Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 44

Téma: Nejake zmeny

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Nejake zmeny

    Dobry den, viem ze som tu za poslednu dobu napisal uz viacero tem, ale to ma neodradi aby som napisal dalsiu :D.

    Takze Sharpshooter.
    Podla mna je táto classa prisilná.
    -Nefunguju proti nej CPT notes(1,2,3,4,5) teda aspon mne..
    -Na ranu hitne aj 100 do ruky.
    Podla mna by sa tejto classe mali zakazat davat itemy typu platinky, naboje kapitana, naboje plukovnika.
    Alebo odstranit ten extra dmg.
    Ved ked ma tato classa co i len lvl 45 tak uz moze mat int 100 co je uz + 40 dmg, AK47/M4A1 hitne do chestu aj 29 a ked dostane k tomu naprikald titanove naboje (+5dmg + int/4) tak + 30. Vysledok = 99- niekedy ked dobre trafi aj 120 dmg na ranu do ruky/nohy.
    Rozumiem ze kvoli tomu aj za tento class hra vela ludi. Ale myslim si ze uz len to AK ci M4 je dost silne a presne.

    Dalej mapy typu fy_poolday a fy_pool_siute (ci ako)

    Rakety tam palia aj ked sme este bloknuty. Bud nech sa odstrani block alebo nech sa to nejako spravi. A otazka k tomu teda - je to porusovanie pravidiel?

    A nebolo by mozne aby sapper videl svoje miny na radare?

    Neverim ze som 1. co to tu pise.

    Dakujem a dufam ze sa to nejako spravi lebo neverim ze som jediny ktoremu to vadi :).
    Naposledy upraveno LopotNiK; 16-07-13 v 18:38.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    Takže môj názor: toto že SS by nemohol mať náboje (itemy) je dobré pretože niektorý sú naozaj silný. Na druhej strane je silný aj bez itemov ak má full int takže je to úplne jedno. Ja by som napríklad navrhol zobraž mu AKcko alebo M4. Veď nakoniec rusher tiež nemá 2 brokády.. Ďalej to s týmy pool mapami. Neskutočne ma "hnevalo" keď som bol ešte zmrznutý a už mi letela do čela raketa (všakže Crazy, Socka, mrtve deti v zivom plote atď). Či sa odstráni block či nie ajtak mi tie rakety zopár hp (minimálne polovicu) uberú a potom už len príde prvý pako a bum je po mne. Takže mapy by som odstránil alebo dal zopár sekúnd ochranu pred spawn killom. A to aby sapper svoje míny videl na radare je podľa mňa zbytočné načo by to vlastne bolo? Ak len pre to aby si vedel kde je enemy (odbuchne mínu a neumrie) tak na to ti stačí vedieť kde si položil mínu.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    lenze ked nedam obidve minyna jedno miesto nenapise mi ktora mina to buchla ale dik za kladnu odpoved :D

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    Aj tak je to zbytočná robota lebo 80% ľudí nepozerá na radar.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: Nejake zmeny

    Takže podľa mňa zakázať na Sharpshootra off itemy ako napr. platikny sú blbosť lebo extra dmg nie je až taký silný ako platinky a podľa mňa tento extra damage by ani nepotrebovali.
    Ranu 100 do akejkoľvek časti tela spôsobí len ak má niečo na dmg a full int, takže z môjho pohľadu by sa tento problém mal vyriešiť odstránením extra damagu.
    Ohľadom tých máp je pravda, že sú zvýhodnený Fire supposti. Podľa môjho názoru by sa tento problém mohol vyriešiť tým, že sa mapy zmažú alebo by sa nedali strielať rakety počas času keď sa hráči ešte nemôžu hýbať. A míny na radare by som uvítal. :)
    Naposledy upraveno Zaciatocnik; 18-07-13 v 08:42.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Ranu 100 do akejkoľvek časti tela spôsobí len ak má niečo na dmg a full int, takže z môjho pohľadu by sa tento problém mal vyriešiť odstránením extra damagu.
    Áno odstranenie toho extra DMG by podla mna bolo super. Nechcem sa do toho miesat lebo sa do toho velmi nerozumiem ae myslim si ze praveze preto lebo ma SS extra DMG preto proti nemu nefunguju CPTky.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Nechcem aby tato téma zapadla prachom. Uz ma to serie ako ma moze dat SS na 2 rany ked mam 150 HP.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    A vôbec preco sa vlastne ten Extra DMG pridal na SS. Ja som za neho hral este pred tym ked sa pridal a slo to vpohode...

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    Lebo SSáci sa sťažovali že nemajú nič "extra". Ako keby nebolo dosť že majú 2 zbrane a ešte aj pištoľ.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Hovadina podla mna. M4 + AK su dost silne aj bez extra dmg. Radšej nech im dajú co ja viem schopnosť mať na 10 sec tiché kroky a mozu bechat (akože assault boots..)

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Nejake zmeny

    SharpShootra nechať taký aký je . Napr.SS je slabší ako medic.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    SS je slabší ako medic? :D:D:D Tak to si teraz takú hovadinu trepol že až. Rozumiem keď ideš proti 196 Leovi tak to už možno hej ale pre príklad: Chocholousek vybehne spoza rohu a bom dá ma na 2-3 rany. Pritom som medik a mám full hp.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Košice Slovakia
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Nejake zmeny

    A to už ani nehovorím o zbrani. Myslíš že krieg je silnejší ako M4 alebo AK?

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Jezusss tiez s tebou nesuhlasim. Je sice pravda ze medik ma lekarnicky ale proti medikovy aspon funguju itemy.. Proti SS nefunguje cpt. Na ranu hitne 80 ked do brucha a do hlavy na ranu. A ked ma aj item tak dava na rane s M4.. Keby hraci viacej pouzivali AK maju to este lahsie... Neviem mne sa zda ze ty si nejak 170 SS a ze teba dá medic? alebo ako mam chapat to ze medic je silnejsi ako SS. Ved uz len 45 SS dava na ranu 60-70 lebo hraci nesu zase tak blbý a precitaju si ze staci vylepsovat int a su silnejsi.. Staci vsetko nahadzat do int. Má zbrane s ktorými sa da dierovat. Nebudem menovat ale na mape fy_snow sa da dierovat cez mapu a tam jak sa spawnem vecinou aj chcipnem. Strasne ma to srdí :D.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    A zacinam mat pocit ze proti jeho extra DMG nefunguje ani nano ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •