Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Chat

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele SeveRo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    244

    Chat

    Měl bych takový menší dotaz s chatem, jestli by se nemohlo udělat to, že by chat viděl každý jak už mrtvý nebo živý (jak na deathrunu). Docela mě stvě, když píšu někomu něco delšího a ten hráč se zrovna zabije, pak to musím psát celé znovu.

    PS: Nevím jestli už tu takový dotaz byl, kdyžtak se omlouvám.
    Nick in-game: SeveRo or StyX

  2. #2

    Odpověď: Chat

    ono kdyby se to zavedlo na střílecích servrech, tak by ti mrtví radili těm živým, kde jsou enemy.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele SeveRo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    244

    Re: Chat

    Já nic nepsal o střílecích serverech. Dával jsem do tématu o zombie serverech.
    Nick in-game: SeveRo or StyX

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Chat

    Hráči jsou mrtví jen při hejnech a zamoření ne? A to pokud vím, není moc často. Není to trochu zbytečné? A Když něco napíšeš a on to nevidí, tak si to zkopíruješ v konzoli a pouze pošleš znovu ne?

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele SeveRo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    244

    Re: Chat

    Myslel jsem to i přitom, že když tě nekdo zabije, tak trvá takových cca 5-6 sekund než se znovu respawneš. A místo toho, aby se normálně hralo, tak musíš čekat než se znovu oživí, aby si mu mohl něco poslat.
    Nick in-game: SeveRo or StyX

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    To bych rád věděl
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Re: Chat

    Citovat Původně založeno SeveRo Zobrazit příspěvky
    Myslel jsem to i přitom, že když tě nekdo zabije, tak trvá takových cca 5-6 sekund než se znovu respawneš. A místo toho, aby se normálně hralo, tak musíš čekat než se znovu oživí, aby si mu mohl něco poslat.
    Podle mě zbytočné ked si mrtvý ani ne těch 5-6s..

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Chat

    Já bych to naopak uvítal. Když je třeba zamoření, tak někdy trvá i několik minut, než se dočkáme výsledku.
    Navíc je v poslední době docela rozšířené, "sázet se", zda Nemesis se svou misí uspěje nebo ne. Takovou diskuzi by měli vidět všichni, ne? :-)

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •