Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Reconnect

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Reconnect

    Přiznám se, že to mám taky v oblibě. Spíš je to jeden z mála mých zlozvyků. Pokud u toho budete klidně mě seřvete, já se to snažím omezit.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jednou umřeš, tak umřeš.. Nikdo by se neměl pojit zpět do hry, akorát to kazí hru.. Obzvlášť na těch publikách, dávám za to taky slay - ovšem když to udělá admin zdá se mi to nevhodné, jelikož jemu slay dát nemůžu a admini by měli jít příkladem - ano směřuji to právě na 3necky.. nezlob se :))
    Jak jsem napsal, snažím se a zlozvyky se odnaučují pomalu. :) Nedělám to furt, stává se to už minimálně. Nicméně já vím, že to je nestandardní a někoho, kdo si toho všimne to může rozčílit, ale díky ještě jednou za upozornění.
    Naposledy upraveno 3necky; 25-07-13 v 14:02.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Reconnect

    na serveroch ako je GG a DM to netreba ale všade inde by som to dal a aj pre adminou neni to až tak potrebná vec pre nich !!!!

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Reconnect

    Na knife mě to dost štvalo (a to jsem neměl v úmyslu reconnect kvůli nevydařenému kolu, jen jsem se chtěl třeba mrknout na druhý server, kdo tam je, apod a pak jsem se chtěl vrátit na první server a musel jsem čekat minutu, která ti připadá jako 3 minuty), jsem rád, že jsem se toho zbavil a ty bys to chtěl obnovit? :D

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Reconnect

    Ano , tento anti-reconnect je správna vec a nechápem prečo pre adminou neplatí nemáte to k čomu využiť okrem porušenia pravidiel a zneužívanie pravomoci :-P !!!!
    Tož je moj názor viz. vyššie

    E.: oprava linku

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Reconnect

    Citovat Původně založeno heilig Zobrazit příspěvky
    Ano , tento anti-reconnect je správna vec a nechápem prečo pre adminou neplatí nemáte to k čomu využiť okrem porušenia pravidiel a zneužívanie pravomoci :-P !!!!
    Tož je moj názor viz. vyššie

    E.: oprava linku
    Jestli to je narážka na mě, tak já nic nezneužívám. Dělal jsem to vždy a jak už se psalo, možnost reconnectu na klasických serverech mají všichni, ne jen admini!
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Reconnect

    Tohle si vyřešte mezi sebou poštou.
    Chtěl bych vědět jestli by nějak nešlo udělat, aby každej kdo se připojí uprostřed kola byl mrtvej a tím by se všechno vyřešilo a žádnej anti-reconnect by se tam dávat nemusel.
    Naposledy upraveno Eidam; 25-07-13 v 12:23.

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Reconnect

    Jednou umřeš, tak umřeš.. Nikdo by se neměl pojit zpět do hry, akorát to kazí hru.. Obzvlášť na těch publikách, dávám za to taky slay - ovšem když to udělá admin zdá se mi to nevhodné, jelikož jemu slay dát nemůžu a admini by měli jít příkladem - ano směřuji to právě na 3necky.. nezlob se :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Reconnect

    no ještě že se to na adminy nevztahuje. Admin toho nesmí zneužívat, tím zneužívá svoje práva. Ale v připadě kdy to využiji já je jen jeden důvod, a to - když si potřebuji změnit nick, tak se odpojím, změním nick a zase připojím :) Nemusím tu snad vysvětlovat, proč potřebuji někdy změnit nick :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Re: Odpověď: Reconnect

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Jestli to je narážka na mě, tak já nic nezneužívám. Dělal jsem to vždy a jak už se psalo, možnost reconnectu na klasických serverech mají všichni, ne jen admini!
    nebola to priama narážka na teba ale narážka na to že by sa to malo zrovna kôli tomuto nahodiť na všetky serveri (okrem serverou tipu GG a DM) :)

    pls neber osobne to bol len príklad . .... ide o to že keĎ to robý admin tak si to normálni hrač tiež dovolí a keď bude za to trestaný tak z toho zas bude len zbytočný problém navyše :)

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Reconnect

    Na servery classic som zabil jedneho hraca na mape de_nuke, stihol sa reconectnut a este ma aj zabil :D takze sme sa v jednom kole zabili navzajom... :) bolo by dobre kebyze sa to zavedie aj na classic.

  11. #26
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184

    Re: Odpověď: Reconnect

    alespoň máš nějakou akci =D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •