Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Awp

  1. #1

    Awp

    Vím že se to tu řešilo už 10x, ale já bych zakázal awo na obou DM, ono tvrzení že se jdu rozehrát na DM a vezmu si awo, zalezu někde jak ocas mezi krabice a čekám, to moc na rozehrání není. A piloval skill na jiných zbraní? Jak do psí díry? Pokud je na serveru 12 hráčů a 11 z nich má AWP tak se respawnuju prakticky mrtvý bo všude stojí ti chuji s namířeným křížkem. Fakt mě to štve. Ono už se není kde pořádně zastřílet....Klidně to lockni jenom sem si potřeboval vylít srdíčko...

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Awp

    http://csko.cz/forum/showthread.php?11415-Awp

    No mne to ide obcas tiez na nervy, ale je to zbran ako kazda ina....a je vela hracov co sa chce prave proti awp natrenovat....toto by som vobec neriesil, awp patri k hre, tak ako AK, ci M4....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Awp

    Citovat Původně založeno Vojta1211 Zobrazit příspěvky
    tak aspon dat pryc mapy jako dust, 4ever... flash o tom kdesi taky psal ale zadny efekt...
    neviem, mne sa na Duste hra s AK lepsie, ako s AWP, mam lepsie skore, ako ktorykolvek sniper, 80% je ich totiz krivych...:D:D

    ale uznavam...ide to obcas na nervy, ked sa nejaky looser zakempi s AWP...ale takych sa ja osobne snazim poriesit SLAP/KICK/BAN
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Awp

    Ja som rád, ak má čo najviac ľudí na DM awp, pretože skoro všetci sú úplne kriví a pomalí, čiže sa dajú úplne ľahko zabíjať, tak neviem čo riešiš, vždy lepšie noob s awp ako noob s ak47/m4 v ruke čo pustí fullout a ani nevie ako ti dá HS :)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Awp

    čo tak hodiť tam camp meter :)
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: Awp

    fail.. ten camp meter tam je, a stale nechapem, co tu riesite... AWP je na serveri najviac, ked je mapa de_dust.. vtedy je to o tom, kto sa prvy s awp zakempi nad T spawnom za krabicami... ja hram vacsinou iba AK, ale ked take lamy neviem dat viac krat, tak si vezmem awp...
    jednoducho, awp sa hra iba na velke vzdialenosti, to by musel byt FrOd aby ta dal ked si od neho 2-3 metre s awp.. ten fastzoomy vie...

  7. #7

    Odpověď: Awp

    Nechci nic řikat ale,awp je gana jako gana ne ? No jako jasně že mi vadí když se noob zakempí s awp a když mu napišete že je noob tak on vám napiše že je pan.Ale myslim si že by to bemělo moc velkou cenu...Tady neni gs kde na dm ti daj změnu ale za prachy :) Prostě pro ty awpkaře co nekempi tak u mě obdiv :) Sám jsem se pokoušel se naučit s wipem ale prostě mi to nesedí do oka :) Prostě chci řict že ať si hraje každej stylem který mu vyhovuje :) Mě vyhovuje m4 s deaglem :)

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Awp

    Lepší návrh :D zakázať awp na obydvoch DM a urobiť awp DM ako som to už navrhoval :) Momentálne poznám 3 AWP DM a 2 z toho sú plné skoro stále, ak máte pocit že by sa awp DM nehral, tak sa mýlite ... je AWP DM by markeloff a furt plný ... takže to je len moj návrh znova a znova :)

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Awp

    giNy, jj dobrý návrh na awp dm, ale myslím, že těm "awpkárům" by to nepomohlo, prostě by campili furt na tom dm... :/
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Awp

    A jsem pro, každý dm co hraju polovina enemy teamu s awp... proti tomu se nedá hrát....
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  11. #11

    Odpověď: Awp

    A co když se budu chtít učit fastzoom awp na blízko. DM je k tomu nejideálnější.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele petooo
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    U mna doma
    Příspěvky
    141

    Odpověď: Awp

    Ja osobne zoberiem do ruky AK, dam mu jednicku a idem ďalej.. staci sa hybat a on ta nebude vediet trafit, ale ked stojis na mieste a one-tapujes AK... tak tu potom neplac ze chces zrusit awp
    *DEAD* Em eN. : GGGGGGGGG pekne wh
    *DEAD* Em eN. : GGGGG pal do pyce s wh
    GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG zmenil nick na GuardiaN
    GuardiaN : nejaky problem Emen ?
    Em eN. : poviem ze najlepsi awp srac ne :D

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Awp

    Nechtěl bych server bez awp. Ta hra by přišla o svoji dynamiku. Proti automatům je to jinej typ boje než proti sniperům. O to nechci přijít. Navíc mě wipko samotnýho baví.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Umístění
    Havlíčkův Brod
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Awp

    přesně hej, už se mi to stalo taky několikrát pěkně to dokáže vytočit, ať si choděj na AWP servery ne ? xd

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2019
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Awp

    Neviem co to tu riesite. Awp do hry proste patri. Aj tak 80% z nich s nim nevie hrat. Ked sa nenaucis hrat proti awpckarom, nenaucis sa hrat csko nikdy. Proste hybat sa zo strany na stranu a mierit do hlavy. V 1.6ke ma awpcko aj tak vacsi zoom delay oproti cs:go. V cs:go je ta zbran podstatne silnejsia. Neviem ako by si tam hral proti awpckarom. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •