Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Hvd

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Kašpi
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Škola Čar a Kouzel v Bradavicích
    Příspěvky
    16

    Hvd

    Ahoj chtěl bych se zeptat a jestli by nešlo udělat když je HVD tak si seberou T zbrane co sou venku a pka když střelí do CT tak sou hned hledaný a mě to přijde trochu blbý

    když je samotný VD tak to chapu ze je cervenej ale kdyz je HVD tak je to blby ne ?? teda mě to přijde ;)


    dík za názory

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Hvd

    Je to tu od toho, aby CT vedel, že ten dotyčný má/mal gun/HE/alebo ho iba sekol. Potom by sa CT neubránili skoro žiadne HVD.

    Môj názor. H8 me.



  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Hvd

    Jak říká Angel--> i teď CT mají problém přežít HVD, kdyby ještě nevěděli po kom střílet, neměli by šanci.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Hvd

    Jak pise kapsi, tak to bylo drive...kvvuli Angelovemu duvodu se to hodilo do nynejsi podoby, takze myslim, ze zbytecne to hazet zpet, kdyz se to z tohoto duvodu menilo... (snad ste pochopili, jak sem to myslel :D )

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Hvd

    Keď je HVD tak väzni by sa mali zabávať, skúšať atrakcie ktoré nevedia a nie stáť pred zbrojkou a sekať do CT. Preto sú teraz hľadaný pri HVD. Lebo pred tým sa ti pred zbrojku narvalo asi 15 TT a sekali hádzali héčka a pod. A keď náhodou dakoho CT zabilo tak hneď začal revať že dostal FK. Teraz aspoň vedia kto mal gun ako povedal angel. A aj už väčšina téčiek sa pri HVD hrá, a skúša atrakcie a nie ako pred tým.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Hvd

    Myslím si že můžete Lock. Není na tom co řešit. Prostě Tčka si mají hrát při HVD jak už tu zmínily ostatní.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Kašpi
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Škola Čar a Kouzel v Bradavicích
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Hvd

    mate pravdu CT maji malou šanci přežít HVD

    mužete Lock dík

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Hvd

    Citovat Původně založeno Kašpi Zobrazit příspěvky
    Ahoj chtěl bych se zeptat a jestli by nešlo udělat když je HVD tak si seberou T zbrane co sou venku a pka když střelí do CT tak sou hned hledaný a mě to přijde trochu blbý

    když je samotný VD tak to chapu ze je cervenej ale kdyz je HVD tak je to blby ne ?? teda mě to přijde ;)


    dík za názory
    Ne tohle není blbý když T boxne do CT tak ad je hledaný a zabijí ho takhle si T mohou celou dobu házet granáty a libovolně si střílet do CT potom nemají šanci.Také je to dobré v tom že kdyby ty T zůstaly zelení a nějaké CT které ani neumí mířit tak zabije minimálně 3 kolem takhle aspoň rozezná toho hledaného od nehledaného.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •