Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: HlstatsX: Awards

  1. #1

    Question HlstatsX: Awards

    Ahoj, nikde jsem o tom nenašel článek tak to píšu sem...zajímalo by mě jak to je s awardama na hlstatsx (http://csko.cz/statsx/hlstats.php), měl bych 2 otázky:
    1. Jak to je s "rankem" awardu, tj. bronze atd., protože všude mám normálně jenom award a u AKčka mám Bronze AK
    2. To co mě víc zajímá ale je, jak to je s Global Awards, za co se vlastně dostanou (tušim že za to když jste nejlepší na serveru) a jestli zůstanou i po tom co vás někdo předběhne.
    Tak trochu mimo, ale zaslechl jsem zvěsti o tom, že by měl být reset ranku (na furien serverech, nevim jestli se dělá reset všude najednou), tak jestli o tom někdo něco víte tak bych byl taký rád.
    Nemůžu vás nepochválit, servery máte super, vip není drahý, admini fungojou jak maj, jste nejlepší
    Díky za odpověď, The Wingy.

  2. #2
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    1. http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=awards&game=dm#
    Keď máš toho awarda 5x tak sa ti zmeni farba potom 12x atď.
    2. http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=awards&game=dm#
    Má ho ten kto má najviac fragov napr. s akackom za poslednych 28dni.
    E: Reset je na novy rok vždy.

  3. #3

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    Díky, ale mohl bys vysvětlit to atď.? Jak to jde dál?

    Btw. Global Award jsem jednou dostal a mám ho furt, takže zůstává, tohle jsem myslel :D
    Naposledy upraveno knight621; 23-05-13 v 20:09.

  4. #4
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    Klikni na to ribbons nejako tie odkazy hádžu len na 1. stranu. :D

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    Reset asi nebude nutny, protoze system je udelany tak, ze kdyz mate malo bodu, dostavate vice bodu za zabiti hracu s vice body, takze se to da vzdy dohnat. Videl jsem, ze se hrac dostal za mesic z 0 na asi treti misto.

  6. #6

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Reset asi nebude nutny, protoze system je udelany tak, ze kdyz mate malo bodu, dostavate vice bodu za zabiti hracu s vice body, takze se to da vzdy dohnat. Videl jsem, ze se hrac dostal za mesic z 0 na asi treti misto.
    Dík za odpověď kotel, reset už taky nechci, za měsíc a půl jsem nahnal skoro 20.000 na furienech, akorát ty body za zabití hráčů...pokud vim to max co můžeš dostat za kill je 13, ale pak když tě zabije nějakej náhoďák s málo pts. tak ti to těch 13 vezme, bylo by dobrý dát maximální ztrátu tak na 7, ale do toho já už nemám co mluvit, akorát nápad
    E. Co se stalo s HstatsX? Hází mi to error
    Naposledy upraveno knight621; 24-05-13 v 14:26.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    Citovat Původně založeno knight621 Zobrazit příspěvky
    Dík za odpověď kotel, reset už taky nechci, za měsíc a půl jsem nahnal skoro 20.000 na furienech, akorát ty body za zabití hráčů...pokud vim to max co můžeš dostat za kill je 13, ale pak když tě zabije nějakej náhoďák s málo pts. tak ti to těch 13 vezme, bylo by dobrý dát maximální ztrátu tak na 7, ale do toho já už nemám co mluvit, akorát nápad
    E. Co se stalo s HstatsX? Hází mi to error
    13 bodů ti to nikdy vzít nemůže, myslím že max. 7. Pokud máš zaplé to /body1, tak v závorce vidíš kolik ti to ubralo, to číslo před tím je kolik on dostane.

  8. #8

    Odpověď: HlstatsX: Awards

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    13 bodů ti to nikdy vzít nemůže, myslím že max. 7. Pokud máš zaplé to /body1, tak v závorce vidíš kolik ti to ubralo, to číslo před tím je kolik on dostane.
    dobré vědět, díky...takže max 13 může on dostat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •