Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Obrana

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Lightbulb Obrana

    Zdravím,
    možno si už niekto všimol ale obrana nefunguje na "off" itemy ako napr. titanove naboje, plukovnikove naboje a platinove naboje.
    Preto by som chcel aby sa obrana s funkčnila aj na tieto itemy. Dôvod? Dôvod je jednoduchý. Dnes som hral proti comandovy čo mal plukovnikove náboje tak som si všimol, že ked mám full obranu tak ma dá s glockom na 4 rany čo je nepríjemné kedže mám dosť obrany. No neviem aký máte na to názor vy, tak prosím o vyjadrenie alebo lepšie riešenie :)

  2. #2

    Odpověď: Obrana

    Ja obranu nedávam a kto ta dal na 4rany?(nick)

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Obrana

    poviem ti to takto :D každý ak má niečo na dmg ma dá na 4 rany ale ak chceš vedieť kto to bol tak AllCatraz

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Obrana

    súhlasím z beginnerom :) ..

  5. #5

    Odpověď: Obrana

    (Tak takto Allcovi som napísala ako fungujú itemy na INT takže ked mal plukovnikove náboje na commando tak ta v kľude mohol dať aj na 3rany :D) ale nesúhlasím aby obrana fungovala na off itemy commando má len deagle a glock a ked to rushne a má plukače,glock a príde medzi 5CT tak je hned mrtvý ... jednoducho daľšia nevýhoda pre commando .. a to by kľudne i mna čo mám cca 145lvl commando mohol dať aj lvl 20 s tými istými itemmi ale má napr. (p90,ak,m4)...

  6. #6
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Obrana

    Ja som niekedy rad keď dám na 10-15zásahov... http://imgupload.sk/viewer.php?file=...aeoquzmw51.bmp ale toto ma dostalo 22 :D

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Herr Pes
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Obrana

    Citovat Původně založeno Zaciatocnik Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    možno si už niekto všimol ale obrana nefunguje na "off" itemy ako napr. titanove naboje, plukovnikove naboje a platinove naboje.
    ...zkráceno
    Chápu to správně, že obrana nefunguje "jen" na bonus těchto itemů ?
    Nebo v momentě kdy je (off itemy) někdo má nefunguje vůbec ? to asi ne?

    Citovat Původně založeno Nothing But The Beat Zobrazit příspěvky
    Ja som niekedy rad keď dám na 10-15zásahov... http://imgupload.sk/viewer.php?file=...aeoquzmw51.bmp ale toto ma dostalo 22 :D
    Myslím, že tomuto se říká - luxusně fungující Nano :-)

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Obrana

    presne tak.. obrana funguje len s nano alebo ak protivník nemá spomínané itemy :)

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Herr Pes
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Obrana

    No tak tím se vysvětluje proč mě (MĚ!!!) někdy lvl 15 dává tak vysoký dmg i když mám v obraně docela dost bodíků. Protože má ušmudlaný titanky a mejch cca 80 bodů v obraně prostě "nefunguje".
    Což jsem tedy vůbec netušil a určitě by se to mohlo/mělo změnit, jelikož itemy zvyšující dmg jsou oblíbené u většiny lolků a obrana poté naprosto ztrácí svůj smysl.

  10. #10
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Obrana

    Obrana ted funguje jen na normalni zasahy, ale asi to upravim, aby snizoval i damage z itemu.

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Obrana

    Citovat Původně založeno Herr Pes Zobrazit příspěvky
    No tak tím se vysvětluje proč mě (MĚ!!!) někdy lvl 15 dává tak vysoký dmg i když mám v obraně docela dost bodíků. Protože má ušmudlaný titanky a mejch cca 80 bodů v obraně prostě "nefunguje".
    Což jsem tedy vůbec netušil a určitě by se to mohlo/mělo změnit, jelikož itemy zvyšující dmg jsou oblíbené u většiny lolků a obrana poté naprosto ztrácí svůj smysl.
    Tak tak, skoro každý druhý či třetí na serveru má pak nějaké náboje a vyšší level si dá na 3-5 ran :)

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Obrana

    no už by bolo na čase zapnúť tú obranu proti tým nábojom :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •