Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: only de nezáviď

  1. #1
    k2h
    Guest

    only de nezáviď

    cus .) hele mam steam prisel sem na server kotelna W3 FT ani sem nezahral skoro 1round a dostal sem ban od hrace a admina only_dE za wallhack+aimbot pernament.. to co ma znamenat? hraju tam kazdy den, par lidi me tam uctívá protoze csko jiz hraju pres 11let a nejaky lowak mi da ban za nic? prosim aby se to resilo .. znam zde pravidla a kdyz je clovek admin tak se ma trochu starat a ne banovat hrace jak na bezicim páse. a prosim trest pro tohoto admina.. P.S. pro only_dE .. nezavid mi skill prosimte vim ze to neumis a nemas rad lidi co sou lepsi.
    muj nick k2h steam id: STEAM_0:0:9601356

  2. #2
    k2h
    Guest

    :)

    screen mam taky + znam na serveru tucet adminů hlavně Invitra a s nikym nikdy zadny problem nebyl

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: only de nezáviď

    Já bych byl taky pro UB, protože tě znám a vím, že cheaty nemáš, už jsem ho párkrát taky spectoval ale neměl nic, prostě čistej a zkušenej skiller. Každopádně chci vidět DEMO, které musí dodat admin a jsem zvědavej jestli tam bude to WH + AB .

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: only de nezáviď

    Ano to je pravda, někdo tak zkušený by se přece nepropadl k hackům. Často ho vidím hrát, a často mu hráči nadávají do cheatera :D, a opravdu jen lama, napíše toto: omg k2h vypnito, si trapák, u lamek je těžký rozeznat cheatera od skillera. :D

  5. #5
    Unregistered
    Guest

    Re: only de nezáviď

    89.203.192.152 MOJE IP... prosim o unban. mam ban uz 24hodin za nic.. admin demo nedodal protoze zadny neexistuje kdyz sem zadny WH + AB nemel sakra! tak s tim neco delejte sel bych uz si zahrat a na kotelne me to proste bavi.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: only de nezáviď

    Tak podle banlistu ti ban dal admin only de^, kterej na fórko asi nechodí, takže se to bude řešit přes Kotla . Jinak máš pravdu, admin demo nedodal, tudíž by si měl dostat automaticky UB, ale počkáme až na vyjádření Kotla až tu bude .

  7. #7
    k2h
    Guest

    Re: only de nezáviď

    oukej ja tedy cekam ale vubec se mi to nelibi co admin only de predvedl :( asi ma mensi komplexy ale za to ja nemuzu tak proc si na me vyliva zlost? .. to se asi nedozvim .. kazdopadne cekam na vyjadreni Kotla :)

  8. #8
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: only de nezáviď

    No to mne po..r, k2h dostal ban :D :D. Skoda ze jsem tam zrovna nebyl, vysvetlil bych mu co jsi zac, taky te uz nejakej patek znam :)

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: only de nezáviď

    Resili to 2 admini, az po prozkoukani dema zjistili, ze se spletli. Mas unban. Vcera jsem nebyl online.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: only de nezáviď

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Ano to je pravda, někdo tak zkušený by se přece nepropadl k hackům. Často ho vidím hrát, a často mu hráči nadávají do cheatera :D, a opravdu jen lama, napíše toto: omg k2h vypnito, si trapák, u lamek je těžký rozeznat cheatera od skillera. :D
    to se někdy podivej do chatu na deathmatch když hraje chceš hlavu? a pt444k :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •