal asi zákaz k dozorcům, protože tohle se nesmí myslím je to něco jak by jsi řekl první reakce s výhodou na "sklo" za to by byl už ban. Podle mě to nemá cenu řešit pokud jsi je nezabil nic se nestalo a výhoda platí.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Dotaz ohledně výhod.

    Díky, ale radši si počkám na více lidí :)

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Dotaz ohledně výhod.

    Vymejšlíte blbosti, kvůli kterejm pak můžete zabíjet, tohle slovíčkaření je absolutně nepoužitelný, když ani nevíš, jestli ten člověk je vážně natolik blbej, že neumí pořádně mluvit, nebo blafuje.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Dotaz ohledně výhod.

    Asi sa spíše zoznam niekoľkých viet a budú sa používať iba tie. Taký JB slovník prikázaných príkazov. Vtip.

    Malo by to platiť. Nikto v tej rýchlosti nebude rozmýšlať, či si tam nezabudol povedať jedno písmenko. "Prvá reakcia s výodou na skok." Nepoviem H, takže to neplatí? Blbosť.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele CeRtiK
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    50

    Re: Dotaz ohledně výhod.

    Normálka...hraju tam dost dlouho ;) když zakážeš skok (třeba)..a potom stejně dáš první reakci s výhodou na skok, tak nikoho za skok nezabíjej a ten co skočil prvý má výhodu ;D
    To jak řekl větu...na tom si myslim, že ani moc nezáleží...hlavně jestli mu bylo rozumět :). Taky záleží na tom odkud ty lidi jsou..a jaký mají druh nářečí atd...
    07/04/2019 16:10 <CeRtiK> prosim zaramovat
    07/04/2019 16:10 <CeRtiK> tak to konec
    07/04/2019 16:09 <CeRtiK> :DDDDDDDDDDDDDD
    07/04/2019 16:04 <Toy> tvoje žádost se vyřeší během pár dnů
    07/04/2019 16:01 <CeRtiK> hej vtip prosim

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Dotaz ohledně výhod.

    Zobasi, jen taková otázka.. Ty jsi hrál na GS ? Že jenom jestli se tam za tohle zabíjí, to je fakt divná metoda jak si nahonit fragy (mám své metody :DD) "První reakce výhoda skok" mi připadá jako taková "nelidská" věta, jako by to říkal robot :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Dotaz ohledně výhod.

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Zobasi, jen taková otázka.. Ty jsi hrál na GS ? Že jenom jestli se tam za tohle zabíjí, to je fakt divná metoda jak si nahonit fragy (mám své metody :DD) "První reakce výhoda skok" mi připadá jako taková "nelidská" věta, jako by to říkal robot :)
    Na GS jsem hrál jen jednou a lituji toho .. :)
    Fragy zrovna nechci nahánět, ale s tímhle jsem se přeřekl už častěji. Nejsem přímo narozen v ČR, takže se to NĚKDY stane. Tak abych si byl jistý :)

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Fail.
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    64

    Odpověď: Dotaz ohledně výhod.

    Citovat Původně založeno KaStAn Zobrazit příspěvky
    Divně sestavená věta : první reakce výhoda skok to za prvé. A za druhé je tam výhoda takže by to mělo platit myslim.
    KASTANE, ale prikaz je inak cize by zato mali dostat kill ked povim PRVA SKOK VYHODA tak co udelas?:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •