Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 48

Téma: Hodně dementní nápad

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Hodně dementní nápad

    Když ho vytáhne smoker ven, vrhnou se na něj zombíci, dával by pořád klávesu na které má vestu nabindovanou, třeba má 30 bodů, a všechny utratí jen pro vestu aby přežil, takže to není nutné zrušit, sice ho zombie nedostanou (třeba jo), ale může ztratit veškeré body.

  2. #17
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    Apach: Presne tak... Nevi jak to tam chodi, presto vidi ze je to velke znevyhodneni. Jak psal grey, zrusit to ne, kvuli lagum a tak, ale to omezeni jsem navhr a samozrejme virgins se moh posrat.
    laro: Pokud mas mg a 70 b, tak te opravdu 30 bodu, ktere utratis nez uteces zpet, nezbijou, navic je mas do minuty zpatky a to mozna 2x :D
    Jsem zvedav na virginovu reakci, co zase vymysli, samozrejme napise ze porad je vetsina proti :D

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Hodně dementní nápad

    Asi zacnu chodit i na ZM a budu asi hrat jen za lidi, jsou preci nesmrtelni, tak proc ne ze :D

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Hodně dementní nápad

    Pavučino, body bych měl zpátky v případě že by se dopředu necpali lamy, jak je jejich zvykem. Přes ně střílet nejde, takže moc bodů nebude. Byli by jen kdybych byl v kempu sám.

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    Laro nic pro ti tvym dovednostem, ale uz jsem parkrat za lidi hral, zrovna vcera a predevcirem a rozhodne o body jsem starost nemel, takze v tomhle smeru ziskat body neni problem. A taky me vytahli a jako pán jsem se vratil a body si obnovil behem mziku.

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Hodně dementní nápad

    Taky se mi stalo, mě oslepil tupý boomer nebo tank, v tom je strašná nevýhoda pro lidi, třeba přede mnou byli 3 lidé, a vepředu tank zombie, oslepil mě a přitom mě ani neviděl, to je velká kravina. Nebo na zm army, sem v horním kempu úplně na konci, pak mě oslepil boomer a najednou jsem dole na zemi.

  7. #22
    Kotel
    Guest

    Re: Hodně dementní nápad

    Zpozdeni po nakupu je ted zrusene proto, ze hraci s malo body sanci moc nemaji. Proto bude zpozdeni jen pro hrace s vice body s minigunem.

  8. #23
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    To je take dobre reseni, ale zalezi kolik bude ta hranice, aby ty vychytraly nedrzeli body tesne u hranice...

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hodně dementní nápad

    -larodar pri tankovy nejde o to, ci ta vidia ale o to, ci mu ako prvy uberes 500 hp (alebo neviem ako to je, ale nemusi ta vidiet)
    -kotel zrus prosim to, ze ked si k boomerovy chrbtom a dakto ho zabije a on ta oslepi.. to treba urcite vypnut

  10. #25

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Ja jsem se k tomu nechtel vyjadrovat, i kdyz si to tu postupne ctu, pac na zm nechodim. Ale jak to tu tak kazdy den ctu, vypada to, ze lidi ted maji neskutecnou vyhodu v podobe armoru a povoleneho bindu na jeho okamzity nakup. Ja bych to videl v jednoduchem reseni a to zakazat bind pomoci pluginu, coz by nemelo byt zase tak moc slozity a odpadnou hadky o kolik sekund a jestli vubec zpomalovat nakup armoru. Kotle popremyslej o tom, je to asi hodne velka vyhoda, kdyz si zombik pritahne cloveka a nemuze ho po dobu nejakych 6-7 sec nakazit. Je to opravdu, jako by mel nesmrtelnost, pro prirovnani - jako by na war3 mel undead vzdy 100% vraceni HP po zasahu protihrace. Byl by taky nesmrtelnej a kazdej by hral jen za undeada a hra by sla jako takova do kytek.
    Tady je právě problém v tom, že zombie nehraješ.
    Jeden člověk (konkrétně Pavučina) chce nesmrtelnost pro zombie. Existoval totiž bug, že zombie byla po nákupu dodge nesmrtelná v kombinaci s regenerací. Pavučina chtěl tento bug nastálo a založil topic Dodge vrácení do sarých kolejí. Když mu to neprošlo (protože to byl fakt stupidní nápad) přišel najednou s tím, že nesmrtelnost je špatná a že lidé mají výhodu bindu ve vestě.
    Já vim jak to zní šíleně, člověk co propaguje nesmrtelnost najednou křičí, že nesmrtelnost je špatná.
    Tady to není o chybě ve hře, ale o egu, že jeho nápady vždy vyhoří a on za každou cenu chce aby nějakej nápad uspěl.

    Ta nesmrtelnost o který tu furt pláče neexistuje nikdy. Pokaždý když do tebe zombie plácá ubírá ti hp. Ale díky bindu se to dá docela slušně dlouho vydržet, ale nesmrtelnost to není.
    Problém je v tom, že to vydržíš tak dlouho dokud máš body a po mapě běhá 60-70 procent lidí co maj mín bodů než 25 (někdy si zahraj a uvidíš). Takže nemaj ani omylem nějakou nesmrtelnost a vydrželi by jen pár úderů od zombie. Takže jakékoliv omezení na vestu poškozuje jen slabé hráče, kteří nemají 50-70 bodů.
    V takovém případě se nemůže zavést pravidlo, který se týká hráčů co mají na mapě 50-70 a těch je většinou tak maximálně 6 (ve velmi vyjímečných případech 10). Ale i kdyby 10 pořád je to jen třetina hráčů tedy menšina, která s bindem dokáže přežít déle než je obvyklé.
    Proto nemůžeš přijmout pravidlo co více uškodí, než pomůže.
    Druhá věc je, že Pavučina za svůj nápad sklidil velký zle od hráčů samotných. To znamená že i jeho nápad oslovil jen opravdu malou skupinku lidí a drtivá většina lidí toto hloupé pravidlo nechce. Sám pavučina to přiznal, že ho seřvali uplně všichni.
    Otázka je proč se to tak zveličuje. Proč pavučina jednou křičí nesmrtelnost je seznační chci jí zpátky a v tom samém vlákně křičí jak je špatná. Když si odpovíš na tuhle otázku a najdeš odpověď bude přibližně někde blízko té mojí odpovědi . Pavučina prostě chce to, aby se hrálo lépe jemu a tak dává protichůdné návrhy s nesmrtelností jednou jo jednou ne. Kdyby mu záleželo na ostatních tak po tom výprasku co na serveru dostal by už s tímto hloupým pravidlem na světlo nevylézal. Ale všichni víme, že pavučina nepřestane prolévat slzy u bude furt křičet nesmrtelnost je supr, nesmrtelnost je zlo dokud se nějaké z jeho dvou pravidel neujme.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-11-10 v 20:06.

  11. #26
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    A zase, vyberes co se ti hodi a napises, ale kazdej neni tak blbej, aby si to neprosel sam. Tot vse, porad dokolecka davas stejne veci, ale je trosku jinak. To tady uz resit nebudu.
    Jak psal kotel, omezeni nesmrtelnosti jen pro hrace kteri maji hodne bodu, a je to vyresene presne podle tve argumentace. A porad ze to je "nesmrtelnost" kolikrat jsi byl nakazenej normalne od zm, ktera si te vytahla a nekolik zm do tebe sekalo, nb kolikanasobne si prezil silenstvi. Ano vis to moc dobre, ze se to blizi k nule, ale to nikdy nepriznas. A to ze apach tam nehraje je pravda, ale vidi v tom neco spatne, a to vidi kazdej ani tam hrat nemusis, jak jsi se presdvecil. Ale tady se s tebou o hovnech hadat uz nebudu, vzdy si to prizpusobis. A brecis tu jen ty ohledne teto moji pro tebe dost znevyhodnujici myslenky :P.

  12. #27

    Re: Hodně dementní nápad

    Právě problém je v tom, že nepřemešlíš.
    Mě to nijak nepostihne já si dokážu poradit, mě štve že ta tvoje stupidní původní myšlenka poškozovala slabší hráče. A ty víš moc dobře jak se tvoje myšlenka ujala u hráčů. Člověče tolik nenávisti k hráčovi od celýho společenstva jsem ještě nikdy neviděl. No ale pravda je, že si to ten tvůj návrh zasloužil.
    A k apachovi, no pokud tady furt pláčeš a nutíš lidem, že hráči jsou nesmrtelný až tomu začnou věřit tak se nediv. Kdybys tolik nelhal a jednal normálně a chápal, že tvůj návrh měl hodně věcí proti, byla by domluva mnohem snadnější.

  13. #28

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Zpozdeni po nakupu je ted zrusene proto, ze hraci s malo body sanci moc nemaji. Proto bude zpozdeni jen pro hrace s vice body s minigunem.
    Je tu ale jeden problém. Já vím, že to řeší neduhy na které jsem tě upozorňoval, ale jeden neduh pořád přetrvává a to ten, že trestáš hráče, kteří si šetří body a ty kteří tu hru prostě umějí hrát. Pokud začneš zavádět pravdila proti skillu, může se stát, že zas někdo jako pavučina, kterýmu se nelíbí, že nepatří mezi skillery si začne na klasiku stěžovat, že skilleři ho pořád zabíjej, abys zavedl pravidlo, že kdo má víc než tolik a tolik fragů si smí koupit třebas kalacha jednou za dvě kola. Takže lidi maj hodně bodů ze dvou důvodů, poctivě si šetřej body, aby si aspon jednou za mapu mohli koupit supr výbavu, a pak maj hodně bodů, že to uměj. Trestáš tedy obě skupiny, ale špatně by bylo i kdybys trestal jen jednu z těch dvou skupin. Pravidla mají být nestranná.

  14. #29
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    Virgine pane boze :D jsi ubohej, ja tu neplacu, ja jen zhodnotil hru za lidi, ze je skvela a to je plakani ? Ty nepremejslis, schovavas se za slabsi hrace, ptz ty ani nevi jak se to hraje, nejvice to postihuje tebe, a prestan to tady skrejvat. A jestli se chces zase hadat o hovnech, jak to umis tak pod do jineho topicu, zase zasvinis dalsi topic, kde se psalo rozumne, ale ty zas mlzis, obracis, pomlouvas. Proste jako nejvetsi srac serveru se chovas.
    ->>>Háadaci topic
    Naposledy upraveno Pavucina; 22-11-10 v 21:55.

  15. #30
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Tady je právě problém v tom, že zombie nehraješ.
    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Pokud začneš zavádět pravdila proti skillu,
    Mas pravdu, nehraju na ZM, ale vyjadril jsem se k tomu, az po hodne dlouhe dobe, kdy dodge se nevratil do "starych koleji" a lidem pribyla vyhoda ve forme bindu na armor, coz je hodne zvyhodnuje a to musis priznat i ty. A o te tve hlasce o zavadeni pravidel proti skillu :) jen malickost : nabindovat si cokoli umi ted uz kdokoli a neni to o skillu, ale jen o tom, na jaky klavese, pro nej nejlepsi si to nabinduje, a o rychlosti, jakou tu klavesu zmackne. To se skillem nema nic spolecnyho. Skill je o aimu a hlavne o brainu, pokud nemas mozek, ale umis zmacknout nejkaou klavesu, ktrerou si zapamatujes, neni to skill. To dokaze i simpanz po tydnu vycviku. Prosim te zamysli se nad tim a mozna poznas, ze je na tom neco pravdy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •