Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 38 z 38

Téma: Kotelna - Vyjadrite sa

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Citovat Původně založeno venny Zobrazit příspěvky
    ostat: Deti jsou proste klasika a puberta je dobra takovej sedly je v klidu treba jednou budou i ostatni treba volume
    tenhle clovek casto klame.
    e: nemuzes prece jen tak nekomu zvednout ego, to nemas v povaze=klames
    Naposledy upraveno ixtyn; 05-06-13 v 21:51.

  2. #32


    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    No tak ja som sa sem dostal asi iným spôsobom. :D

    O hre Counter Strike 1.6 som vedel asi 4roky, kamoši to hrávali nonstop a v škole mi hovorili, nech si to stiahnem tiež, ja som si myslel, že to bude hra, ktorá ma nikdy nebude baviť, no asi 2hod po škole, som sa rozhodol, že si ho teda stiahnem.
    Sťahoval som z Ulož.to (iné stránky na download sa mi nepozdávali), tak som to stiahol a názov hry bol, "Counter Strike 1.6 Spracoval Kotel", nechápal som, čo Kotel znamená :D. Tak som to teda stiahol, najprv som hrával proti botom, ale potom som si všimol, že na lavej strane sú nejaké servery, že "Kotelna-Classic" najprv som išiel tam a boli tam hráči, v chate som začal vypisovať: "Slováci?" "Slovak?", napísali: "Ne, češi", ale aj slováci písali. Tak a odvtedy hrávam na Kotelny no. :D
    PS: Classic som hrával asi týždeň, teraz hrávam Zombie,Surf a Deathmatche dakedy. Ale ešte dakedy skúsim War3FT.
    (CS HRAVAM ASI 2roky, ale furt to neviem!!!) :D

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    19


    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    Já teď bud hrát 2 rokem. O Kotelně jsem se dozvěděl o prázdninách 2011 . Povídal jsem si kámošem, a došlo na téma, csko. Povídal jsem, že jsem začal hrát counter strike, ale že nevím, žádný normální server, jelikož jsem byl hloupý, hrál jsem většinou na takových těch ruských, ukrajinských apod. Kámoš říkal, že hrál na Kotelně, řekl mi Kotelny web, a když jsem přišel domů, vzpomněl jsem si na to. První jsem si tam dal pár serverů, a začal je hrát. Nejvíce mě zaujal knife. Postupně jsem hrál dokola knife, a napadlo mě, že bych si mohl stáhnout csko z kotelny. Knife jsem hrál do nedávna, jelikož už mě to nebavilo, tak jsem začal hrát, aim, awp, jump, a postupně mě napadl classic. Teď asi půl roku hraju classic, a zlepšuji se. :-)

  4. #34
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613


    Re: Kotelna - Vyjadrite sa

    jetu nekdo kdo hrval na Vetrniku?

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa


    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Ja hram cs asi od roku 2007, to som hraval este s botmi, o rok neskor sme s kamaratmi chodili par krat do tyzdna na PC do jednej herne a tam som prvy krat hraval CS po nete, hravali sme hlavne HNS alebo DR, nejake servery na worlde, mozno aj ruske :-D a obcas aj LAN :) v roku 2010 som sa dozvedel od kamarata, ze sa da stiahnut ns verzia na www.csko.cz , tak som sa tam pozrel a stiahol si NS, ale na kotelne som nehraval, nasiel som jeden dobry server, tusim sa volal Headshot dust2 only a kvalita hracov tam bola dobra, tak som tam hraval asi mesiac ale z nicoho nic tam prestali chodit hraci, teraz ten portal uz asi aj neexistuje.. server ktory som na kotelne ako prvy vyskusal bol w3, na ktorom som hral asi rok a pol ale potom ma to prestalo bavit, tak som vyskusal furien, potom som zacal skusat vsetky mozne servery na kotelne a skoncil som pri COD, na ktorom som doteraz...

  7. #37
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162


    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    csko som začal hrať od vzniku 1.6 a hrával som aktívne dlhý čas mal som aj zakúpený steam na ktorom som si pravidelne každý mesiac menil heslo až som ho zabudol ... Po pár rokoch som vlastnil z kamošom z Košíc vlastný porál GameCenter.sk (už nefunkčný) a mali sme niečo kolo 12 serverou (kde som bol server Admin) !!! Čas plinul dalej a ja som mal menej a menej času na hru a stále som sa len vrtal v AMX až ma to prestalo baviť a vykašlal som sa na celé CS portál potom ešte fungoval nejaký čas bezomna no nakolko nevedeli zohnať za mňa spolahlivú náhradu a kamoš za nevedel naučiť upravovať plugini skončil aj on (podla mna ho prinútila priatelka) hrával som sa hlavne HnS (ale moj HnS uplne inak vyzeral než ten váš )a Public serveri ... GG sa objavilo až časom ale to som už nemal tolko času na hru !!!

    Po rokoch som sa znova objavil na scéne vdaka portálu CS kde som si stiahol NS csko a začal hraŤ na vašich portáloch kým som býval v Nitre tak som nemal problém z hraním no jak som sa prestahoval do Močenku a dal som si zapijiť net tak som tu mal perma BAN za blbých cheaterou kamarát a admini mi odporúčali zakúpiť si Steam a že mi to pojde čo sa stalo a vdaka tomu tu hrávam na GunGame 1,2 serveroch dosŤ aktívne (podla času väčšinou večer až do noci)

    PS: volakedy som hrával pod nickom zuninjaz a Fr.K.-6 možno som sa niekedy dávno z niekym z vás stretol :D

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Kotelna - Vyjadrite sa

    Jako malý jsem nikdy nehrál hry na počítači, pak mi bratr ukázal hru na steamu. Byla to TF2, kterou jsem aktivně hrál na zalagovaném počítači (2013-2017), potom už to nešlo hrát.
    Pak, asi o rok později, co jsem hrával TF2 (takže 2014) mi bratr jednou po nákupu v hrušce ukázal CS 1.6, hru jsem neznal, ale ta znělka mi byla hodně povědomá. Jako první tenkrát ještě v menu (jak byly hned po zapnutí hry v levo ukázané servery (Kotelna - Soccer Jam, Kotelna - Classic apod.)) zapl Paintball, absolutně jsem nechápal smysl hry, ale po měsíci hraní jsem už dokázal za mapu dát nějaký ten kill :D. Po několika měsících tvrdé dřiny ve škole si přesně do detailu vzpomínám na ten den, kdy jsem dostal pololetní vysvěčení, přišel jsem domů a bratr mi dovolil, abych si zahrál zm classic (jako vzpomínku píšu tenhle post), hrál jsem tam a střídal jsem se s bratrem a byla velká sranda. Netrvalo dlouho a přišly prázdniny. Bratr mi vždy nainstaloval cs 1.6 a pak taky odinstaloval (když jsem třeba dělal blbosti). Nejčastěji jsem hrál biohazard, ale taky jb a jiné mody. Takhle to trvalo asi ještě jedny prázdniny. Přišly vánoce a já a bratr jsme dostali vlastní počítače. Nostalgicky jsme si stáhli TF2 (která se stahovala 6 hodin) a hráli jsme, bratr ještě tenkrát jedou za měsíc zašel na jednašestku, ale od té doby už nikdy. Stejně tak i já jsem na 1.6 zapomněl (2014-2016) a přišla velká pauza, která se datovala až do roku 2018, pak jsem začal hrát jednou za čas, když bylo volno ve škole a ták :). Těd stejně jak v roce 2016 si dávám pauzu od cska, prázdniny skončily a já už emám tolik času flexit, navíc na mých oblíbených modech jako bb, classic, pb už nejsou hráči. No škoda.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •