Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: stížnost na Gentlyho

  1. #1

    Thumbs down stížnost na Gentlyho

    Už mě opravdu štve Gently s tím jeho kamarádíčkem Kiss my Ass (EDIT: alias ZM|Rav4). Napojí se spolu na war3ultimate a domlouvají se mezi sebou (přes VT, nebo jsou spolu v jedné místnosti... co já vím). Spolupráce jako taková mi nevadí, dokud je to nerozhodí do opačných týmů a pak jeden druhému ukazuje kde jsou ostatní spoluhráči, aby je kamarád mohl pohodlně odstřelit.

    Popíšu vám typický příklad: Gently je u T a zavěsí se na svého spoluhráče s bombou - Kiss je u CT a dostává od něj instrukce o poloze a počtu spoluhráčů. Kiss pak nevyhnutelně děruje bombrmena a Gently bombu přebírá - přitom ji nepokládá a ani ji nikomu nedává. Naopak gently kisse upozorňuje na další hráče, kteří se za ním vydají podpořit plant, a opačně to je úplně stejné. Jakmile jsou vystříleni všichni ostatní hráči, gently v klidu plantuje a pak si s kissem dají souboj na nože. A další kolo se to opakuje.

    Tohle je prasárna a kdyby to udělali jen jednou, tak je mi to s prominutím u pr... Jenže oni to provádí soustavně několik map za sebou a docela často. Poprvé jsem si toho všiml tak dva měsíce zpátky, ale nepřikládal jsem tomu větší důležitost; kdybych hrál s kámošem, tak si taky občas z NS hráčů udělám srandu, teď když se to opakuje téměř denně by se s tím mělo něco dělat.

    Kluci si mění nicky, ale stejně hrají se steam účty STEAM_0:0:20185880 a STEAM_0:1:26797483.

    Navrhuju je pokárat, pokud to nepomůže, tak hodit na server výhybku, že pokud je jeden z nich online, tak se ten druhý nepřipojí. Případně je vykázat úplně. A jestli začnou hrát na NS, tak aspoň přijdou o levely.

    Pokud jste Gentlyho chování na serveru taky zažili, tak sem prosím hoďte svůj názor, ať už se mnou souhlasíte nebo ne.
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 02-08-11 v 16:11. Důvod: pravopis...

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele GenTLY^
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Frýdlant
    Příspěvky
    23

    Re: stížnost na Gentlyho

    Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
    Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban
    Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban
    Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban
    Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
    Otravování hráčů - kick/ban
    Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban
    Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
    Vydávání se za admina - ban
    Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
    Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
    Skywallking - chození po obloze
    Zdržování hry - kick/ban
    Kopírování nicku/klantagu - ban
    Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban



    Vidis nekde, ze si nesmime volat pres skype,steam,vt... ? A to co si mezi sebou rikame, nemusis vedet :)

  3. #3

    Re: stížnost na Gentlyho

    Jsem rád, že ses ozval, aspoň ses k tomu, co popisuju, sám dobrovolně přiznal.

    Citovat Původně založeno GenTLY^ Zobrazit příspěvky
    Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
    Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban
    Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban
    Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban
    Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
    Otravování hráčů - kick/ban
    Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban
    Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
    Vydávání se za admina - ban
    Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
    Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
    Skywallking - chození po obloze
    Zdržování hry - kick/ban
    Kopírování nicku/klantagu - ban
    Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban



    Vidis nekde, ze si nesmime volat pres skype,steam,vt... ? A to co si mezi sebou rikame, nemusis vedet :)

    Popis fóra: Hlášení cheaterů, porušování pravidel, stížnosti na hráče nebo adminy - Zde můžete hlásit porušení pravidel ze strany hráčů, ale i adminů nebo pokud někdo přímo neporušuje pravidla, ale jeho chování kazí hru nebo morálku.

    Nejsem vyznavač teplého bonzu, ale už nevím jak dál, protože výzvám ve hře se jen vysmíváte, či na ně vůbec nereagujete. Prostě takových situací stále přibývá a nechci, aby se z toho stal kotelňácký folklór.

    Jo a vaše chování minimálně splňuje bod "Neplnění úkolů mapy"
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 02-08-11 v 13:34. Důvod: absence myšlenkového vyvrcholení... to bude tím, že jsem ještě neobědval

  4. #4
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: stížnost na Gentlyho

    Pokud si radite na VT nebo TS nebo uz na cemloki, muzete si vykoledovat ban za WH. Pokud tam bude admin a natoci vas, mate ho oba a podle dema se pak budete muset obhajit na pripadny unban. Takovahle prasarna je proti vsem hracum, co na war3u hraji normalne a spolehaji jen na svuj skill.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192

    Re: stížnost na Gentlyho

    Ach, vy gayi, prečo tu otravujete s takýmito kokotinami? Kotel sa musí starať o 30 serverov a vy ho tu zaťažujete vašimi detskými nezhodami...

  6. #6
    NyLeZ
    Guest

    Re: stížnost na Gentlyho

    Ahoj já si myslím že by se to mělo nějak potrestat jak říká apach může se to brát jako WH....Billy kotel se stará o servery tomáš pravdu ale když hrajou proti tobě takoví hráči tak se ti to taky nebude líbyt a nebuď vulgární....

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: stížnost na Gentlyho

    Tak schválně, pro ty co neumí anglicky, otevřete si například seznam a napište si do slovníku slovo cheat, výjde vám podvod/švindl apod.

    Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban

    Podle mě je to naprosto stejný jako kdyby měli wh, prostě podvod, neférový přístup k ostatním hráčum = cheat...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: stížnost na Gentlyho

    OK, cize ak si na desktope zapnem NS CSko a na notebooku zapnem csko s VIP, a budem specovat sam seba s admin esp, sa to nepocita ako WH?

  9. #9
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: stížnost na Gentlyho

    :D to by byl krasnej banan.

  10. #10
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na Gentlyho

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    OK, cize ak si na desktope zapnem NS CSko a na notebooku zapnem csko s VIP, a budem specovat sam seba s admin esp, sa to nepocita ako WH?
    Za tohle uz jsem ban dal. Hrac dokonce psal do chatu, ze ma 2 monitory vedle sebe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •