Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 112

Téma: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Zdravim
    mam tu par zmien, ktore by sa tykali zombie 1 a 2. Prejdem rovno k veci:
    - Bonusove veci ako sialenstvo, infekcak, protilatka,.. u zombie by sa kupovali za body a aj za expy. Namiesto vymeny bodov za expy by sa zaviedla vymena expov za body. V praxi to znamena, ze clovek bude moct vyuzit pri hre za zombie aj expy, aj body, avsak ziskane expy bude moct vyuzit iba za zombie. Priklad: Sialenstvo stoji 20 bodov, avsak da sa zakupit aj za 2000expov. Expy sa vsak na body premenit nedaju, presne naopak ano.
    - Frost zombie dokaze po zmrazeni nakazit cloveka. Vyrazne to pomoze proti lovu a frost dostane o nieco sirsie vyuzitie.
    - Ked chce dat niekto dane kolo protilatku, tak musi nakazit aspon X ludi. Namiesto X navrhujem 2-5 ludi, o tom sa moze este diskutovat.
    Napiste, ci so zmenami suhlasite a snad to Kotel zmeni. Od zmien ocakavam to, ze ludia budu viac hravat za zombie a nebudu len stat na mieste, a nechat do seba strielat, aby si nasetrili expy a mohli ich premenit na body (ktore mimochodom aj tak vyuziju za ludi), a menej lovu vdaka uprave frost zombie.

  2. #2
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Líbí se mě ten návrh s protilátkou. Dal bych to na 2-3 lidi. 5 lidí je fuška nakazit kor když je rozjeta mapa. Protilátka by byla něco jako za odměnu. Snad by to lidi více motivovalo házet inf. Já bych rozšířil vícenásobnou infekci. Místo 4 lidí bych dal 6-8.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Ta vicenasobna infekcia by sa mala upravit jak pisal Buben. To co pisal grEy, pridal by som tam este, ak zombii seka do hraca ziskava za jednu ranu 50 XP, cize pokial bude stale bindovat a nenakazi ho ziska aspon nejaky ten XP. A infecak povolit aspon 2x za kolo pretoze ked ho hodi niekto zle alebo sa nepodari (ze ho zabiju kym ho stihne hodit) aby sa dal hodit este jeden. A aj preto ze rad hadzem infecak na tych co maju MG a BZ pretoze silenstvi je nanich strata b. A taky to silenstvi zrusit ten cas co sa nemoze pouzivat lebo to nedava smysel niektore kempy su dost dlhe a ked dam 1 silenstvi tak pridem asi do polky a ked chcem dat druhe tak mi to napise ze je moc brzy. Pac toto je blbost pretoze naco potom davam to prve silenstvi ked all utecu dozadu a nic mi to nepomoze. (Vsetko toto su len napady .....)

  4. #4

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    S tou vícenásobnou nesouhlasim. Souhlasil bych dřív, jenže ted maj zm ochranu tuším kolem 20s na granáty a bazuky, takže maj čas se rozmnožit a lidi nemaj ani omylem šanci je zastavit. nesouhlasim ani s těma bodama za expy apod. příliš by se hra komplikovala a lidi maj rádi jednoduchý věci. Dyť si ani neuměj vzít zombika podle vhodnosti situace. Natož, natož aby spravovali dvojí bodovej systém. S anti bych souhlasil, je strašný, že kolikrát je pět zm a oni místo aby dali šílenství do kempu a nadělali další zm tak si daj anti. Ono ze začátku mapy at dáte šílenství kamkovliv dva tři lidi nakazíte a společně s body a xp vám stejně na anti zůstane. Bohužel většina lidí to neví. Určitě by to chtělo 2 nakažený jinak anti nebude. Jinak sám kolikrát když dostanu inekčákem a jsem jedinej nakaženej v kempu tak si dám okamžitě anti a posbírám svou bz a mg takže jako by se nic nestalo. Po normálním běžném nakažení si anti hned dát nemůžete, ale po infekčáku si můžete za vteřinu hned anti dát.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    S tou vícenásobnou nesouhlasim. Souhlasil bych dřív, jenže ted maj zm ochranu tuším kolem 20s na granáty a bazuky, takže maj čas se rozmnožit a lidi nemaj ani omylem šanci je zastavit. nesouhlasim ani s těma bodama za expy apod. příliš by se hra komplikovala a lidi maj rádi jednoduchý věci. Dyť si ani neuměj vzít zombika podle vhodnosti situace. Natož, natož aby spravovali dvojí bodovej systém. S anti bych souhlasil, je strašný, že kolikrát je pět zm a oni místo aby dali šílenství do kempu a nadělali další zm tak si daj anti. Ono ze začátku mapy at dáte šílenství kamkovliv dva tři lidi nakazíte a společně s body a xp vám stejně na anti zůstane. Bohužel většina lidí to neví. Určitě by to chtělo 2 nakažený jinak anti nebude. Jinak sám kolikrát když dostanu inekčákem a jsem jedinej nakaženej v kempu tak si dám okamžitě anti a posbírám svou bz a mg takže jako by se nic nestalo. Po normálním běžném nakažení si anti hned dát nemůžete, ale po infekčáku si můžete za vteřinu hned anti dát.
    Nebejval limit nato, než si můžeš dát anti po nakažení? =)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Souhlasím s Virginem, že hráči mají problém si zvolit zm, natož hrát dva bodové systémy. I přes to já bych zrušil převádění exp. na body. Když ty body exp za zm, tak at to zase využijou za zm. Jenom by se tam přidala nabídka šílenství za 2000 exp. Pokud by bylo místo, rozšířilo by se to na více věcí. Hráči by dávali šílenství a hra by dostala spád.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Teraz je to nastavene tak, ze ked da niekto sialenstvo je to nicive len preto, ze skoro nikto nepouziva sialnestvo. Viete co robia hraci ked su zombie? Su AFK, pripadne chodia do kempov a nechaju do seba palit strely aby mali expy a mohli ich premenit na body (ktore aj tak vyuziju za ludi). Toto sa im nezda komplikovane, ze? Virgins sam hovoris, ze ludia nevedia hrat za zombie, ale to je len kamuflaz, pretoze im je jedno, akeho zombie si zoberu. Oni nehraju za zombie, oni to beru ako nahravanie bodov na hru pre ludi. Aj ty to z casti urcite tak beres, akurat ze ty sa popri "expeni" snazis nakazit ludi, avsak expy, ktore maju byt vyuzite na vylepsenie zombie su vyuzite na boj proti nim. To je ta hlupost a nejsom jediny, kto si to mysli. Elita hracov zo serveru odchadza, pretoze ich nebavi stat v kempe a strielat do zombie, ktory aj ked sa k nim priblizite stoja a nic nerobia, mozno vas raz seknu. Taka je, bohuzial, realita.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Pravdu ma tak nejak kazdy :), zacina tam byt nuda(jak psal grey), proto jsem se tam taky nevratil naplno a hraju spis neco jinyho, ale na druhou stranu, jak psal virgins, lidi jsou tupy a nechapou zakladni princip, natoz jim davat slozity system nakupu.
    Ale rozhodne anti povolit po nejake zasluze.

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Upravim to.

  10. #10

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Možná to hrajem příliš dlouho a nemáme ten správnej odstup abychom to hodnotili.... Co se mi líbí je jak psal buben místo za 1000 xp 10 bodů dát za 2000 xp šílenství. Já si stejně xp po vytůnění zm převádím na body a ty pak využívám na šílenství nebo infekčák. Je tu ale problém, že si nahrabeš jako první zombie třebas 3500 bodů (stává se mi to často) a pak už zombie nikdy nejsem, takže by to bylo pro mě mrhání xp, když bych nemohl si je převést na body.
    No já ted stejně častěji vařim DM. Protože i já potřebuju pauzu od zombiků. Já se smířím s jakýmkoliv nastavením a dokážu se mu přizpůsobit. Ale pořád mám v hlavě při změnách "A co ta změna bude znamenat pro ty slabší hráče?". Jo? Nejvíc za poslední dobu mě štve ta změna na 100 bodů ze 70ti je to plus jen pro silný hráče. Ti slabší maj co dělat si našetřit 30 bodů, takže tahle změna se dotkla jen těch hodně zkušených a pro slabé přínos neměla. Ti slabší si neušetřili ani 70 natož 100. No a ti silní pak mohou v pohodě kamarádům kupovat MG a BZ no a pak je jich na mapě příliš mnoho.


    V poslední době jsem přemejšlel o autošílenství. Ono to bylo přehnaně nastavené a odpor byl hlavně kvůli tomu, že to bylo plnohodnotné šílenství. Co kdyby ale autošílenství bylo dlouhé jen vteřinu s možnou minimální náhodou třebas 0,25%. Určitě by vzniklo hodně zajímavých situací a možných taktizování v roli zombíka.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-07-11 v 04:51.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Virgins: Ved aj ja som pisal , ze by bolo sialenstvo za 2000exp. :D Nic komplikovane by na tom nebolo, akurat by sa pridalo k bonusovym veciam u zombie pridaly "ceny" v expoch, cize sialenstvo 20bodov / 2000exp, infekcak 35bodov / 3500exp, protilatka 20bodov / 2000 exp, broucci 20bodov / 2000exp. Pri vylepseniach za exp by bolo 1000exp za 10 bodov. (aj ked toto by som nedaval, pretoze niekto si zarobi 100bodov za cloveka uplne jednoducho a za zombie to bude niciva sila)

    Kotel: Mohol by si este upravit to, co pisal Shinigami? Ze za zombie bude pridavat expy (nie body) ked budes do niekoho sekat a uberat mu vestu aj ked ho nenakazis.

  12. #12
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Je potřeba více motivovat hrál za zm. Hráč má 100, ale celou mapu se jen fláká, nedá ani jedno šíleství. Příští mapu si koupí full a jede na fragy. Včera jsem hrál toronto_v2 a při vícenásobné nebyl nikdo, kdo by měl více jak 6 fragů. Je jasné, že nemají body a kolo se moc nerozjíždí. Chtělo by to nastavit, aby to sebou vzalo i některého hráče z vršku tabulky, který má BODY.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    To, ze "spinavu" pracu bude za tych slabsich robit niekto silnejsi sa to nikdy nenaucia. Skusime to tak, ako som to napisal a uvidime, ci sa to aspon trosku zmeni. Co povies? Ak ne, tak este nieco vymyslime.

  14. #14
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Podle mě tohe není argument. Pokud se to chce někdo naučit, tak to odkouká od těch lepších. Já jsem taky tak začínal. Co tady padlo bych nasadil do hry a uvidíme.
    Naposledy upraveno BUBEN; 22-07-11 v 10:01.

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Aby to bralo do vicenasobne hrace nahore v tabulce je dobre, ale kdyz si to vemu ze svoji strany, tak by me to totalne nasralo, kdyby me to vzalo automaticky, a to si myslim kazdyho.

    A pak jednoznacny navrh odeme. Hranice bodu na 70, jako bylo drive. To si myslim ze podpori kazdy z nas.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •