Strana 64 z 80 PrvníPrvní ... 1454626364656674 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 946 do 960 z 1190

Téma: [HRA] Nekonecny pribeh

  1. #946
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem."
    Naposledy upraveno Bastien; 13-05-17 v 11:43.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  2. #947
    Kloucek
    Guest


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." To je nějaký blbý a dost divný

  3. #948
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!"

  4. #949


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho

  5. #950
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  6. #951
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň

  7. #952
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe.
    Naposledy upraveno Samco; 12-07-17 v 23:26.

  8. #953
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce:"
    Ehm giussepe co ta část druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus tu si tam jako nepřidával?
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  9. #954
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce:" Kdyby si boneslash pořádně prohlédl ten post, tak důkladným zkoumáním zjistí, že ten můj post byl upraven samčem. Ale věřím, že na tolik práce by si boneslash musel sáhnout na až na dno svého intelektu."

  10. #955
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    To už je moc slov :D, aha tohojsem si nevšim, tak pod tento napiš znova ty slova :"
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  11. #956
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Ospravedlňujem sa, ja som to chcel iba skopírovať, no neuvedomil som si, že to nepíšem do svojho postu.

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce: "Vedela si, že

  12. #957
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce: "Vedela si, že jsem spala s
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  13. #958


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce: "Vedela si, že jsem spala s tim jak se
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  14. #959
    Profesionální člen Avatar uživatele TlustejFatty
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    226


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce: "Vedela si, že jsem spala s tim jak se jmenoval:

  15. #960
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: [HRA] Nekonecny pribeh

    Samčo šel k tyči, ale zrazu přišel Ing,Tatka,Smoula a řekl: "Jsem celou dobu ženská!" a Samčo na to: "To je šokantné a co budeš dělat?" "Svlíkat tě Samčo." "To né" řekl Samčo. "Ty nejsi hezká?" "Pokud ne, tak odjíždím do Ria ojebat tvoji dcerku, ale najprv som išiel zavesiť prádlo." Keď vtom přišla tatkova dcera a řekla:"Už nejsem panna! Spala jsem se Samcem." "To je nějaký blbý a dost divný, Samco máš padáka!" Samčo, který momentálně uctíval nohy taťuldy se polekal, až si z toho udělal modrou Ganéšu. Hneď nasledujúci deň druhému jámu sněd a sám do ní trolejbus, preriekol sa skrytý Giussepe a řekl Kejtynce: "Vedela si, že jsem spala s tim jak se jmenoval:Kapralek to byl."
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •