Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Neviditelnost na jail_teknosmanli

  1. #1

    Neviditelnost na jail_teknosmanli

    Zdravím,
    Chtěl bych se zeptat jestli Neviditelnost na jail_teknosmanli se nepočítá jako Bugování, protože například při Přestrelce, normálním Simonování si to CT team prostě musí vzít zdá se mi to nevýhodné vůči vzpourám když jdete po mapě a najednou létající zbraň vás zabije.... to je asi tak všechno.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    Yup, je to bug textur a když jsou u CT teamu ti nezkušenější, tak po tom běžej jak po cukrátku..

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  3. #3

    Odpověď: Re: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    Myslíš, že jenom ti Nezkušenější? By jsi se divil kdo všechno po tom "cukrátku" leze....

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    Už jsem to hlásil kotlovi.. Tu neviditelnost způvobuje ta bomba tam.. Kotel říká že ji dá pryč.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    nee, bez toho ta mapa bude o ničem :D

  6. #6

    Odpověď: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    Když je HVD tak se to vyplatí do zbrojky. Ale vezmi si že ta zbrojka je maličká, tak pokud si někdo pamatuje jail_cartoons tak ví jak ta zbrojka vypadala hodilo se 12 Héček a CT byli mrtvý.... A ta neviditelnost je až moc.... nevýhodná vůči ostatním... nechápu proč před přestřelkou si ji brali CT pak ji jenom spustili... a ja nevěděl co a jak... jestli to funguje nebo ne.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    tak by se to spíš mohlo zakázat při módech ..

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    To je stejný jako na beach .. tam si zase pokaždý CT nalezou při spartě na vrtulník a než pochopí že zdržujou je konec mapy. Ale spíš by se to mohlo banovat než úplně zrušit. Dostal sem na týden ban za blokování dveří, tak by se mohlo banovat na týden i tohle.

  9. #9

    Odpověď: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    Byl bych rád aby se ta bomba úplně odstranila pouze se to zneužívá.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  10. #10

    Odpověď: Neviditelnost na jail_teknosmanli

    To je stejný jako na beach .. tam si zase pokaždý CT nalezou při spartě na vrtulník a než pochopí že zdržujou je konec mapy. Ale spíš by se to mohlo banovat než úplně zrušit. Dostal sem na týden ban za blokování dveří, tak by se mohlo banovat na týden i tohle.


    Na beach nás za to seřval Nudex že kempíme ve vrtulníku (je to prý zakázané být při modech ve vrtulníku i když v menu nic není) a přesunul nás od CT k T.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •