Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Mapa

  1. #1

    Question Mapa

    Chci se zeptat jesli bz mě nekdo nenaučil vytvaret mapu VHS uz mám nastavené ale nevim jak mám tvorit mapy do CS1.6 prosím poradte a jestli bz mi nekdo chtel neco ukazat tak at mi napise na Skype: crysis883 nebo at mi neco posle nejakou nahravku jak to mam udělat protoze všude čtu jak je to jednoduché a atd. Mě se tam otevře pouze Okno Mapy a v ní čtvere a nevím co dál.


    Předem děkuji ya odpovědi Pinokio :D

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Mapa

    Pokud ti stačí nějaký video, tak se vsadim, že na youtube jich bude hromada...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  3. #3

    Re: Mapa

    Tenhle "dotaz" patří do sekce Maping, ale tys ji předpokládám ani neviděl, tak si ji projdi a dotazy okolo tvorby map napříště pokládej tam.
    Projdi si portál http://tvorbamap.cz/ jsou tam i tutoriály pro začátečníky.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Mapa

    Citovat Původně založeno Pinokio :D Zobrazit příspěvky
    .. VHS uz mám nastavené...
    Naco nastavuješ video přehrávač? Přes ten mapu nevytvoříš. hehe

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mapa

    Videa nepozeraj, aj tak si z toho videa nic nezapametas a zastavovat to furt, a tvorit je hlupost. Odporucam stranku, ktoru ti sem hodil chmod, tam sa "naucis" takmer vsetko od zakladov a pokial nieco nebudes vediet, tak ti na fore ochotne poradia. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •