Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Kam se ukládají mapy?

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Question Kam se ukládají mapy?

    Zdar,
    věděl by někdo, kam všude se můžou ukládat mapy?

    Pravidelně hraju na Zombie serverech Kotelny a stavím novu zombie mapu. Problém je, kam ji uložit, aby ji hra vzala (abych ji mohl otestovat).
    Očekával bych, že budou ve složce cstrike/maps, případně valve/maps, ale tam nejsou.

    Hru mám staženou přímo z Kotelny. Je to non-steam verze (předpokládám). Mám OS Win 7 HP x64.

    Provedl jsem reindexaci totálně celého HDD v PC a provedl vyhledávání třeba na dotaz "zm_toxic_house2.bsp", což je název mapy, kterou často hraju a musí být proto stažená. Sken nic nenašel. Ručně jsem prolezl i složky typu Appdata, ProgramData, Program Files, Program Files (x86). Ručně jsem prošel i Registr. Nic.

    Prosím, poradí někdo??? Moc by mi pomohlo, kdyby se každý, kdo si to přečetl až sem, podíval do svého PC, kde má mapy uložené a napsal to sem.

    Dík

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Kam se ukládají mapy?

    Čus a když tu mapu dáš normálně do té složky cstrike/maps, tak když jí pak chceš spustit, tak ti jí csko nenajde?

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Kam se ukládají mapy?

    Jj to najde, ale ja bych si chtel vytahnout nektery ty zombie mapy, abych se mohl podivat napr. na vysku krytů atd. a taky by mě to zajímalo, že jo. :-D

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Kam se ukládají mapy?

    Tak jsem na to přišel. Veškeré mapy, zvuky, skiny atp. se nachází ve složce "C:\Users\Kyblík hnoje\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Counter Strike\". Platí pro nonsteam verzi od Kotla z Kotelny. Je to ale na palici...

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •