Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Videonávod: Awp

Threaded View

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    11 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Post Videonávod: Awp

    Takže, keďže som si vzal návod o móde s najťažšou zbraňou aká je v cs, konkrétne awp, tak by som to chcel čo najlepšie spracovať. Preto si myslím, že to najlepšie pôjde cez videjka. Podľa mňa ten čo chce byť dobrý awp hráč, tak by mal určite začínať na DM(deathmatch), aby tam získal reflexy, naučil sa fast zoom a aj sa hýbať, tak som sa nahral ako hrám jednu mapku na DM. Odporúčam pozrieť celé, aby ste videli ako sa správam v rôznych situáciach.

    Týmto videom by som chcel aj poukázať nato, že sa dajú dávať pekné fastzoomy aj bez toho prijebaného mieritka čo poniektorí si dávajú na awp(podľa mňa by to malo byť zakázané), ale kedže je to tu myslím povolené, tak je len na vás ktorou cestou sa vyberiete. Ak sa to naučíte a budete si to dávať, tak budete mať dobrý pocit vy a aj druhí vás ocenia. A síce, keď sa tak nato pozerám, tak tu možno za nejaký čas bude povolený aj aimbot(tiež to nezvýhodňuje moc hráča, keďže bežať a klikať musíte vy), takže vám bude zbytočne aj mieritko na awp(joke).


    Toto video nie je komentované, pretože si musím kúpiť nový mic. Postupne sem budem pridávať vídejka ako na fast zoomy, ako sa hýbať a ako zosynchronizovať pohyb so streľbou a nakoniec ako budem hrať na awp serveri.
    Naposledy upraveno MarcelloR; 24-06-13 v 20:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •