Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Navrh na upravy

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Navrh na upravy

    Ahoj, je to jenom názor, ale chtěl jsem se o to s někým podělit tak využívm příležitosti.

    War3 nehraju, takže k tomu nemám co říct, ale pokud by toto padlo na úrodnou půdu, tak se to sem snad hodí. Nechci zakládat nový thread..

    Na Oldschoolu jsou dva typy map: opravdu oldschoolové mapy (z beta verzí cska), nicméně jsou tam též custom mapy neoficiální. (westwood, clan3_heat, blue_b5 apod.)

    Co mě mrzí (asi to mrzí jenom mne), že opravdovské oldschooly tam nejsou (někdo psal ve fóru arabstreets, což mě osobně vlastně nevadí) ale třeba escapy a assassinations. Jsou to sice velice okrajové mody, liga se v nich nehraje, ale myslím si, že se okrádáme o spoustu srandy. To co píšu dál je už hodně subjektivní názor, který velice ovlivňuje moje emoce, takže berte s rezervou. Když je italy, dust a aztec na pubu, proč musí být i na oldschoolu? Není to tak, že bych je neměl rád, ale když si je chce někdo zahrát, nevidím důvod, proč by nemohl právě na pubu.

    Nedovoluji si nabízet řešení, a chápu, že s mým počtem příspěvků nebude mít velkou váhu. Ale mám zatím dva nápady. Navrhoval bych zřízení serveru custommaps, tam přesunout neoficiální mapy, přidat tam další mapy, ponechat oldschool a tam dodat mapy co nejsou na pubu a patří do základního balíku + mapy z beta verzí a nižších než 1.6. A nebo nápad dvě: Nechat odschool, zřídit oldschool2 a tam přidat komunitou schválené mapy různých druhů tak, jako je to na stávajícím oldschoolu.

    Díky za přečtení až do úmorného konce..
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #17

    Odpověď: Navrh na upravy

    Citovat Původně založeno YouniTtwo Zobrazit příspěvky
    1. A teraz mám otázku k tomu "BOSSOVI" stáva sa ,že na server(COD) prídu traja/štyria hráči s levlom 200 a ked to každému naskočí a dá ,že chce byť "BOSS" tak ako to bude? 1v1v1v1? :D alebo bude "BOSS" ten ktorý dal áno ( na otázku či chce byť "BOSS" ) posledný ?
    2.súhlasím (fakt ma nebaví hrat len dust2,dust,nuke,inferno atd :D)
    naskocilo by to jen 1 hracovi :)

    co se tyce oldschool serveru , vypnute friendly fire a mapy by meli z 1.5 + 1.6, mel by tam byt pravidelný cyklus map ,.. a zapnutý friendly fire chráněný ATAC pluginem.
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 20-07-13 v 17:40.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Navrh na upravy

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    naskocilo by to jen 1 hracovi :)

    co se tyce oldschool serveru , vypnute friendly fire a mapy by meli z 1.5 + 1.6, mel by tam byt pravidelný cyklus map ,.. a zapnutý friendly fire chráněný ATAC pluginem.
    Co se týká ff, nemam informace o tom, ze by ho nekdo z hracu vyzadoval, mozna je tvoje chapani oldschoolu spojeno i s puvodnim modelem hry, ktery pravdepodobne ff obsahoval. To jsou ale moje dohady. Co se tyce vecnych pripominek, ktere jsem prednesl, a ktere soucasne sdili i dalsi hraci oldschoolu, resil ramones ZDE (prosim, precti si to)

    Muj navrh, jak postupovat s oldscholem, navrhoval bych spojit se s adminy, kteri tam hraji (napriklad moqq:) a dalsi kroky konzultovat s nimi. To myslim s ohledem na ff. Jak to udelate s mapami, to je na vas, nicmene vidim, ze vychazis vstric nejakym mym pozadavkum.

    Pokud by doslo k vyraznym zmenam, mohlo by to mit pro server, na kterem funguje docela pekna komunita, fatalni dusledky. To se prosim netyka jen meho strachu s ff, ale samozrejme, pokud by doslo k omezeni map (coz je podle me dobre) nemuselo by se to libit ostatnim. Proto bych diskusi jeste prodlouzil a pral bych si, abyse do ni dostao vice nazoru a kazdy by si mohl tribit pohled.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Navrh na upravy

    Ahoj ten boss je podle mě blbej návrh 30 lvl bohatě stačí

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •