Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 48

Téma: Hodně dementní nápad

  1. #31
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    Zase zacne psat naky kraviny apachi, on to chapu az moc dobre, ale porad bude psat kraviny. S tim nic neudelas, ale par lidi uz ho prohledlo tak ho to treba prestane bavit.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hodně dementní nápad

    1. s tym obmedzenim pre hracov ktori maju viac bodov a minigun nesuhlasim ani ja.. (tiez si setrim body a casto priam stale sa stane, ze si zoberem minigun ked dakoho nakazia/ niekto mi ho da).. a nevidim dovod obmedzovat len tych hracov, ktori nemrhaju bodmi, a rozmyslaju takticky
    2. virgins a pavucina nic proti vam obom ale fakt by ste si to mali ujasnit a proste raz napisat co si o tom kazdy mysli.. strucne a jasne, bez osobnych konfliktov (trebars napiste vyhody a podto nevyhody)
    3. virgins ale pri tom obmedzeni vesty ide o to aby ti hraci (ci uz maju 25 alebo 60 bodov) nebehali po mape (nelovili).. ja viem, to je len jedna stranka (ta v podstate vyhodna).. druha stranka je to, ze ked na teba niekto hodi sialenstvo alebo niekto hodi infekcak (a teba nenakazi, ale nakazi vela ludi okolo) a neskor ta (ostatni nakazeni) nakazia tak to zvycajne neni v tom, ze si urobil chybu ale v tom, ze armor je casovo obmedzeny (nevyhodna stranka bindu).. a znova mozme polemizovat - dokola, dokola, dokola.. proste to obmedzenie vesty ma aj svoju nevyhodnu stranku a aj svoju vyhodnu stranku..
    Naposledy upraveno grEy; 22-11-10 v 22:48.

  3. #33
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    2. ja na nej neutocim :D ja to nemam za potrebi ja vim co je to blazna (slusne receno) on porad vytahuje nejake kkti to dela porad, aspon ze jsis toho vsimnul.
    Muj postoj je porad stejny, ja ho nemenim, to co pise virgins ome ,toho si moc nevsimej ptz to obraci. Takze muj postoj je Zavest limit na koupeni vesty na dohodnuty cas.

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hodně dementní nápad

    coho som si vsimnul ? :D ja len pisem ze sa furt hadate..

  5. #35
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    Toho ze ani nevis jakej k tomu mam postoj :D ptz on to porad naklapi :) A ze neumi normalne odpovedet, bez toho aby tam neco nebylo o me... Jemu nestaci, kratka veta jako me, musi to mit aspon 10 radku.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hodně dementní nápad

    jaj tak.. no to s tymi 10 riadkami som si vsimol :D

  7. #37

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Mas pravdu, nehraju na ZM, ale vyjadril jsem se k tomu, az po hodne dlouhe dobe, kdy dodge se nevratil do "starych koleji" a lidem pribyla vyhoda ve forme bindu na armor, coz je hodne zvyhodnuje a to musis priznat i ty. A o te tve hlasce o zavadeni pravidel proti skillu :) jen malickost : nabindovat si cokoli umi ted uz kdokoli a neni to o skillu, ale jen o tom, na jaky klavese, pro nej nejlepsi si to nabinduje, a o rychlosti, jakou tu klavesu zmackne. To se skillem nema nic spolecnyho. Skill je o aimu a hlavne o brainu, pokud nemas mozek, ale umis zmacknout nejkaou klavesu, ktrerou si zapamatujes, neni to skill. To dokaze i simpanz po tydnu vycviku. Prosim te zamysli se nad tim a mozna poznas, ze je na tom neco pravdy.
    Aha tak problém je tedy u tebe sry, ale když si ani nedokážeš přečíst co napíšu tak to je potom špatný a těžko se domluvíme.
    Nebo možná nechápeš přesně.
    Tady přeci nejde o tlačítko bind. To stejně rychle zmáčkne amatér i profík. Jde o to, že zkušení hráči nasbírají rychle body a pak dokáží pomocí tohoto bindu déle vydržet na živu, což se samozřejmě špatným hráčům nelíbí a proto si tu neustále stěžujou. Proto pavučina chce limit na bind aby lepší hráči než on nemohli déle přežít a byli hned nakažení. Takže pokud kotel nastaví, že se od určitýho počtu bodů, zavedou omezení, postihneš ty šikovné co si body ušetřili nebo svým skillem získali. Ti slabí co neamjí skill a tedy ani body to nepostihne. Takže je to opravdu trest za skill.
    Jinak pro tvojí informaci bind se dělal kvůli lagům, protože než se načetlo menu, než jsi vybral tři položky tak to trvalo při lagu někdy i 8-9 vteřin a víš sám co je jedna vteřina v CS.
    Jenže tohle bys pochopil a věděl, kdybys hru znal, nemusel bych ti to popisovat.

    A jinak pro všechny ostatní abyste věděli, když jsem na nápad s bindem, který obcházel lagy přišel, pavučina skákal do stropu. Dokonce si to v jednom vláknu tady připsal jako svůj nápad. Takže to že teď otáčí a bojuje proti bindu, je přesně příklad toho, jak si věci překrucuje. Jednou se mu to hodí, jednou se mu to nehodí a přesně podle toho prosazuje nebo neprosazuje změny.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-11-10 v 23:16.

  8. #38
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Hodně dementní nápad

    Nechape to presne, ale vi o co zhruba jde a nelibi se mu myslenka nesmrtelnosti.
    A zase neni to o tom kdo je spatnej hrac, ale kdyz te nezabijou 3 zm behem par sekund sekani, kdyz jsi seklej v rohu, tak to je kravina a neskutecne zvyhodneni, takze nesmrtelnost, nema to co delat se skillem, kurva urcite to vis, ale proste porad za to budes bojovat, ptz to vyuzivas, mozna az zneuzivas
    Edit: s tou posledni vetou to zas bude neco o me, ze jsem zneuzival dodge, jen aby jste to cekali :D A virgine, hadaci topic na to je jasny ? Nepis hovadiny sem. Pis je tam.

  9. #39
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Aha tak problém je tedy u tebe sry, ale když si ani nedokážeš přečíst co napíšu tak to je potom špatný a těžko se domluvíme.
    Ja to chapu, udelal jsi to kvuli lagum a hraci jsou ti vdecni, i ja bych byl, kdybych tam hral. Taky mam bind na nakup zbrani a armoru a granatu a defusu a buhvi ceho jeste, ale to vse ja muzu koupit jen jednou za kolo, je to jen na rychlejsi nakup v buy zone. Jenze pokud mas buy zone celou mapu, tak to ych si mohl nakupovat co se mi zrovna hodi kdykoli a kdekoli a jestli bych byl skill (coz nejsem zas tak moc :) ) tak mi to dava neskutecnou vyhodu oproti jinym hracum. Jak jsem si precetl, nepocitaji se vam fragy, pokud si to dobre pamatuju, tak vo co ti jde, kdyz ne o score? Lagy znam a taky je nesnasim, ale to nema s moji hrou a nakupen co delat, zm je trosku o necem jinym a ja to chapu. Jediny co nechapu je, proc tak moc stojis o ten nekonecnej nakup vesty. Tak to omezte ne bodama, ale nakup vesty jen 2x za kolo pro vsechny. At ma bodu kdo chce kolik chce.

  10. #40

    Re: Hodně dementní nápad

    To omezení jednou dvakrát za kolo s tím souhlasím, že to je spravedlivé. Ale v téhle hře by příliš rychle zombici vyhráli, protože jedinym nesmrtelnym v týhle hře jsou zombici, ty totiž umřou a hned se narodí. Takovou výhodu živý nemají a proto existujou vesty aby se mohli chránit. Prostě nejde udělat aby sis nakoupil před začátkem mapy jako je to na classiku. Zombici potřebujou šílenství, infekčáky tu a tam protilátku a to si mohou koupit až když jsou nakažení a kdy je správná chvíle.
    Taktéž živý si potřebujou kupovat miny podle toho, jak se hra vyvíjí.
    Budu vždycky proti všem omezením, které jsou proti logice hry. Řekni mi co je na tom spravedlivého, že hráči mají stejně rozdané karty a mají tedy stejnou šanci uspět a pak ty úspěšné, kterým ta hra jde potrestáš limitem a na ty neúspěšné limit nenastavíš.
    Sice na klasiku nakupuješ na začátku hry, ale každý máte jiné peníze není to tak? Ty jsi třebas zkušený hráč a máš 4600 dolarů a nějakej začátečník má třebas jen 1500. Dolary u klasika jsou jako body u zombie, kupuješ si za ně věci. Jak by se ti tedy líbilo, kdyby hráči s 4600 dolary a víc si nemohli koupit třebas kalacha, nebo jen jednou náboje. Takovéhle limity omezující skill přeci nesmějí být zavedeny.

    Jsou tedy jen dvě možnosti jak celou situaci řešit, aniž bys poškodil hráče. Bind uplně zrušit, nebo ho nechat pro všechny stejný, prostě tak aby měli všichni hráči stejné karty tak jak to u jakékoliv hry třebas i stolní jako šachy funguje. Stejná pravidla pro všechny a ne jen pro někoho.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-11-10 v 23:52.

  11. #41
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Hodně dementní nápad

    Mno jak to tak vidim, asi to necham na jinych, ale ted jsi alespon po dlouhe dobe psal trosku rozumne :)

  12. #42

    Re: Hodně dementní nápad

    @Gray
    No problém s lovem už neexistuje. Kotel to ošetřil tak, že zombie v určité chvíly nejdou spomalit. To co se teď tu a tam děje a jako lov vypadá to už je něco jiného. Dřív se lovili zombici cíleně. Těd se loví proto, že nehrají, že se nesnaží někoho nakazit a skovávají se. Já to vidim sám. Jsem v kempu a 3 minuty mi tam zombik nepřijde tak si je jdu najít. Nikomu se nechce čekat že. Ten starý lov kdy všichni hráči lovili jednu dvě zombie jsem nezažil tak měsíc a možná déle. Je to právě díky tomu omezení co kotel zavedl. Však si při hře všimni kdy se loví. Jen když se zombici umyslně skovávají a pak je takový lov v naprostém pořádku.

  13. #43

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Mno jak to tak vidim, asi to necham na jinych, ale ted jsi alespon po dlouhe dobe psal trosku rozumne :)
    Tak psal jsem to pro tebe polopatě. Ostatní co hru hrají každý den jako já 2 hodiny pro ně je to samozřejmost víš a tobě se to může zdát jako něco nesrozumitelného. Jako já když tu a tam přečtu něco o HnS tak z toho taky nejsem moudrej.
    Jak jsem ti psal nejde tu o nějaký bindy, nejde tu o nic víc než o ego Pavučiny. Jeho hloupý nápad zavrhli hráči a neosvědčil se. A já to hráčům sdělil, že to byl jeho nápad, tak se na něm vyřádili s nadávkama. Musel jsem jim hrozit vykopnutím aby ho přestali urážet. Zabanovat jsem je nemohl páč bych tam zůstal já s pavučinou sám tak moc proti tomuto návrhu hráči byli. Musím říct, že jsem ho nechtěl prozradit, ale musel jsem. Věděl jsem jak špatný je to nápad a když začali lidi nadávat na kotla, musel jsem jim udat pravého autora návrhu.
    On mi má zazlé, že jsem to hráčům řekl, že šlo o jeho nápad a tak si vymejšlí a lže aby mě poškodil a když označím něco za špatné tak on bude křičet jak je to skvělé.
    Jsem tady největším odpůrcem nesmrtelnosti. Jednou ta nesmrtelnost skutečně byla, jak jsem psal bylo poškozené dodge a kulky zombikům vůbec neubližovali, řekl jsem že to je špatně a hle Pavučina otevřel vlákno a že chce aby se to vrátilo. Prostě on řekne na všechno opak, než řeknu já a proto s ním jednám jako s šaškem protože se tak doteď choval.


    Ale je to jedno. Dokud jsem ho ochraňoval a kupoval mu výbavu tak se vším se mnou souhlasil. Odešel jsem od něj z teamu, když jsem zjistil jakej je a přestal jsem ho chránit, což mělo za následek to, že se už přestal pohybovat na vyšších příčkách. Najednou ho začali předskakovat 13-14 ti letí deti jako Bhop, Ciper a další a on teď hledá, na koho svůj neúspěch svede. Bude vymejšlet pravidla, která budou postihovat kvalitní hráče aby se zas vrátil na lepší příčky. Neuvědomuje si, že to mu to na skillu nepřidá.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 23-11-10 v 01:39.

  14. #44
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hodně dementní nápad

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    @Gray
    No problém s lovem už neexistuje.
    Mas pravdu.. na vecsine mapach neexistuje.. ale zober si taky toxic house, tam sa lovi celu mapu (niektori dokonca lezu na spawn a odtial lovia.. alebo franqeeto.. tam to nieje sice vysloveny lov ale ludia su vystrceni vonku.. a dobre vies, ze obcas sa to deje, aj ked idu na ludi hordy zombikov, lebo kazdy chce mat co najviac bodov
    -Inak kto suhlasi s tymi bodmi za exp? ako odkedy to zas kotel obnovil tak vidim len: Z say: X pod mi dat body ; X say: aj tak sa idem na expit.. ; proste ked su tie body za exp polovica zombie sa ta nesnazi nakazit.. kazdy zombie chodi na ludi len na to, aby don strielali a on mal xp za ktore si kupi body (ktore vyuzije za cloveka).. vsetko sa toci na zombie len okolo ludi

  15. #45

    Re: Hodně dementní nápad

    Hele pokud jsou zombici aktivní na toxic house nemůže existovat lov. Dám ti příklad, ze kterýho to pochopíš. Není vše jen o skillu, pokud existuje lov a jsou tam aspoň 3 inteligentní hráči mezi zombikama vemou si boomera. Lovci pak celou dobu nic neuvidí a utečou zpátky do kempu. To je prostě fakt. To že některý lidi si tohle neuvědomujou nemůžeš nahrazovat jinym pravidlem. Obrana proti lovu je a velká, Kotlovo nespomalování v kombicnaci s boomerama je fakt smrtelné. Hráči se sami musej naučit jak lovu zabránit a musej se snažit. Když se snažit nebudou budu je honit po mapě. Na lov už jsme vymysleli tolik novejch věcí včetně časté vícenásobné, že lov je teď rarita, ale uplně lov zakázat nemůžeš. Já rád čelým výzvám a tak si stoupnu sám proti 10 - 15 zm. Oni jsou ve výhodě a v přesile takže tenhle lov je v pořádku, ale jak říkám i lov kdy více hráčů loví je v pořádku, zombie maj účinný prostředky jak lovu zabránit například ten boomer, proč si místo boomera berou hloupý psi je tedy jejich vina. Však to hraješ často až bude lov a ty budeš zm přemluv dva hráče na boomera a je po lovu uvidíš sám.

    body za exp musej zůstat. Pro někoho je to výdělek pravda, ale pro většinu hráčů motivace aby se snažili a zároveň si ušetřili na protilátku.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 23-11-10 v 14:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •