Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Rusher

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Rusher

    Zdravím ľudia.


    Chcel by som sa spýtať, že či niekto nevie akú maximálnu kondíciu, HP, Int, Obranu môže mať Rusher + ďalšie classy . Neviem či to tu je na Fóre, ale neako sa k tomu neviem dostať.

    A taktiež by som sa chcel spýtať čo to znamená, že Rusher dáva poškodenie ------> 120% damage + inteligencia/3<------. Ja neviem čo to znamená to 120%.

    Zatiaľ s Pozdravom QyXo.

  2. #2
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Rusher

    Napíš v hre /reset a staty sa ti vynuluju a uvidíš základné staty a tie plus 100 a máš na max. Inteligencia napr. 60, 60/3=20 a to zvýšiš o 120%.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Re: Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Nothing But The Beat Zobrazit příspěvky
    Napíš v hre /reset a staty sa ti vynuluju a uvidíš základné staty a tie plus 100 a máš na max. Inteligencia napr. 60, 60/3=20 a to zvýšiš o 120%.
    Ja o tom /reset viem ...ale aj tak nemam taký lvl, aby som sa dokázal pozrieť na to, že koľko max. môžem mať Kondície...napr. ako u FS viem, že môžem mať max 130 int. alebo u Comanda viem, že max kondicia je 170 ...tak isto by som chcel vedieť koľko max. môžem mať kondicie u Rushera...aj HP,aj Obranu - viem, že môže mať max. 100int.

  4. #4
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Re: Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno QyXo Zobrazit příspěvky
    Ja o tom /reset viem ...ale aj tak nemam taký lvl, aby som sa dokázal pozrieť na to, že koľko max. môžem mať Kondície...napr. ako u FS viem, že môžem mať max 130 int. alebo u Comanda viem, že max kondicia je 170 ...tak isto by som chcel vedieť koľko max. môžem mať kondicie u Rushera...aj HP,aj Obranu - viem, že môže mať max. 100int.
    Do každej vlastnosti ide zaklad+100, takže asi si domyslim nie?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Nothing But The Beat Zobrazit příspěvky
    Do každej vlastnosti ide zaklad+100, takže asi si domyslim nie?
    No to keby som vedel skôr ....neskoro som si uvedomil.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Rusher

    nejdem zakladat novy thread, tak to hodim sem... ide o dynamit... vela krat sa mi stane ze idem s commandom proti demo a on si hodi pod nohy dynamit a nasledne ho detonuje... mne to da instant kill ale jemu nic,preto chcem navrhnut aby aj dynamit uberal tomu, kto si ho hodi pod nohy...
    dalsi navrh sa tyka sappera, vela krat sa mi tiez stalo ze som zabil nejakeho sappera a ked som bezal dalej tak som vybuchol na jeho mine, preto chcem navrhnut, ze po smrti hraca ktory ma sappera a ma polozene miny, by miny zmizli..
    a posledny navrh sa tyka itemov, skoro stale sa mi stava ze ma kikne zo serveru (Steam connection lost/Reliable channel overflowed) a prave vtedy mam dobre itemy... navrhujem aby kazdy kto ma vip by mu po odpojeni zo servera itemy ostali, cize popripojeni naspat by mal tie iste itemy ako pred tym nez ho kiklo, ale iba cez mapu, ako nahle by sa mapa zmenila itemy by s stratili.. ako je tomu teraz

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Rusher

    Prepáčte že otváram starú tému (mohlo by sa to lockovať), ale shinobi k tomu dynamitu ved nato to je sice je pravda ze FS si ubere ale dynamit by som nechal tak, a k tej mine to ze mina ostane po smrti je dobré lebo proste ked uz ju raz polozi a chcipne no tak to je debilina ze zmizne mina na druhej strane by bola hlupost keby dal demo dynamit na zem a po smrti by ho odpálil :)

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Rusher

    dinamit demolitionovi ubrat? ANO, ale v tom případě taky když saper přejde přes vlastní minu bouchne to a ubere mu to...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •