Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: pravidla

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    pravidla

    Divím se, že ještě není v pravidlech pravidlo "zákaz přejíždění při modech". Mody jsou od toho, aby si lidi zastříleli s danou zbraní a ne se přejížděli! Prosím aby se to tam přidalo.

    Díky za pochopení. By Type.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: pravidla

    Leryx bude určitě proti..
    Ale jsem pro aby se to přidalo..
    Naposledy upraveno Swagrid; 17-06-13 v 18:41.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: pravidla

    Souhlasím, jsem taky pro, dost mě štve když např. při Spartě zajedou Ctčka 3/4 vězňů autem.

  4. #4

    Odpověď: pravidla

    ved za to sa dava ban, neviem co riesite
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #5

    Odpověď: pravidla

    Ale není to v pravidlech, to je ten problém. Pak to dělají téměř všichni. Pravda ale je, že JB jen fun server a když se admini předjíždějí navzájem je to docela sranda :D, což je i účel módu, pobavit. Ale nemusí to dělat pořád.

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: pravidla

    Zobasi, není to rozhodnutí na Leryxovi ?. Tady máš psát sám za sebe. No a já nevím, je mi to celkem fuk, i když se snažím někoho přejet,tak mi to nevyjde.

  7. #7

    Odpověď: pravidla

    sak demencia v pravidlach je? ci sa nieco zmenilo?
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: pravidla

    No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    118

    Odpověď: pravidla

    Urcite nie zbytocne je to dost fun a ked niekto prekde 7 hracov a ani nvi ako je to fun ;)

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: pravidla

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/
    Já to beru tak, že si hraje a neúčastní se modu tak ho jednoduše slapnu.

  11. #11

    Odpověď: Re: pravidla

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/
    no neviem ci by malo byt pripustne aby ct zabijali autami pocas gagster modu alebo sparte, to je znevihodnenie a to velmi velke + neviem ako sa to ma lubit Tckam pocas toho gangstru ked sa nemozu ani branit
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: pravidla

    Když někdo přejíždí (Nikdo nebo Leryx) tak otvírám ty vrata co jsou u boxu aby se T mohli nadále věnovat modu a Leryx si dál klidně může hrát :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: pravidla

    Tak to se týče jen assaultu, to není věc která by se děla celý den. Jedna mapa snad může být oddechová :D

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele ***WARNER!K***
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    15

    Odpověď: pravidla

    Já bych to nechal tak jak to je akorat spesli a admini by to kickovali az kdyby kazde kolo CT prejizdelo T nebo Tcka se prejizdely navzajem. Btw se to hodi kdyz je ko***, nebo AFK simon a nemame ho jak zrusit. To je muj nazor.
    EternuS - New name, old skill, more FUN!!

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Odpověď: pravidla

    Citovat Původně založeno ***WARNER!K*** Zobrazit příspěvky
    Já bych to nechal tak jak to je akorat spesli a admini by to kickovali az kdyby kazde kolo CT prejizdelo T nebo Tcka se prejizdely navzajem. Btw se to hodi kdyz je ko***, nebo AFK simon a nemame ho jak zrusit. To je muj nazor.
    Přemýšlíš? Když se to nechá tak jak to je, respektive se to nepřidá do pravidel, tak když ho přesuneš, tak si bude stěžovat, proč si ho přesunul a že to není v pravidlech. Prostě je na čase to tam přidat. Střílecí mod je od toho, aby se střílelo a ne přejíždělo! Jinak se přejíždějte jak chcete, pokud tím neporušuješ jiné pravidla.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •