Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 114

Téma: Prosím UNBAN - AimBot ..

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Angry Prosím UNBAN - AimBot ..

    Zdravím, Dostal sem dosti nesmyslný ban za AimBot, admin mi cca 2 min. před zabanováním psal, Martin proč se ti tak klepe ten crosshair, následně sem dostal ban za AimBot... Hraji na SFT, anti-cheat atd. Fakt nechápu jak se mi "klepe" crosshair, díky.

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70140)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): Martin jede bomby !
    [AMXBANS] Tvuj nick: Martin jede bomby !
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:57496361
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:57496361
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.135.53.254
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.53.254
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: dOeS
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    frekvencia :D killed NiZkoTUcNy_JOguRT with awp
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Naposledy upraveno Stemarko; 12-06-13 v 19:26.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    http://csko.cz/dema/upload/dir/martin.dem
    http://csko.cz/dema/upload/dir/martin2.dem

    Uvidíme, co řeknou ostatní. To cukání mi opravdu nepřišlo standardní.

    E:
    Citovat Původně založeno DarkAspect
    Ty ze hrajes ligu? https://www.shifters.eu/profile/hug0pro Kamo tobe to trhalo, mel si skore 3:3 vytahoval si se s rankem 120 a rikas ze hrajes ligu? Tam zametas podlahu ne? Absolutne jasne AB jeste spatne nastavene, to zkousej jinde chlapecku.
    Naposledy upraveno hofy; 25-07-14 v 17:53.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41
    Aspect tak ty si jasný ...

    https://shifters.eu/liga/119399.htm 1v1 awp zápasy a výsledky (v pravo bílá tečka - vše na anti-cheatu)

    Já vážně nevím co se tam klepe, když nic nemám
    Ve hře se mi nic neklepe, nevím co to prostě je.
    Naposledy upraveno kashpi; 14-06-13 v 12:05. Důvod: sloučeno

  4. #4

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Koukal jsem jen na 1. demo.

    Ale časy 1:20 a 2:40 mi přijdou jako AB, pusťte si to 4x zpomaleně

    E: Ostatně celá tvoje hra je taková "zacukaná" ... a ligu hraju taky

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Bože, Zoide, ty prostě, podle dema soudíš že něco mám (asi) ale, já prostě fakt nic nemám, a takhle mě obvinujete, ach jo ...

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Podle toho, že asi AB nepoznáte, že bych ty hlavy dával pořád? Další věc, At tady po shlédnutí dema napíše pan Kotel :) Zajímal by mě jeho názor na moje "AB".

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    V těch časech chybí pohyb kurzoru, což je typické pro ab, ale to může být způsobeno kvalitou připojení nahrávajícího, protože se demo seká. Jaké máš nastaveno cl_updaterate? (myslím Doese). Cukání tam nevidím, pohyb je volný. Celkově se netrefuje ani když je těsně u hráče, takže mi připadá divné, že by měl nastaveno ab jen, když má od něj kurzor 3 metry.
    Na statistiky z jiné ligy nebo dema se neberou ohledy, cheatovali tu i hráči z top klanů (třeba tenhle http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19431).
    Naposledy upraveno Kotel; 12-06-13 v 20:19.

  8. #8

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Proč pořád? Silent AB ti stříli na hlavu kdy chceš...

    1:20, míříš 2m za hráče, ale jemu to dá hlavu
    2:40, ti někdo strčil do ruky? nebo co to bylo za cuk?

    Tohle jsou časy kde je to nejlíp vidět, ale ab tam podle mě je, a vypadá podle toho celé demo.

    Za mě se přikláním k banu

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Tak to je pěkná sranda, nic nemám můj "Styl" střílení : Např jak na tom space 1:20 seskakuje mířil sem před něj a laglo to, mě určitě ne, ale tomu co to nahrával, pak sem dal hlavu, to je čisté ab, jak divné vědět že opravdu nic nemám, smál bych se, kdybych ban opravdu dostal.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    V těch časech chybí pohyb kurzoru, což je typické pro ab, ale to může být způsobeno kvalitou připojení nahrávajícího, protože se demo seká. Jaké máš nastaveno cl_minupdaterate? (myslím Doese). Cukání tam nevidím, pohyb je volný. Celkově se netrefuje ani když je těsně u hráče, takže mi připadá divné, že by měl nastaveno ab jen, když má od něj kurzor 3 metry.
    Cl_updaterate mám 101. Opravil jsem link i na to druhé demo, tak můžeš mrknout, podle mě je více průkazné.
    Naposledy upraveno hofy; 12-06-13 v 20:34.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41
    Jéžíší, spasitel, na tohle sem čekal, fakt nechápu jak si můžou myslet, že mám "AB" mrkni se na mou odpověd tomu, co psal, ty časy, a že za něj ban.

    mimochodem, jak sem viděl pěkně to lagovalo "cheat hunterovy" který demo nahrával, a mimochodem, můj styl střílení prostě popsat nejde, často mířím před hráče a střelím, byl to určitě LAG.

    Mimochodem, na demu2 sou dosti viditelné lagy, AB tam teda fakt nikde nevidím, čím to k sakru je ? :OOO

    Předchozí : Cl_updaterate mám na hodnotě nula či (0) si napsal ... A ted.. :D Ty už ani nevíš co píšeš, měl si to špatně nastavené, v demu ti to laguje jak wifi na sibiři a já mám AB ?! Se vzpamatuj :D

    A ještě by nemusel upravit příspěvek, 1. byl že má hodnotu cl_updaterate že měl na nule, a teď, má najednou 101, a že mu to v demu lagne a pak tam spadne hlava to je jisté AB, Tak určitě.
    Naposledy upraveno kashpi; 14-06-13 v 12:04. Důvod: sloučeno

  12. #12
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Tys bys je ale moh upravovat, aby to nebylo na 5ti stranach. Druhe demo je delsi, bude chvili trvat, nez se prozkouma. Jestli byl v ten moment hlavy lag, tak to je jasne, zkusim porovnat s hltv.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Ano, lag to byl, mimochodem než začnu zase k věci, víš jak zajímavé je smát se, když já prostě nic nemám, a tady se to řeší 2 dny :D

    Ale k věci: Yes, v 1. demu to byl jasně lag 1:20 jak sestupuje z té rampy, (v levo) a V 2. teda žádné ab nevidím a jestli myslíš na ten ještě ubohý "ACE"které si budu dávat do movie, tak odborníka na hlavy to se jdi zeptat bery officiala :) taky o něm můžu říct že má AB, protože se mi lagne demo při střele.

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    videl sem 2. demo a od zacatku do konce tam svisti AB .... a pokud to byly lagy, tak proc jen u tebe se krouti cross a ne u ostatnich hracu na mape, kteri strili normalne... priste si to lepe nastav, tedka ti to nevyslo ...



    rozdil je v cfg :-P ... z tohoto se nemuze vykecat :D .. prvni demo sem nevidel, tak se k nemu ani nebudu vyjadrovat. toto je dostacujici
    Naposledy upraveno Maly Buu; 12-06-13 v 21:42.

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    V 1:20 je na hltv videt plynuly pohyb, takze pakety se na demu opravdu ztratily. 2:40 je normalni kill.
    Druhé demo je zajímavější. Po každém výstřelu se ti zatřese kurzor. Když se podíváš na jiné hráče, tak těm se nic netřese. Proč je tam takový rozdíl?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •