Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: New map

  1. #1

    New map

    Ahoj, rád bych se zeptal jestli přidáte na server více map na GG, jejich hrozně málo.
    Jinak mapa anubis je k ničemu pokaždé když tak je 80% lidí odejde...

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: New map

    Možná by to časem nějakou obměnu chtělo, ale nemyslím si, že jich je málo. A s Anubisem bych neřekl, že je to tak špatné. Nestalo se mi, že by z něho lidi odešli. Já jsem Anubis zprvu taky rád neměl, ale časem jsem změnil názor. Je to dobrá mapa, ale musí si člověk na ní zvyknout. Mě osobně vadí gg_pirania. Je strašně temná a i se světlým nastavením a ve tmě je tam prd vidět. A z této mapy opravdu chodí hráči pryč.

  3. #3

    Re: New map

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Možná by to časem nějakou obměnu chtělo, ale nemyslím si, že jich je málo. A s Anubisem bych neřekl, že je to tak špatné. Nestalo se mi, že by z něho lidi odešli. Já jsem Anubis zprvu taky rád neměl, ale časem jsem změnil názor. Je to dobrá mapa, ale musí si člověk na ní zvyknout. Mě osobně vadí gg_pirania. Je strašně temná a i se světlým nastavením a ve tmě je tam prd vidět. A z této mapy opravdu chodí hráči pryč.
    no jak říkáš, tu bych smazal určitě, uplyně nesmyslně je playgroung, a hned po něm playground remake nabo jak se jmenují,a za2.5 hodiny hrájí tak přejedeš věechny mapy

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: New map

    Tak si skoč mezitím ven na kolo :) A zrovna playgroundy jsou obě jedny z nejoblíbenějších map. Ale pravda, po sobě by jít nemusely.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •