Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Kotelna - Vyjadrite sa

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    919


    11 z 11 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Kotelna - Vyjadrite sa

    Sem môžte písať ako ste sa sem dostali, čo vás prinútilo tu ostať a ako dlho už hráte na tomto portály, ako dlho hráte CS 1.6, poprípade aký mód vás zaujal :)

    napr.
    K tomuto portálu som sa dostal keď som znova začal aktívne hrať CS... Dozvedel som sa o prepracovanom móde War3FT na portály kotelna od môjho kamoša J3ZUsSsa... tento mód ma uchvátil natoľko, že som ho hral 1,5 roka; teraz som prestúpil na mód COD:MW kde hrám asi 3 mesiace....Cs hrám asi 5 rokov... Na portály hrám pomaly 2 roky a ostal som tu pretože nikde inde som nenašiel lepší prístup adminov k hráčom;je tu kvalitné, neprehnané VIP za dobrú cenu a kopa dobrých ľudí :)

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Takže hrával som csko na hocijakých portáloch až ked jedného dna som náhodou došiel na war3Ft - tento mod ma bavil takže som to povedal Slidemu a držalo nás to tu asi tak 1,5 roka .. potom som ja prešiel na COD:MW zo začiatku som bol z toho hotový ale nakoniec som sa do toho nejako dostal . Pribehol slide a hrajeme tam doteraz . Jak píše slide Vip tu máte lacné a není prehnané jak inde :) ..Admini tu su dobrý nemám s nimi problém :) Dakujem kotelna že som ťa našiel. :D


    Edit: A ináč na serveri su fajn ludia tak aj preto som tu ostal ... dá sa snimi dobre hrať :) .. týmto pozdravujem Codko :)
    Naposledy upraveno J3ZUsSs*; 05-05-13 v 18:21.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Dostal jsem se sem asi kolem září 2011, kdy sem kámoši furt chodívali hrát dust2 only. Furt mě spamovali ať jdu hrát csko a ať si jo stáhnu z tohohle webu. O portálu csko.cz jsem se tedy dozvěděl v roce 2011, ale myslel jsem si, že je to chudej portál, kterej nemá ani na svoje forum a má jenom hlavní stránku se server listem, dafuq? :D No až jeden čas jsem přišel i na to forum a pak si jenom řeknu “lol někdo je tady registrovanej od roku 2010“. Abych se přiznal, csko mě v tu dobu vůbec nebavilo a hrál jsem to z donucení kámošů, aby se mnou pak hráli moje oblíbený hry ;) . No, dneska mám herní komp a stejně jsem někdy schopnej strávit jenom u cska jeden den vkuse. Lidi se mi diví ‘ty debile proč hraješ csko, když máš koupený bf3 a nejlepší komp ze třídy?!, jsi debil :D “. Ale oni to nechápou a nepochopí to nikdo, kdo si k csku neudělá nějaký pouto a nevybere si svůj styl a oblíbenej mod :) .
    Nyní hraju hlavně old school, fy, awp a capture the flag.
    Jsem rád, že jsem csko začal hrát, a jsem rád, že hraju dál a poznal další v poho lidi tady na foru.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851


    8 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    S nej kámošem sme vždy zkoušeli nake ty blbosti kde sme byli chvily jako je trackmania, darkorbit, gta atd.., ale když jsme si řekli co zkusit cs, tak to chytlo nejdřív jeho, pak mě to začalo čím dál tim víc bavit. Potom to hrál raz za týden a já byl závislej... No a teď jím večeři.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    S nej kámošem sme vždy zkoušeli nake ty blbosti kde sme byli chvily jako je trackmania, darkorbit, gta atd.., ale když jsme si řekli co zkusit cs, tak to chytlo nejdřív jeho, pak mě to začalo čím dál tim víc bavit. Potom to hrál raz za týden a já byl závislej... No a teď jím večeři.
    Bol to vayen ? :D

    btw.Čisto náhodou..hľadal som cs server a našiel som Kotelnu,kde sa mi zapáčilo najviac.Potom som sa nevedel odtrhnuť od Jailbreaku až to zastavil steam update.To mi ale nezabránilo prestať hrať..pokračoval som ďalej v zombie mode,ktorý hrávam dokonca radšej ako Jb.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Tak, já jsem tu začal hrát asi tak před 3-mi až 4-mi roky, když tu nebylo snad ani 10 serverů. Hrával jsem hlavně jump a dokázal jsem u něj sedět i 3 hodiny, až mě začalo bolet zápěstí od toho stálého otáčení myší, po nějaké době jsem se přeorientoval na zombie a surf.

    Pak, když tu vznikl jail, tak mě strašně zajímalo co to je, a tak jsem tam zašel a na tolik mě to uchvátilo, že jsem tam zůstal asi rok a něco. No teď už si jen občas zajdu na COD a stačí mi to.

    Na tento portál jsem přišel, protože mi o něm řekl Damon, aspoň myslím, zas tolik si to nepamatuji. :D

    Zůstal jsem tu hlavně, protože jsem byl línej něco jiného hledat :D, né, je tu levně VIP, VIP nemají nějaké extra výhody a proto se tu dá dobře hrát, dáje jsou tu přátelští lidí, i když je to výjmečné, tak jsou tu i slušní lidé a to je to hlavní proč jsem tu. :)
    Naposledy upraveno Mytrim; 05-05-13 v 21:28.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452


    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    S nej kámošem sme vždy zkoušeli nake ty blbosti kde sme byli chvily jako je trackmania, darkorbit, gta atd.., ale když jsme si řekli co zkusit cs, tak to chytlo nejdřív jeho, pak mě to začalo čím dál tim víc bavit. Potom to hrál raz za týden a já byl závislej... No a teď jím večeři.
    Darka som hrával asi pred 2 rokmi aj ja, vtedy som tam ja debil ojebal 100 EUR na uri :D

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Bylo by to dlouhé story,psát jak jsem se sem dostal.Napíšu jen to,že CS hraju z 99,9% jen na kotelně,protože je tu parádní kolektiv a to nejen v admin teamu.To je to,co mě tu drží,jinak bych CS už dávno nehrál.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851


    Odpověď: Re: Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Citovat Původně založeno Toreto
    Bol to vayen ? :D

    btw.Čisto náhodou..hľadal som cs server a našiel som Kotelnu,kde sa mi zapáčilo najviac.Potom som sa nevedel odtrhnuť od Jailbreaku až to zastavil steam update.To mi ale nezabránilo prestať hrať..pokračoval som ďalej v zombie mode,ktorý hrávam dokonca radšej ako Jb.
    Ne, byl to Mark CZ :D Vayen mi o tom ani nerekl :D

    Darka som hrával asi pred 2 rokmi aj ja, vtedy som tam ja debil ojebal 100 EUR na uri :D
    Ucet jjeste nemas? :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  10. #10


    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    CSko hraju už pár pěkných let (cca 7). Občas mě kámoši požádali, jestli bych jim csko taky nenainstaloval, jelikož to chtěj taky hrát. Měl jsem ověřenou stránku kde jsem stahoval klienta (soe) a tak nějak jsem se tam zabydlel. Když jsme se přestěhovali, přišel s tim i internet (nesmějte se, v tý díře kde jsem žil se dal sehnat jen net od eurotelu za pěknou pálku, takže to nemělo moc cenu). Nějakou dobu jsem hrál ještě offline s botmi. Psal se rok asi 2009, csko se mi nějak csko rozbilo a já ho musel znova stáhnout (samozřejmě ze soe). Jenže jak jsem nějak tou stránkou projížděl, tak jsem narazil na servery, které měli na stránce. V té době jim moc nevyšlo přejít na steam, takže servery vypli, ale aby tam neměli prázdnou stránku, tak tam z dobré vůle dali servery cizí (ano kotelnu). Byl jsem zvědavý, kouknul na hl. stránku těch serverů a projížděl si ji. Pak jsem si vzpomněl na to csko. Stáhnul jsem ho nakonec z kotelny. První co se mi líbilo, byly vložené servery v "oblíbených". Hned jsem je zkoušel, až se mi hraní s ostatníma tak zalíbilo, že jsem s boty už nehrál. Nejdřív jsem hrál ZM, začali tam být nějaké problémy s posledním (i když byl hráč poslední, tak ostatní si mohli dát protilátku a chvíli trvalo, než si měl neomezený ammo), nahlásil jsem to samozřejmě na forko, nějakou dobu až do ted tu kempil a všichni jste byli "rádi" že jste mě tu měli. :)

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Někdy zhruba před 3 rokama jsem se rozhodl, že si stáhnu 1.6ku. V tu dobu jsem neznal nic jiného než uložto, tak jsem to tam stáhnul. V tom souboru, co jsem stáhnul, bylo csko rovnou i se serverama kotelny. Takže jsem vlastně začal hrát hned na kotelně. Předtím jsem hrál s botama source, takže jsem jakž takž věděl, jakej je smysl hry.
    E: Začal jsem na MP, pak přišel JB a s ním i steam. Pár měsíců jsem se poflakoval na furienech a nakonec jsem skončil u classicu,

  12. #12


    Odpověď: Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Někdy zhruba před 3 rokama jsem se rozhodl, že si stáhnu 1.6ku. V tu dobu jsem neznal nic jiného než uložto, tak jsem to tam stáhnul. V tom souboru, co jsem stáhnul, bylo csko rovnou i se serverama kotelny. Takže jsem vlastně začal hrát hned na kotelně. Předtím jsem hrál s botama source, takže jsem jakž takž věděl, jakej je smysl hry.
    E: Začal jsem na MP, pak přišel JB a s ním i steam. Pár měsíců jsem se poflakoval na furienech a nakonec jsem skončil u classicu,
    Pamatuješ si ještě, jaký to mělo na tom uložto název? :D

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Ventrillo v_46 nebo něco takovýho, ale to už někdo dávno smazal. Všiml jsem si toho pár dní před tím, než jsem si koupil steam. Něco se mi pokazilo v CSku a nevěděl jsem, že jde stáhnout z kotelny, tak jsem zase hledal na uložto, ale už to tam nebylo

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Když jsem poprvé hrál csko tak mi bylo něco okolo 10ti let. Hru jsem si na netu našel já sám, nejdříve jsem hrál jenom s botama (o mp jsem neměl ani šajna), a to nejraději na cs_assault (ta mapa se mi zkrátka líbila :D ). Pak jsem to přestal hrát protože mě to už omrzelo a přešel jsem na Metin 2.. asi ve 14ti letech csko hrál bratranec, zeptal jsem se kde to stáhl a že tu hru znám. Řekl mi at si stáhnu csko z Kotelny, tak jsem si teda našel csko.cz a zde stáhl už hru. Nejdříve jsem pařil ZM a Fy, po asi půl roce mně napadlo co jsou vlastně ty ostatní servery.. počínaje Furien, Surf a JailBreak. Furien mě nebavil, ten pařil spíše bratranec, Surfovat jsem vůbec neuměl, tak jsem zkusil JB.. Byli asi 4 ráno a bylo na serveru asi 10 lidí, vůbec jsem nechápal oč jde.. po pár kolech mi došlo že by konecně byl dobré toho chuje co kecá blbosti zkusit poslechnout, nehorázně jsem se na tom serveru bavil. U Ct byla Smoulinka a openkill, fakt super lidi... Další večer jsem tam byl zas a nějak jsem se dostal k Ct.. se mnou tam byl Fizzy Bubble, ten mi na začátku pomáhal jak vězně udržet na řetězu atd. Hraju na Jb nějak od začátku roku a nelituju toho :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    Re: Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Hrám csko už asi 3tí rok, začínal som na Gayshites kde som strávil skoro 2roky a potom ma sused volal či nejdem zahrat CW a hodil mi práve ip s csko.cz vôbec som o Kotelne nevedel ale rozmýšlam že to bude asi nejaký cs portál. Napíšem csko.cz a odvtedy som verný kotelne. Zaujalo ma tu všetko, je to uplne iné, hlavne že tu nieje ultramegasuper vip ktoré si kúpi každé decino aby si dokazoval že je niečo viac. Aj ten prístup adminov, ešte som nemal problém. Začal som hrať na COD:MW a potom to išlo samé. Našiel som tu veľa dobrých ľudí a som tu spokojný. :)
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •