Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 50

Téma: Game of Thrones

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Game of Thrones

    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    Nepiš takové věci Larodar. Nevím o koho jde, ale nepiš. nepiš.
    TEXT JE BEZ SPOILERU
    :D ale je to pravda, myslím že každy na Lady Stoneheart čekal. Já osobně jsem se těšil jen na tohle a ono nic... Musím říct, že mě poslední díl až tak moc neuspokojil. Je pravda, že v seriálu to musí všechno zkrátit (typický příklad boj Stannise za Zdí) ale je tam víc věcí (maličkosti), které chybí a být tam mohly (tolik času by je to nestálo).
    Teď třeba, alespoň pro mě, nedává smysl proč se Tyrion otočil a šel udělat to co udělal. A přitom ho k tomu vedlo něco zásadního, co jsme se v knize už v tehle časové línii dozvěděli, ale v seriálu ne. Diváci by se měli cítit "podvedeni".
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Game of Thrones

    V knize to bylo jinak no, Jaime měl říci Tyrionovi pravdu o jeho první ženě, že to nebyla děvka tak si chtěl vyřídit účty. Zeptal se Tywina kam se poděla jeho první žena a on mu odpověděl: Tam kam chodí všechny děvky a zabil ho. +- tak nějak to mělo být.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Game of Thrones

    Ano, Tywin dal tu jeho prvu ženu osuložit niekolkymi vojakmi a potom mal ist na rad tyrion s tym, že zaplati dvojnasobok, pretože je Lannister. Pri uteku mu ale Jaime povie o Tyshi pravdu, že ho naozaj milovala a všetko zosnoval jeho otec, pretože nemohol pripustiť, aby sa Lannister zaplietol len tak s hocjakou ženou. Tyrion v zlosti tuším povedal Jaimiemu a teda klamal, že on naozaj zabil Joffreyho a taktiež mu povedal, že Cersei si užívala s mnohymi mužmi, zatiaľ čo on bol uveznený Severanmi. Nasledne ked videl Shae ležať na fotrikovej posteli ... a to už viete. To bol ten pravý dovod prečo navštívil otecka. Shae bola po ceste :D

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Game of Thrones


  5. #35
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Game of Thrones

    Citovat Původně založeno marsoun Zobrazit příspěvky
    neplač

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Game of Thrones

    V dalších seriích nemá být Lady Stonehearth, ti co neví i když to tu už zaznělo tak je to znovuzrozená Catelyn Stark. Dost mě to zklamalo, když jsem si přečetl, že ji nedají do další serie. Tímhle se mi trochu ten seriál znechutil, naštěstí ne na tolik.

  7. #37

  8. #38
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*


  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Game of Thrones

    Pecka , ak si človek pozrie serie viac krát tak si všimne že čo je robené počítačom ale našťastie su to múdre hlavičky a dopredu napr. dávaju živých vojakov a až za nich fiktívnych čo už nie tak dobre rozoznať za to veľký BIG UP :)

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Game of Thrones

    No vida kolik nadsencu tu je! Vsechny knihy co vysly mam doma a nedaji se serialem srovnat!
    Pokud clovek cte pozorne vi kam a jak se smer bude ubirat.
    SPOILER v bile barve: Kdyz ctete pasaz kdy Arya "najde" minci od Jaqen H'ghara a da ji kapitanovi lodi se slovy Valar morghulis...je proste dokonala a cetl sem ji tak 17x :D. A dale pribehy "cerne a bile" jsou desne fajne!
    John v zadne vydane knize nezemrel, to ze to koupil, neznamena ze umre! Naopak si myslim ze jako jeden z mala je opravdu "hlavni" postava!
    Taky si myslim ze Jon se MUSI setkat s Dany, cela saga k tomu smeruje. A teorie o Azorovi Ahaiovi jsou velmi zajimave, a nejpravdepodobnejsi je ta o Branovi.
    Naposledy upraveno Mr.Hol; 12-07-14 v 23:16.
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Odpověď: Game of Thrones

    Citovat Původně založeno Mr.Hol Zobrazit příspěvky
    No vida kolik nadsencu tu je! Vsechny knihy co vysly mam doma a nedaji se serialem srovnat!
    Pokud clovek cte pozorne vi kam a jak se smer bude ubirat.
    SPOILER v bile barve: Kdyz ctete pasaz kdy Arya "najde" minci od Jaqen H'ghara a da ji kapitanovi lodi se slovy Valar morghulis...je proste dokonala a cetl sem ji tak 17x :D. A dale pribehy "cerne a bile" jsou desne fajne!
    John v zadne vydane knize nezemrel, to ze to koupil, neznamena ze umre! Naopak si myslim ze jako jeden z mala je opravdu "hlavni" postava!
    Taky si myslim ze Jon se MUSI setkat s Dany, cela saga k tomu smeruje. A teorie o Azorovi Ahaiovi jsou velmi zajimave, a nejpravdepodobnejsi je ta o Branovi.
    *SPOILER* - (Já momentálně dočítám 5tou knihu a taktéž doufám že Jon bude žít po té co mu udělali ale že by mu to vyšlo na podruhé? Už jednou ho málem zabila Ygritte. Každopádně pokud je vskutku synem Rhaegara a Lyanny tak by byla blbost aby zemřel, když je o něm celá sága.)

  12. #42
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Game of Thrones

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Spoiler !
    Jon sníh budúcu seriu zomrie a lady catelyn sa oživí ako lady stoneheart mimo ine zomrie aj daenerís , khaleesi .
    Jediný kdo zemře budeš ta až si tě najde Tyrion

  13. #43

    Odpověď: Game of Thrones

    Luxusní seriál

  14. #44
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Game of Thrones


    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Odpověď: Game of Thrones


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •