Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: ziadost o admin prava na zombie

  1. #1
    anonymereal
    Guest

    ziadost o admin prava na zombie

    zdravím chcel by som sa stať admínom na servery zombie.Prečo? mám dobre skusenosti s amx na servery hrávam už od začiatku zombie kotelny.Veľa hráčov ma pozná na zombie hravam tam môj úspech bol 913 skore.Mám 15 rokov mám steam kupenú originálnu hru rozoznám cheatera na prvý pohľad mam s týmto skusenosti.
    cs hrávam 6 rokov.
    Ak si myslíte že som našiel lepší zombie server som nenasiel veľa ludí má tam pozná .. hlavne admin virgins 72.
    moje meno v hre ANONyme

    Preco práva na zombie?
    a naco mi budu?

    Ak tuto otazku si kladiete nasiel som riesenie.Vela ludi ma podporuje v tom aby som podal prihlasku tak je tu.Viem ze sa na zombie cheatovat neda ak by ste mi dali tuto moznost bol by som rad a udrziaval by som pokoj na servery.
    som trosku na csko zavysli ale udrziaval by som tam poriadok :)
    skusenosti: kodovanie webov , skusenosti s photoshopom a s amxmodom .
    amx poznam 5 rokov.
    dodrziaval by som pravidla ..a daval pozor aby na zombie bol poriadok

    admin som bol u csazone , egama a na ostatných portálov.

    najviac sa mi páči u vás :)
    budem rad ak tuto moju prosbu schválite

    steam id : STEAM_0:0:27080798
    steam meno : matlaku

    ano som drsný ,,, ale ked chcem.. ukludnim sa ak by som sa stal adminom tak sa zmenim nielen vonkajsie ale aj vnutorne
    Naposledy upraveno anonymereal; 01-08-11 v 03:09.

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Jsem pro, znám ho a je docela fajn ;).

  3. #3

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Proti a neznám tě. Takže se na mě neodvolávej. Už to že místo 72 Virgins píšeš virgin 72 je známka toho, že jsi jen o mě slyšel a snažíš se to tu použít.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 01-08-11 v 03:09.

  4. #4
    anonymereal
    Guest

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    nemyslel som to v reale ale z hry..

  5. #5

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Ted když jsi doplnil nick ve hře asi vim. Ale tím spíš jsem proti. Zajímáš se jen o sebe a nemáš vůbec žádnou aktivitu na foru. Bejt admin znamená i to sem jít, obhájit si svoje rozhodnutí a při žádosti o unban dodat důkazy. Měl jsi 20 příspěvků, když jsi vlákno založil to značí minimální aktivitu tady a to taky rozhoduje a z mé strany je to další proti.
    Hlavním důvodem je však tvůj přístup k hráčům. Jako hráč máš sice občas dobré výsledky a když se ti to podaří píšeš NUda a pod. Nemáš naprosto nic co hráčům nabídnout určitě ne na ZM. Spoustu lidí zm zajímá i z jiné stránky, jdou na forum upozornit na chybu, nebo mají návrh na vylepšení a ti šikovnější hledají nebo dokonce tvoří mapy. Projevili o Zm zájem a dokázali to svou činností. Tak se ptám co chceš hráčům nabídnout. Do dnešního dne jsi měl o zm zájem jen jako všichni ostatní a to jen si zahrát.
    Za mě rozhodně ne.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 01-08-11 v 03:59.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Na zombie neni zapotrebi dalsi adminy banujou se tam stejne jen vulgarismy ,atd. za me ne
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Ted když jsi doplnil nick ve hře asi vim. Ale tím spíš jsem proti. Zajímáš se jen o sebe a nemáš vůbec žádnou aktivitu na foru. Bejt admin znamená i to sem jít, obhájit si svoje rozhodnutí a při žádosti o unban dodat důkazy. Měl jsi 20 příspěvků, když jsi vlákno založil to značí minimální aktivitu tady a to taky rozhoduje a z mé strany je to další proti.
    Hlavním důvodem je však tvůj přístup k hráčům. Jako hráč máš sice občas dobré výsledky a když se ti to podaří píšeš NUda a pod. Nemáš naprosto nic co hráčům nabídnout určitě ne na ZM.
    Anonymeho zná celkem dost lidí. Nic proti tobě anonyme, ale tvoje ego se na admina nehodí.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Já tě trochu znám hlavně z furienu, kde jsme sehráli skvělou týmovou práci. Tam si v poho, na zombie 1 nevím, tam už jsem nebyl věčnost, tak nevím jak to tam je nyní. Já jsem pro.

  9. #9

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Vypadáš jako fajn kluk, ale tady nejde jen o to. Amxmodmenu si umí nabindovat každý a cheatera na ZM nemusíš poznat. Maximálně tak SH. Nevím, jak by si vycházel s hráči, kteří tě snadno vytočí. Podle mě si ten typ člověka, kterému by to za chvíli stouplo do hlavy a banoval by za nesmysly. Možná se mýlím, ale takový je na tebe můj názor. Může za to i tvoje neaktivita na fóru. Takže nezlob se, ale za mě ZATÍM NE.

    PS: Zkus být aktivnější na fóru, ať tě víc poznáme.
    PSS: Už nemusíš, je to jasný.
    Naposledy upraveno Rixie; 01-08-11 v 13:00.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Ja som proti.

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Na fóru házíš na každýho jen špínu. Žádost o práva je ještě větší drzost.

  12. #12
    anonymereal
    Guest

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    aha tak budem aktivny na forum totiz som cakal dost dlho kedy mi uz schvalia ten email ale kotle uz som sa zmenil :) tak skusim to inokedy

  13. #13
    anonymereal
    Guest

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    v niektorých veciach mas pravdu virgi :) ale nie nie... stale si mimo :) totiz zmenil som sa uz od mojich narodenin a to laskou moj cit k ludom sa zmenil :) cize ziadne nadavky na serveroch. Pomahanie ludi keby nieco potrebovali :)

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    Jeden den ma zdravis na servery a pises mi ako si sa ucil pravidla naspamat a dalsi den rozdavas nezmyselne freekilly, a podavas na mna staznost, v ktorej si vymyslas. Podla mna si falosny clovek a to, ze si sa zmenil je len dalsi z tvojich vymyslov.

  15. #15
    anonymereal
    Guest

    Re: ziadost o admin prava na zombie

    nie nie.. zmenil som sa laskou ktoru som poznal vcera :) teraz mna nikto nevytoci :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •