Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Pravidla

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Pravidla

    No jde o to, že pravidla se psala hodně dávno a pár by se jich tam dalo i přidat, případně ujasnit.
    Občas se hráči dohadujou například s tím, že dostali FK v případě, že simon řekl "po otevření cel vyjde pouze VD" a některý vězeň se přejmenuje na VD, vyjde z cel a simon ho zabije. Přece je to sračka a simon vždy odpoví, že je to zakázané.. přitom v pravidlech to není.. a tohle je jen jeden příklad, dalo by se tam najít i něco dalšího třeba přejíždění při módech, které už jsem na fóru zmiňoval, tak by mělo být zakázané jak u CT, tak u T.

    Osobně bych se klidně ujal přepsání a doplnění pravidel. Jen bych chtěl znát názory ADMINŮ, popřípadě spešlů, jestli to mám vůbec dělat. Prosím ostatní, aby sem nepsali svůj názor.

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Pravidla

    No, hádají se to je pravda, stím Vd je to zmíněné pěkne, ale přejmenuje se přeci jen blbec. Ale tak jsem Pro. :)

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Pravidla

    To je slovíčkaření, pár adminů to zabíjí, ale většinou simon to zabije tak i tak.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Pravidla

    prechádzanie autíčkom sa sa normálne banuje za demenciu pokiaľ viem alebo ho spesl presunie do spectu :)

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Pravidla

    Mno myslím že by bylo fajn kdyby se ta pravidla objasnila popřípadě dopsala.
    Například s tím VD jsou věčně problémy... Takže jsem PRO

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Neznamy123
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    36

    Odpověď: Pravidla

    Tiež som PRO


  7. #7

    Odpověď: Pravidla

    Taky jsem pro, s tím VD jsem to dělal taky, neviděl jsem na tom nic špatného, protože v pravidlech o tom nebyla ani zmínka. Pak jsem se ptal jednoho admina na steamu a ten mi napsal, že je to zakázané, ale není to v pravidlech, prej že se to někdy dopíše. Stejně tak slovíčkaření. Kdysi jsem hodně rád slovíčkařil a pak mě někdo s adminů oslovil s tím, ať to nedělám, že je to zakázaný. Já si pak říkal, že co to mele za sračky, však v pravidlech nic není (ještě v dobách, kdy jsem na jb začínal). A myslím, že demence je něco úplně jiného než dané příklady. Demence je například to, že neustále a po sobě porušuju jedna a ta samá pravidla, ale ne to, že budu porušovat nepsaná pravidla. Vždyť kdyby tu přišel nějaký nováček, který by si pečlivě přečetl pravidla a následně by dostal BAN za slovíčkaření, které v pravidlech není vůbec zmíněné, co si má pak o tom myslet? Teď už takové věci nedělám, ale podle mě, to není zakázané, když to není v pravidlech vůbec napsané. Stejně jako určitě i jiným lidem. Takové věci by se prostě banovat neměly, když to v pravidlech není. Proto jsem určitě pro dopsání těchto věci do pravidel.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 06-08-13 v 13:20.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Pravidla

    Citovat Původně založeno Swagrid Zobrazit příspěvky
    To je slovíčkaření, pár adminů to zabíjí, ale většinou simon to zabije tak i tak.
    Slovíčkaření.. díky že si to připomněl, to se pořád taky zmiňuje, ale taky to tam není napsane :D

    E1 To je pravda IceCreame, děláme to tak, ale v pravidlech to není, jak už jsem psal.
    E2 Grakon to krásně vystihl, můžu jen souhlasit.
    Naposledy upraveno Sometypes; 06-08-13 v 11:52.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Pravidla

    Určitě by se tam ty pravidla měli dopsat.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236

    Odpověď: Pravidla

    Tiez by som boll PRO, Stale sa tam najde paru demetou.. >.< Tie pravidla treba trocha zmenit..

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Pravidla

    Taky jsem PRO , poněvadž nyní už lidem, kteří hrajou tento mod jde z 90 % procent o pp, či VD (občas mám pocit, že by si pro tyhle věci nechali uříznout nohu nebo klidně obě ) . . . Type, pokud by si s tím chtěl něják píchnout tak se ozvi, rád pomůžu .

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Pravidla

    Já bych povolil TeamKill :D:D u T Forces :D

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Pravidla

    Vypadá to teda, že pravidla se obnoví.. udělám si oběd, potom se na to mrknu. Díky Jiří, kdyby bylo potřeba , tak se ozvu.
    Díky všem za názor, klidně ještě pište názory, nebo co by se tam mělo přidat.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Pravidla

    Citovat Původně založeno Mr.Vikernes Zobrazit příspěvky
    Já bych povolil TeamKill :D:D u T Forces :D
    Je to fun server, nechápem prečo sa to zakazovalo.

    A tie pravidlá by sa mohli doriešiť čím najskôr. Nebaví ma čítať , ten chat, kde píšu, že dostali Fk, keď mali nick VD alebo Hráč označený VD.



  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Pravidla

    Grakone, ani jsem ti na to nestihl odpovědět a ty si to smazal :D
    Jestli mě neklame paměť, tak si byl u CT.. ct kempit smí.. samozřejmě ne celou dobu, ale ze začátku klidně, to by neměli šanci.
    Teroristi nesmí kempit.. musí se věnovat modu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •