Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: FS

  1. #1

    FS

    Lidi serou vás FS??Sere mě tam ty rakety se pak nedá.




    Artis demon

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Alw4d
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    218

    Odpověď: FS

    Tak, když ti padnou dobré itemy např. Nano vesta, SWAT stit, tak to mas v pohode

  3. #3

    Odpověď: FS

    Tak to jo ale když si proti FS tak nemáš šanci pokud máš nano nebo hodně HP. :)

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Odpověď: FS

    Zblizka mu to ubira taky a z dalky se tomu da uhnout. Raketa se da sestrelit. Taky bych mel radsi cod trochu realistictejsi, ale hraci uz jsou na to zvykli, takze neco ted menit uz asi neni mozne. Leda pridat moznost presouvat xp na jinou class. Pak by se dal FS zrusit.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: FS

    FS aj mna štve lebo ak majú nano alebo swat tak si tie rakety hádžu pod nohy a ptm sa to nedá :) hlavne ten dmg čo spraví..podla mna by sa dmg rakiet mal znížiť (130 int=150dmg) ale je to len môj názor

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Odpověď: FS

    Kotel neviem či by to bolo dobré to presúvanie ex. lebo tie FS si to naexpili aj tak len raketami a má ho niekto lvl 91. a ty mu to prehodíš na napr. commando ktoré sa expí dosť hard tak to bude asi nefér. Nechaj to radšej ako to je, presne veľa ludí si už na tie rakety zviklo tak prečo to meniť... Hráči si ponadávajú a život ide dalej. Veď je nato itém Nano a Swat takže nieviem čo riešime. To by si musel odobrať každej classe niečo lebo napr. FS nadávajú na medica že ma lekárky....
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Alw4d
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    218

    Odpověď: FS

    Kotle já bych to nechal jak to je, ale mohlo by se tam dát, uvedu příkla: Když někdo nebude chtít hrát za Snipra, tak že by si ho resetnul a dal by si ty xp na jiný class. To by šlo nějak udělat ?

  8. #8
    Kotel
    Guest

    Odpověď: FS

    Citovat Původně založeno Zaciatocnik Zobrazit příspěvky
    FS aj mna štve lebo ak majú nano alebo swat tak si tie rakety hádžu pod nohy a ptm sa to nedá :) hlavne ten dmg čo spraví..podla mna by sa dmg rakiet mal znížiť (130 int=150dmg) ale je to len môj názor
    172 a 150 uz neni velky rozdil, ale mohl bych je upravit tak, aby se damage snizoval se vzdalenosti od rakety

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Odpověď: FS

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    172 a 150 uz neni velky rozdil, ale mohl bych je upravit tak, aby se damage snizoval se vzdalenosti od rakety
    Good idea :)
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: FS

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    172 a 150 uz neni velky rozdil, ale mohl bych je upravit tak, aby se damage snizoval se vzdalenosti od rakety
    To by bolo dobréé.

    Ja tiež nenávidím rakety ale každá klasa neco musí mať :) ... Kotel má dobrý nápad ..

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: FS

    mně se to teda taky libí
    btw nepsal taky někdo v nějakém threadu že by se mohl udělat cod2 max level 50-70 ? (mohlo by se to uzkutečnit)

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: FS

    Citovat Původně založeno nEoN.floW^ Zobrazit příspěvky
    mně se to teda taky libí
    btw nepsal taky někdo v nějakém threadu že by se mohl udělat cod2 max level 50-70 ? (mohlo by se to uzkutečnit)

    Jo mohel. :D

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: FS

    Ja si myslím že medici sú dosť zvýhodnení ... ma silné sanitky a hlavne má až prehnane vysokú rýchlosť a silnú zbraň... Kotle mohol by si znížiť rýchlosť medica ...

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: FS

    ještě k těm raketám....lidi kteří netrefí protectora by asi netrefili raketu :) + dalo by se nastavit že přes zed by brala menší dmg(nwm jestli to tak je i ted, ale když se hrával často snow někdy jsem ani nevyběhl a byl jsem mrtvej raketou....narazila do zdi)

    +protectorovi místo 20% na rakety a dynamit dát spíš takovejch 30-50%, se mi za prota totiž nikdy nestalo(asi 4x full kolo, dycky min. proti jednomu FS) že by mně raketa nezabila

  15. #15

    Odpověď: FS

    kotle nedalo by se FS zrušit nebo ho udělat trochu realističtější jinak si vůbec nezahraju třeba Beat tam furt hází rakety anebo shappera zruš miny.
    Artis demon

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •