Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Videonávod: Awp

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    11 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Post Videonávod: Awp

    Takže, keďže som si vzal návod o móde s najťažšou zbraňou aká je v cs, konkrétne awp, tak by som to chcel čo najlepšie spracovať. Preto si myslím, že to najlepšie pôjde cez videjka. Podľa mňa ten čo chce byť dobrý awp hráč, tak by mal určite začínať na DM(deathmatch), aby tam získal reflexy, naučil sa fast zoom a aj sa hýbať, tak som sa nahral ako hrám jednu mapku na DM. Odporúčam pozrieť celé, aby ste videli ako sa správam v rôznych situáciach.

    Týmto videom by som chcel aj poukázať nato, že sa dajú dávať pekné fastzoomy aj bez toho prijebaného mieritka čo poniektorí si dávajú na awp(podľa mňa by to malo byť zakázané), ale kedže je to tu myslím povolené, tak je len na vás ktorou cestou sa vyberiete. Ak sa to naučíte a budete si to dávať, tak budete mať dobrý pocit vy a aj druhí vás ocenia. A síce, keď sa tak nato pozerám, tak tu možno za nejaký čas bude povolený aj aimbot(tiež to nezvýhodňuje moc hráča, keďže bežať a klikať musíte vy), takže vám bude zbytočne aj mieritko na awp(joke).


    Toto video nie je komentované, pretože si musím kúpiť nový mic. Postupne sem budem pridávať vídejka ako na fast zoomy, ako sa hýbať a ako zosynchronizovať pohyb so streľbou a nakoniec ako budem hrať na awp serveri.
    Naposledy upraveno MarcelloR; 24-06-13 v 21:44.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Videonavod : Awp

    Marcello, pekny navod... Ale to mieritko na AWP je tu zakázané. Len pre info :) Ale vďaka!
    E: btw. dobre fastzoomy...
    Naposledy upraveno caHor; 24-06-13 v 19:45.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Videonavod : Awp

    sakra... vám ukáže celé video ? bo mne tam hádže čiernu farbu... asi nastala chyba niekde pri renderovani do piče zase to musím vyrnderovať...

    E: takže pri renderovaní videa nastala chyba, čiže to musím ešte raz vyrenderovať, takže o hodinku a pol to sem dám v plnej kráse.
    Naposledy upraveno MarcelloR; 24-06-13 v 19:45.

  4. #4
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925


    Odpověď: Videonavod : Awp

    2x to tam ukazuje čiernu farbu na 10sekúnd tušim. 5:36 - Ten pocit, keď nie a nie sa trafiť. :D Ináč GJ. :)

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Videonavod : Awp

    VIDEO pridané.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Videonavod : Awp

    Já bych ti vytknul jednu věc, respektive asi 2. Nic proti, ale tím že ukážeš nějaký fragy, tak je to nenaučíš, vidí jak se chováš v jaký situaci, ale to z nich neudělá hned machry. Ty tu ukazuješ fastzoomy a noscopy, který jsou super, ale začátečník je rád že dá klasický zoom. A ta druhá co bych vytkl je, že ty si udělal video z dm ffa a ne z awp. Na awp se to naučí taky, já na dm nechodil a taky teď něco trefím, v podstatě si ukázal jak hrát jen proti normálním zbraním a ne only arcky. Klidně do mě, ale je to můj názor.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344


    Odpověď: Videonavod : Awp

    Dovolím si nesouhlasit s DarkAspecTem, protože v tom, že dm je na tohle nejlepší má MarcelloR pravdu. Napsal to v prvním postu, takže nemá cenu vysvětlovat proč tomu tak je znovu. Tohle video bych bral jako preview toho všeho co bude teprve točit, aspoň tak jsem to z jeho postu pochopil.

    Za mě samozřejmě palec hore. Ty stovky hodin s awp jsou znát :)

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Videonavod : Awp

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Dovolím si nesouhlasit s DarkAspecTem, protože v tom, že dm je na tohle nejlepší má MarcelloR pravdu. Napsal to v prvním postu, takže nemá cenu vysvětlovat proč tomu tak je znovu. Tohle video bych bral jako preview toho všeho co bude teprve točit, aspoň tak jsem to z jeho postu pochopil.


    Za mě samozřejmě palec hore. Ty stovky hodin s awp jsou znát :)
    Asi si mě nepochopil svačko, jde o to že on měl udělat návod na mód awp, ne na awp jako zbraň samotnou. V podstatě udělal spíš návod jak hrát s awp na dm. Ale čert to vem.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Videonavod : Awp

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Dovolím si nesouhlasit s DarkAspecTem, protože v tom, že dm je na tohle nejlepší má MarcelloR pravdu. Napsal to v prvním postu, takže nemá cenu vysvětlovat proč tomu tak je znovu. Tohle video bych bral jako preview toho všeho co bude teprve točit, aspoň tak jsem to z jeho postu pochopil.

    Za mě samozřejmě palec hore. Ty stovky hodin s awp jsou znát :)
    Pochopil si správne. Videá ako na fastzoom a ostatné veci ešte len budem točiť, ale musím kúpiť mikrák a ešte si premyslieť ako to presne spracujem.

    DarkAspect nesúhlasím. Pre mňa bolo kľúčové keď som videl video s hráčmi ako walle a pondfiller(hovorte si, že je cheater, pre mňa to je awp vzor a skiller) a vtedy som vedel presne čo budem najviac milovať na csku. To že som pozeral ako hrajú a skúšal si to na DM ma priviedlo tam, kde som teraz. Nikdy som nevidel žiadne video typu " Ako na fastzoom " a podobne proste som videl ako hrajú oni a trénoval som si to na DM a skúšal hrať ako oni až kým som si neprišiel na vlastný gamestyle. Ďalšia vec, že na tom DM hral každý druhý s awp, čiže to bolo skoro ako na awp servery. A awp hráč musí vedieť uhrať aj keď na neho vybehne 5 hráčov so samopalmi v ruke.

    AWP mód = hranie s awp = naučím vás s awp = budete vedieť awp mód...

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Videonavod : Awp

    knot -> pretože nevieš odhadnúť stred. Ale aj ako odhadnúť stred bude vo videu je to len o dobrej predstavivosti.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Videonavod : Awp

    Tým že natočíš pár fragov s AWP na dm tak nikoho to nenaučíš. Takých ako tvoje je na YT plno. Vymysli niečo unikátne. Návod ako dávať FZ je len jeden. Naučiť sa kde je cross aj keď ho nevidíš a kliknúť v čo najmenšom časovom limite zoom+fire. Nz to isté bez zoom. Ty im reflex nedáš, ona sa ho musia naučiť sami. Samozrejme, najlepšie sa AWP skilluje na DM. A ukaž im ako sa hýbať a swtichovať zbrane a nie ako standart ktorý najprv switchne z AWP na knife a potom strieľa :D
    Naposledy upraveno Company; 26-06-13 v 08:46.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Videonavod : Awp

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Toto video nie je komentované, pretože si musím kúpiť nový mic. Postupne sem budem pridávať vídejka ako na fast zoomy, ako sa hýbať a ako zosynchronizovať pohyb so streľbou a nakoniec ako budem hrať na awp serveri.
    Ja neviem či máte miesto mozgu v hlavách nasrane poniektorí alebo čo radšej poriadne čítaj. Píšem tu, že budem pridávať videá, ale že ešte nemám mic, tak som zatiaľ len natočil ako hrám.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98


    Odpověď: Videonávod: Awp

    Zdravím, viem že je toto už stará téma, ale chcem sa spýtať, akú citlivosť odporúčate na awp, alebo aj celkovo.
    Vopred ďakujem za odpoveď :-)

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Videonávod: Awp

    Citovat Původně založeno Rejko Zobrazit příspěvky
    Zdravím, viem že je toto už stará téma, ale chcem sa spýtať, akú citlivosť odporúčate na awp, alebo aj celkovo.
    Vopred ďakujem za odpoveď :-)
    Ahoj. Vôbec nevadí, že je to staršia téma, ono ju budem pomaličky updatovať lebo som nemal čas pridať návod na awp.

    K tej citlivosti, ak mysliš myš, tak to je individuálne, ak myslíš zoom, tak ja používam 0.8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •