Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Navrh na upravy

  1. #1

    Lightbulb Navrh na upravy

    premyslel jsem co by se tu dalo zmenit mam hned nekolik navrhu :) psal jsem je uz kotlovi , ale jelikoz jsem hlava derava tak si tu sepisu nejaky seznam :) pripominky navrhy dalsi piste :) , neco uz bylo kotlem hned zamitnuto ale i tak to sem pridavam :)

    1. navrh na superhero , Cod , War3 ultimate , u hrace s vysokym lvl a kdo si na to troufne tak bych chtelo vytvorit plugin ktery som pojmenoval BOSS :D o co se jedna ? jedna se ze kdyz bude na serveru mene hracu treba v kazdem teamu 3-4 hracu , tak hracovi ktery dosahl maximul lvl by se zobrazila nabidka zda chce byt boss :) no mam to promyslene vse do detailu jak by to mohlo byt ale nebudu to rozepisovat cele :) jde o to ze kdyz bude 3-4 v teamu hraci tak treba na superhero hrac s 30 lvl bude boss 1hrac proti vsem tedy 6 hraci

    2. pridat na servery war3, war3 ultimate , superhero , cod - mapy de_westwood , a de_lidl , kdysy jsem je mel na serveru a byli velice oblubene

    3. pridat na zombie basse Builder , hltv z duvodu kradeni bloku , a staveni bloku do spawn pointu , kdyz nekdo napise hlaseni ze mu kradou bloky prijdem tam a jeden to svadi na toho druheho :D

    3.1 pridat /upravit na Builder pro adminy kdyz nekdo stavi bloky do spawn pointy aby to mohl hned odstranit i kdyz ostatni CT jeste stavi nebo to jde ostranit az po tom co si otestuji zakladnicky ale kdyz nekdo stavi blocky do spawn pointu tak nektere Ct jsou zablokovani

    3.2 pridat na Builder bych nejake nove mapy :) uz jsou ohrane a chtelo by to zmenu


    4. na hlavni strance csko.cz kde maji admini hlaseni ze serveru aby se automaticky refresh po nejake dobe

    tak a bylo by to snad vse snad jsem na nic nezapomel :) kdyztak doplnim

    5. u hlaseni cheateru - ze by byli nekteri hraci vybrani meli jinou barvu v hlaseni treba zelenou a admin by vedel ze ten urcite hlasi cheatera :)

    sorry for my Czech , ... Im From russia :-) ( jo a 6tou zmenu pridat do smailu na forum rusku vlajku :D)
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 11-07-13 v 09:34.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    69

    Re: Navrh na upravy

    war3 moc nehraju ale stim bossem je to dobrej napad a celkově to neni špátné (je to jen muj nazor i když nema žadnou vahu) ...:D

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: Navrh na upravy

    tady ma vahu kazdej nazor prave, toto si nevymysli admini pro sebe, ale pro hrace, kterej jinej nazor ma cenu teda ??

  4. #4

    Odpověď: Navrh na upravy

    dal jsem to schvalne sem aby se k tomu mohli vyjadrit vsichni jinak bych to dal do admin fora :-)

    ..jeste jsem pridal dalsi navrh...
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Navrh na upravy

    no neviem či na COD by ten BOSS mal význam, tam ak má lvl 1 nts 5 a platinky tak dá v pohode aj lvl 200

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Navrh na upravy

    Westwood je strasna blbost a mala mapa na takom server je to podla mna zbytocne
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Navrh na upravy

    ja by som pridal westwood_big

  8. #8

    Odpověď: Navrh na upravy

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    5. Tiež pre , chapem že už admini ani nechcu chodiť na hlasenia , lebo 3/4 nahlasenych su čisty.
    ano a taky preto aby se rozpoznalo decko ktere kdyz mu da nekdo hedu pres zed tak je hned cheater a pak normalni hrac ktery nehlasi kazdeho 2 ..
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele CyVeR
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Navrh na upravy

    Tak podľa mňa, by toho BOSSA ešte bolo treba nejako preklepnúť. Aby bol hráč s najvyšším lvlom sám proti all? Tiež sa mi to nejako nepozdáva, lebo väčšinou sa stáva že ostatní hráči na servery majú oveľa nižší lvl a on by ich all podával. Takže k tomu sa prikloním len ak sa to nejako okreše.
    Zato sa ale prikláňam k návrhu s mapami. Sú to naozaj obľúbene mapy a aj ja sám by som ich rád prijal. Čo sa týka COD a zombie či basebuilder tak to nehrám, tak sa k tomu nevyjadrujem.

  10. #10

    Odpověď: Navrh na upravy

    k tomu bosovi by se hracovi s LVl 15 na superhero zobrazilo za chce byt BOSS a byt sam proti vsem a ano nebo ne , ja bych si treba na to troufl ,.. samozrejme pokud by bylo na serveru malo hracu 7 proti 1 hracovi s 15 lvl uplne v klidu , .. tedka to je ze je tam hrac s 15 lvl se dvema hraci proti 3 priklad :) , a zase kdyz budou mit dobrou strategii tak nemam proti 7 hraci sanci ale kdyz je budu sundavat postupne tak uplne v klidu :)
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  11. #11

    Odpověď: Navrh na upravy

    war3 ultimate LVL 45 ? proti ostatnim? nemaji sanci.. spis je to plugin kdyz tam bude malo hracu ne plny server ,.. kdyz bude na cod lvl 200 a 3 hraci v kazdom teame tak si myslim ze lvl 200 da v pohode 6 hracu , i kdyz ja bych si na superhero troufl i na plny server :D


    vzdy tam bude nabidka zda chce byt boss :-)
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 14-07-13 v 01:08.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele CyVeR
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Navrh na upravy

    Ale ak by toho BOSSA ostatni hraci dali, bolo by dobre, keby dostali aj nejaky bonus ku xp. Lebo predsa je ten boss len jeden. Tak aby kazdi z nich dostal xp.

  13. #13

    Odpověď: Navrh na upravy

    dostali by xp za vyhrane kolo :)
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  14. #14

    Odpověď: Navrh na upravy

    1. A teraz mám otázku k tomu "BOSSOVI" stáva sa ,že na server(COD) prídu traja/štyria hráči s levlom 200 a ked to každému naskočí a dá ,že chce byť "BOSS" tak ako to bude? 1v1v1v1? :D alebo bude "BOSS" ten ktorý dal áno ( na otázku či chce byť "BOSS" ) posledný ?
    2.súhlasím (fakt ma nebaví hrat len dust2,dust,nuke,inferno atd :D)

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Navrh na upravy

    + Na cod bych přidal jako je na war3,u xp za kill assistenci tak max 20 xp (záleží na lvl enemy)

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •