Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 66

Téma: de_nuke - rampa

  1. #1
    easyyy
    Guest

    de_nuke - rampa

    Zdravím,

    konečně jsem si pořídil novou myš a začal jsem zase hrát na DM. Co mě ale neskutečně se*e, je rampa na de_nuke a bloky tam. Nešlo by to tam nějak předělat, aby jistí nejmenovaní jedinci nemohli lézt celých 25 min na konstrukci? Člověka to dokáže docela dost naštvat. Pochopil bych, kdyby tam vlezli jen zabrat vlajku a šli zase dolů, ale ne, oni tam prostě musí lézt celé kolo a čekat, až se tam někdo spawne nebo tam projde.... a pak člověk, co má průměrně skóre 100:80 má najednou 80:5.
    Třeba na cbble to lidi nedělají protože se ta mapa moc nehraje a buď o těch kemp místech vytvořených pomocí bloků (také bych byl rád, kdyby mi někdo vysvětlil, proč jsou na DM uměle vytvořená kemp místa.. jen to kazí hru) nevědí, nebo tam neumějí vyskočit.
    Na ostatních mapách se proti tomu dá jakš takš hrát, ale ta konstrukce na rampě v nuke je fakt moc a hlavně je tam hrozně špatně vidět, pokud si člověk nenastaví světlost na 200%....

    A nebo když to tam musí zůstat, tak ať za to dostanou ban třeba na hodinu, když tam budou lézt opakovaně..

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: de_nuke - rampa

    A co dát na DM Camp meter??

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: de_nuke - rampa

    to bylo moje oblíbený kempmísto .. :D mno ty bloky jsou docela dobrá věc, aspon to to DM trošku oživí.. ale je pravda že to je jen přidávání kemp míst :/ a občas sou ty bloky možná přehnaný, jako na vertigo slap bloky a vedle death bloky.. na tý rampě bych udělal nějakou težší cestu se tam dostat.. třeba tam nasázet slapy nebo dát jen ty 2 trampošky.. aspon je to naučí trošku strafování :D jinak campmeter na dm bych nedával :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: de_nuke - rampa

    nemůžu si to vybavit , kde přesně je ta rampa ?

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Re: de_nuke - rampa

    Za vraty na hornim plantu. Jsou tam bedny a kempi se tam vchod na spodni plant.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: de_nuke - rampa

    Skôr ten BAN za kemp ako zrušiť tie blocky.


    POZNÁMKA k hopíkovi: Odbindni si ten duck z kolečka.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: de_nuke - rampa

    proč nemůžu mít duck na kolečku? .. cj na jumpu, doubleducks na hns, begrip na dm.. to je snad povolený ne? .. :) já vim že se proti tomu špatně hraje :D

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: de_nuke - rampa

    Tak bych to udělal následovně ... Vlajku bych dal dolů a všechno, co je tam nahoře včetně Speedboostu, bych zrušil. Nebo bych ještě ztížil přístup na konstrukci.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: de_nuke - rampa

    speedboost nerušit

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: de_nuke - rampa

    zruště všechny blbosti tam nahore, a dejte tam standup bhop blocky :D pak se tam dostanou jen ti, co umí sbj a to jsou většinou skilleři, kteří stejně nekempěj :D

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: de_nuke - rampa

    bhop blocky?? to není špatnej nápad. A pak tam ten Speedboost může klidně bejt.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: de_nuke - rampa

    nebo by mi ho mohli dát klidně rovnou dolů a vlajku zrušit ;D

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: de_nuke - rampa

    To by tam bylo málo vlajek, ale klidně by se dala přesunout jinam. Třeba na spodní plant nebo k náklaďáku.

  14. #14
    easyyy
    Guest

    Re: de_nuke - rampa

    jn, kamkoliv nebo jakkoliv to změnit, hlavně aby se nedalo vyskákat na konstrukci, nebo ať to jde, ale ať je to těžší, ať se tam nedostane každá lama, co na zemi neurve ani frag, ale v konstrukci je král.... když je tam jen jeden debílek, dá se to. Když jsou tam dva a více, člověk co se tam spawne nemá absolutně šanci a většinou nemá šanci ani ten, co jde okolo a řekne si, že se podívá na rampu.. bo00om headshot ani neví odkud protože tam sakra není vidět :D..

    btw jeden detail, nešlo by nějak ošetřit tohle: v nuke a italy (možná i jinde, mě se to stalo zatím jen tady) když je na servru 20 lidí a připojí se člověk s VIP, nemůže hrát, dokud se někdo neodpojí.. někdy to trvá pár vteřin, někdy stihnu celé cígo..(vím, že je to prkotina, ale když má zrovna člověk chuť hrát, tak chce hrát a né mačkat "5" jak šílenej a doufat, že se konečně někdo odpojí :))..

    jinak přidávání HP podle počtu zabraných vlajek - super věc, konečně má smysl je zabírat *thumbs up*

    *EDIT: btw co je to s těma bodama? Teď naskakujou šíleně rychle.. podle mě bylo lepší, že hráč s nižším počtem bodů vezme hráčí s vyšším 12b a dostane 25.. jak teď dostávájí všichni 2, tak to roste šíleně rychle.. předtím se člověk musel snažit, aby byl v plusu a teď je to třeba 4000b za den.. je to tak schválně nebo jsou buglé statistiky?
    Naposledy upraveno easyyy; 04-12-10 v 00:39.

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: de_nuke - rampa

    přidávaj ještě vlajky 1 kill? pokud ano, tak bych to zrušil a dal tam to přidávání hp... :)
    btw jak to je s tou regenerací teďka? někdy mi to přidává 8, někdy 6, někdy 4 hp, někdy pomalu někdy rychle a někdy nic.. :D

    edit.. jestli je ta regenerace za obsazování vlajek, tak to pak máte buglý. protože za tu dobu co na kotelně hraju sem neobsadil ani jednu a hpčka se mi většinou regenerujou.. :D
    Naposledy upraveno hopik; 04-12-10 v 01:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •