Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Návrh

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Návrh

    Ahoj

    Jedná sa o server Oldschool.
    Mňa docela sere, že na oldschoole je hrateľných 43 máp ale hráva sa s toho 15-20. Vôbec nechápem čo tam napr. hľadá de_greece, ktorá nie je ani oldschoolová. (je ich omnoho viac)
    Preto som sa rozhodol, že by tie mapy bolo treba lepšie zorganizovať a pridať na server také mapy aké by mal obsahovať.

    Môj návrh : 1: as_oirlig
    2: as_tundra
    3: cs_militia
    4: cs_office
    5: cs_italy
    6: cs_siege
    7: cs_747
    8: cs_estate
    9: cs_backelley
    10: de_prodigy
    11: de_survivor
    12: de_storm
    13: de_vertigo
    14: de_torn
    15: de_cbble (poprípade forge)
    16: de_chateau
    17: de_rotterdam
    18: de_piranesi
    19: de_scud
    20: de_village
    21: de_mirage

    Mne to teraz ako oldschool nepríde ale ako nejaký "for fun" server, v ktorom zakotvili rôzne mixy máp. Ak by sa Vám môj názor na toto nepáčil, tak sem kľudne napíšte a vyjadrite svôj názor aj vy ! Keď sa ten server tak volá, tak by mal vyzerať oveľa lepšie a typickejšie a reprezentovať tento skvelý portál

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Návrh

    I když na oldschoolu Kotelny hraji jen krátce, tak přidám svou trošku do mlýna.
    Souhlasím s Ramonesem. Oldschool v tomhle maplistu není oldschool, ale spíše nějaký fun mix. Je to prostě totální hloupost, aby oldschool server obsahoval mapy jako damaged, cpl_strike, cpl_fire, greece, dust2 atd. Avšak, tady se zřejmě potýkáme s jedním problémkem. Kdyby se ne-oldschoolovky smázly a zbylo by zhruba 20 map (plus by se přidalo pár dalších oldschoolovek), tak by pravděpodobně nastal velky odchod hráčů na jiné servery - což mně osobně by to nevadilo, v menším počtu se lépe střílí/taktizuje. Ale zase by OS dostál svého jména.

    P.S.
    Nevím, jak vás, ale mně naprosto vytáčí, když je v nominaci mezi dvěma výbornými oldschoolovkami (třeba vertigo a torn) nějaká populární mapa typu assault_lol, která ty dvě v hlasování naprosto převálcuje. A to je pokaždé. Nezažil jsem situaci, kdy by oldschoolovka zvítězila. Já jsem prostě člověk, který si rád zahraje takový oilrig, i když už samotnou mapu zapomněl či nezná. Radši si projdu pár kol, a naučím se tu mapu. Možná by se hodilo odstranit nominace, či příp. odstranit RTV úplně a obnovit mapcycle? Ale to jsou pravděpodobně velmi stupidní nápady, nedokáži si představit důsledky zavedení mapcycle.

    Jak jsem již řekl, hraji na oldu Kotelny jen krátce. Nevím pořádně, jak to tam chodí. Takže na můj názor nehleďte.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Návrh

    Hraju jenom na Oldschoolu a prakticky hodně podobné z výše uvedeným jsem psal z mého pohledu ZDE.

    Připojuji se k tellurovi v jeho P.S.: kde mi mluví z duše.

    -nevnímám to jako problém a něco co by se mělo řešit, ale jak píše Ramones, jednou je to oldschool, tak proč tam nejsou oldschoolové mapy a naopak tam jsou jiné?

    Spíš je ti výzva, podle mne by striktní odlschool a nový server s custom mapami (komunitními) přilákal hráče.
    Mě teda určitě, rád bych chodil na oba.

    Nashle na oldschoolu
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: Návrh

    Kdyby se ne-oldschoolovky smázly a zbylo by zhruba 20 map (plus by se přidalo pár dalších oldschoolovek), tak by pravděpodobně nastal velky odchod hráčů na jiné servery - což mně osobně by to nevadilo, v menším počtu se lépe střílí/taktizuje.
    Ja si naopak myslím, že by nastal veľký príchod hráčov, pretože poznám ľudí, ktorí odišli lebo ich nebavilo hrať tie isté mapy dookola. Ako tak sa to ututlalo, že sa omedzilo votovanie máp po 10-tich kolách. Keby sa tam naozaj spraví poriadny oldschool, tak si myslím, že by to bol jeden z najhrávanejších serverov kotelny, ale ako hovorím už to tam dosť upadá, pretože kedysi bol problém sa tam vôbec pripojiť.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Návrh

    Dobře to vystihl Ramon. Ohledně mapy greece, tak jsem taky pro smazání. Ne že by byla neoldschoolová, ale trochu nechápu pointu této mapy. Začne hra a T běží na plant, kde jsou rychlejší než CT. Potom už tam jenom kempí a všechny CT vyděrujou u dveří.
    Nevim no, je to zvláštní mapa.
    Ještě jak jsi napsal do seznamu mapu cs_747 , tak nemohla by se přidat ještě mapka de_747 (nebo 737, nejsem si teď jistej, nemám ani moc času to teď hledat) ?
    Jinak zbývají mapy v seznamu jsou úplně v pohodě, jsem pro, všechno co napsal Ramon.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Návrh

    ještě bych tam přidal de_airstrip a cs_havana

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Návrh

    1: as_oirlig
    2: as_tundra
    3: cs_militia - nevybalancovana, vsichni se hrnou k T, 2-3 T uhlidaji 14 CT, jak uz jsem psal drive...
    4: cs_office
    5: cs_italy
    6: cs_siege - muzem zkusit, ale podle me je nevybalancovana
    7: cs_747 - muzem zkusit, ale podle me je nevybalancovana
    8: cs_estate
    9: cs_backelley - nevybalancovana
    10: de_prodigy
    11: de_survivor
    12: de_storm
    13: de_vertigo
    14: de_torn
    15: de_cbble
    16: de_chateau
    17: de_rotterdam - prijde mi z hlediska hratelnosti takova trochu mizerna (umisteni/dostupnost plantu)
    18: de_piranesi
    19: de_scud - T vypadaji ze maji trochu vyhodu, ale muzem ji dat
    20: de_village - neni uplne vybalancovana, muzem ji tam dat, ale radeji bych ji vynechal
    21: de_mirage
    22: de_airstrip
    23: cs_havana

    Otazka je, zda-li nepridat i nejaky klasicky - train/nuke (d2/inf neberu, kdyz maji vlastni server). Jinak souhlasim, ze v soucasnosti je oldschool ohledne map takovej trochu prilis experimentalni.

    A taky bych opet poukazal na to, ze se neustale cykli stejne jen cca 6 map, jelikoz je map recycle prilis nizky.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Re: Návrh

    :mopq:
    Většina těch OS map bude vždy nevybalancovaných. Příkladem je takový assault, který se mnoho mapmakerů snažilo předělávat, někdy s úspěchem, jindy s neúspěchem. Nebo řada as_ map, kde je dokonce omezen výběr zbraní pro každý tým. Nevybalancovanost dle mého prostě k oldschoolovkám patří.
    P.S.:Čte si někdo kompetentní (admini) vlákna o OS mapách a udělá s tím něco, nebo na to sere pes?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Návrh

    Treba siege je dobra, ale obrovska. Osobne bych tuto zmenu uvital, ale...
    Server oldschool navstevuji ne-oldschool hraci, kteri treba na mape torn, storm aj. Skoro pul mapy bloudi nez se tam vyznaji. Co treba na takove siege by ani za tech 30 minut nenasli cestu k rukojmim a pokud jo, tak netrefi zpet.
    Uz se to tu jednou celkem bez uspech navrhovalo...
    Jinak cs_747 ma Kotel jako defaultni mapu, kdyz padne server. Proto se nehraje
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: Re: Návrh

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    Treba siege je dobra, ale obrovska. Osobne bych tuto zmenu uvital, ale...
    Server oldschool navstevuji ne-oldschool hraci, kteri treba na mape torn, storm aj. Skoro pul mapy bloudi nez se tam vyznaji. Co treba na takove siege by ani za tech 30 minut nenasli cestu k rukojmim a pokud jo, tak netrefi zpet.
    Uz se to tu jednou celkem bez uspech navrhovalo...
    Jinak cs_747 ma Kotel jako defaultni mapu, kdyz padne server. Proto se nehraje
    Áno server oldschool navštevujú ne-oldschool hráči, ale hráči ktorí sú dosť šikovní a inteligentní nato, aby sa tie mapy naučili naspamäť ako greece,estate,assault_lol a pod.
    Samozrejme, že sa to nenaučia, keď sa tie mapy hrávajú "raz za uhorský rok" a 3/4 serveru má z toho doslova guláš. Ešte by som navrhol aby sa tam pridal pravidelný cyklus máp, alebo väčššie obmedzenie votovania máp z 10 na 15. To hráčov donúti spoznávať "nové" mapy a z "fejkového" oldschoolu sa stane poriadny oldschool ako si tento portál zaslúži.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Návrh

    Mne sa osobne Ramonesov návrh páči na Csku som sa neukázal dlho ,ale Old by tieto zmeny mal podstúpiť, už dávno bolo od XXX hráčov navrhnuté zmeny ,ale asi 90% sa neuskutočnilo na Olde som celkom často hrával ,takže ja som z Ramonesovím návrhom spokojný a súhlasím
    Naposledy upraveno Pikii :D; 13-09-13 v 10:39.

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Návrh

    + de_dust_castle;de_dust_2009;de_dust4ever
    Naposledy upraveno Facened; 13-09-13 v 19:25.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: Re: Návrh

    Citovat Původně založeno Hardwelles Zobrazit příspěvky
    + de_dust_castle;de_dust_2009;de_dust4ever
    Neviem, či tam tieto mapy chceš pridať iba preto, že máš dusty rád, ale ak hej, tak to môžeš požiadať aby sa vytvoril dust server. Je pravda, že sa dust_castle na oldschoole kedysi hrávala ale zakaždým sa v kuse zmazala ... kto vie prečo ?
    Na dm ffa sa hrávajú ale na oldschool som zásadne proti a aj pochybujem, že by sa tam pridali. Tento tvoj návrh by som pochopil ako nejaký experimentálny a bol by to ešte viacej for fun server, čo sa týka máp. Tento thread je určený nato, aby sa tie mapy čo tam nepatria odstránili a nie pridávali !

  14. #14
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Návrh

    Citovat Původně založeno RaM0n3s_StR!k3 Zobrazit příspěvky
    Môj návrh : 1: as_oirlig
    2: as_tundra
    3: cs_militia
    4: cs_office
    5: cs_italy
    6: cs_siege
    7: cs_747
    8: cs_estate
    9: cs_backelley
    10: de_prodigy
    11: de_survivor
    12: de_storm
    13: de_vertigo
    14: de_torn
    15: de_cbble (poprípade forge)
    16: de_chateau
    17: de_rotterdam
    18: de_piranesi
    19: de_scud
    20: de_village
    21: de_mirage
    Skoro všechny tahle mapy tam už jsou, takže jich pár smáznu a je to.
    Mapa, co se hrála 10 map zpět se nedá votnout, což je podle mě dostačující.
    Naposledy upraveno Kotel; 18-09-13 v 09:19.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Návrh

    Do seznamu map by to chtělo přidat třeba nuke, train, cs_assault, heat, westwood, abou. A hlavně smazat ten nevychytaný greece.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •