Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.

    Zdravíčko.

    Nedávno jsem koukal na youtube na video od nějakýho týpka. N ejvíce na videu mě zaujalo to, že měl takové ty "informační ikonky" ve hře bíle zbarvené místo zelené jak to obvykle je. Mám tím na mysli třeba když si 1 ( + ) vezmu M4 tak se mi nahoře ukáže ta ikonka že to je M4, nebo když něco seberu tak se mi vpravo ukáže co to je. Pak měl zbarvený číslice ukazující HP, time a money.

    Nevíte prosím kde bych toto schrastil ? Na google jsem nim moc nenašel. Díky moc za SMYSLUPLNÉ odpovědi bez hejtů.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.

    Citovat Původně založeno FamaZ Zobrazit příspěvky
    ...takové ty "informační ikonky"
    Říká se tomu HUD a bylo by jednodušší tady postnout to video než těžkopádně popisovat co kde a jak měl změněno. Nicméně tyhlety úpravy můžeš udělat v souboru clientscheme.res.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Re: Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Říká se tomu HUD a bylo by jednodušší tady postnout to video než těžkopádně popisovat co kde a jak měl změněno. Nicméně tyhlety úpravy můžeš udělat v souboru clientscheme.res.
    Jojo díky moc za to HUD, něco už jsem si našel na GAMEBANANA ale není tam to zbarvené, vše je jenom zelené.
    Každopádně to video zkusím najít..
    Naposledy upraveno Volume; 30-06-13 v 00:48.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.

    Citovat Původně založeno FamaZ Zobrazit příspěvky
    Každopádně to video zkusím najít..
    To nemusíš, já jen, že sis mohl ulehčit práci... Jak jsem napsal, clientscheme.res. Najdeš ho ve složce cstrike, otevřeš v poznámkovém bloku a experimentuješ. (doporučuju zálohovat originální před tím, než ho upravíš a uložíš)
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    To nemusíš, já jen, že sis mohl ulehčit práci... Jak jsem napsal, clientscheme.res. Najdeš ho ve složce cstrike, otevřeš v poznámkovém bloku a experimentuješ. (doporučuju zálohovat originální před tím, než ho upravíš a uložíš)
    Už jsem si ho našel přes hledání, nevěděl jsem kde je. Snad na to nějak přijdu a zkusim něco ještě najít na netu.. ale až se vyspim :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •