Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 54 z 54

Téma: rc auta server

  1. #46
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Odpověď: rc auta server

    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    Ja aj celkom chápem tento váš postoj, sám by som reagoval podobne byť vami. Len z terajšieho môjho pohľadu nerozumiem prečo sa tam nepridá 1-2 admini.
    K chybám mapy, nedokážem to vysvetliť, aby to niekto pochopil, potreboval by som tvorcu týchto máp na serveri, že mu to ukážem. Teoreticky to môžem natočiť a hodiť sem, jedna chyba je proste v "resetovaní" na štarte na jednej z máp, druhú ako som už písal radšej nechcem zverejňovať, pretože vďaka bohu o nej vie málo ľudí a obecne v rámci nejakých nepísaných fair play sa to nerobí i keď občas sa stane, ale hlavne na jednej z máp to dokáže ušetriť 2-3 sekundy a t.j. úplne to ovplyvní TOP15. Obecne mám pocit, že nikomu sa to veľmi nechce riešiť.
    Píšeš jak kdyby se dali admini někde koupit a strčit na server. Admina tu dělají všichni jen dobrovolně a musí si o to požádat. Když nikdo nežádá práva na RC server tak s tím nic neuděláme.

  2. #47

    Odpověď: rc auta server

    Neviem či to mám dať do chýb, alebo nahlasovania cheaterov (v tomto prípade buggera), tak to dám sem, pretože mne nejde ani tak o to aby ten chlapec dostal ban na hodinu, ale skôr o to, vyriešiť tieto bugy raz a navždy. Pre tých, ktorí ten mód vidia prvý krát a nezdá sa im nič divné, tak najlepšie bude nech si to pôjdu sami vyskúšať. Obecne by trebalo definovať pár pravidiel pre daný mód, typu: "Je prísne zakázané jazdiť v protismere" a podobne, pretože aj v tom videu tie bugy možno nie sú bugy a autor mapy to tak chcel, ja neviem, ukázal som ich aj niektorým adminom priamo na serveri.
    https://www.youtube.com/watch?v=c6eCqKwaJvQ

  3. #48
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: rc auta server

    Za zpracování videa dávám 2, za hudbu 4. Zrychleni je zajímavej bug, ale dost riskantní, takže bych ho asi nechal. Zatim nevim, jak ho dát pryč. Jestli je tam ještě něco, tak mi to můžeš napsat do zprávy na fóru.

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: rc auta server

    Bola by super vec niečo ako bonus na odrážanie to by hráčovy dovolilo na 2 sekundy odraziť všetky rakety,emp,barely do iného hráča (raketu by odstrelilo,emp na niekoho iného a barel by vybuchol ale tebe by to nič nespravilo) a pred emp by mohla chvilu zažiariť obrazovka aby mohol hráč zareagovať, taktiež niečo ako hook keby by hráč mohol zamieriť na iného hráča a toho by to pomali ku nemu priťahovalo .Príp. bomba ktorá by sa aktivovala až za nejakých 5 sekúnd (hodila by sa na náhodného hráča podobne ako emp) a ak by hráč z autíčkom narazil do iného hráča tak by to odpálilo toho iného hráča nie jeho.Skin pre vip by mohol byť napr . http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/...ia-d33xmnl.jpg

  5. #50

    Odpověď: rc auta server

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    "AndreSchurrle" aka "[F]* Sebastian Vettel"
    Neviem prečo máš problém práve s Alesom. Je viac hráčov čo využívajú nedostatky. Presne jak si ukázal vo videjkách. Nechcem ťa menovať, ale parkrát som videl aj teba využívať nedostatky .
    Ja poznám svoje CS nicky, nerozumiem tej narážke. Mám problém s tým chlapcom, pretože to je plačko, jeho správanie sa mení na základe pozície, v ktorej je. Nespočetne krát sa mi stalo, že v prípade ak bol za mnou do sekundy, tak použil niektorý z buggov, aby si pohonil ego a "vyhral". Ja chcem len čisté preteky, nič viac, nič menej. Budem rád, ak poskytneš video, ako dôkaz, že ja buggujem. Myslím skutočne mňa, nie ak sa dohodneš s kamarátom, dá si môj nick a pre efekt to urobí, práve preto súhlasím so zavedením amx_ip.
    Naposledy upraveno AndreSchurrle; 06-05-14 v 23:22. Důvod: chyby v citovaní

  6. #51
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    30

    Odpověď: rc auta server

    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    Ja poznám svoje CS nicky, nerozumiem tej narážke. Mám problém s tým chlapcom, pretože to je plačko, jeho správanie sa mení na základe pozície, v ktorej je. Nespočetne krát sa mi stalo, že v prípade ak bol za mnou do sekundy, tak použil niektorý z buggov, aby si pohonil ego a "vyhral". Ja chcem len čisté preteky, nič viac, nič menej. Budem rád, ak poskytneš video, ako dôkaz, že ja buggujem. Myslím skutočne mňa, nie ak sa dohodneš s kamarátom, dá si môj nick a pre efekt to urobí, práve preto súhlasím so zavedením amx_ip.
    no nwm co si o tom mam myslet... bugoval jsem driv když byla stará topka, a jen proto že všichni co tam byli tak bugovali!!!, včetně tebe!, jinak nebyla šance se tam dostat, a už vůbec nechápu proč se na serveru vydáváš za nějakého angličana nebo co...

  7. #52
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    2

    Odpověď: rc auta server

    Hi I am from Bosnia.Me and my 11 friends are playing on your server RC Cars but there is one problem if someone of admins can put some other maps to that server that will be great because we only playing two maps please answer me on english

  8. #53
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Odpověď: rc auta server

    Citovat Původně založeno ABS Zobrazit příspěvky
    Hi I am from Bosnia.Me and my 11 friends are playing on your server RC Cars but there is one problem if someone of admins can put some other maps to that server that will be great because we only playing two maps please answer me on english
    Sadly there are no other maps for this mod, at least not that I know of. But you or your friends can make some and we can put them on our server.

  9. #54
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    2

    Odpověď: rc auta server

    There is one map on gamebanana http://cs.gamebanana.com/maps/141250 I think this map is for rc mod but also I can make some maps only problem is that who will put the bonus things on the map I dont have that in my valve hammer editor maybe you can aa. Tomorow night Ill send you in this post my vision of map road and walls some obstacle etc sorry for my bad english. I think that you understand me good night

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •