Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Varování před krádeží

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Varování před krádeží

    Chtěl bych jen říct co se mi dneska stalo, psal týpek, se kterym sem hrál normálku a pak sem si ho přidal, že končí s LoLkem a že prej sem dobrej tak mi pošle 1000 RP pointů co mu zbylo na účtě. Rikam tak jo ok. Pak že mi to poslal a že to musim přijmout, což mi nešlo, páč je to asi blbost. No a pak že potřebuje moje nick a heslo k účtu, že přísahá, že mi účet neukradne a pošle mi ty RP.... Dávejte si na to bacha a heslo nikomu nedávejte. Já mu napsal svuj nick a heslo sem mu řekl "2dumb." Jelikož mu to nedošlo a byl 2dumb, nebo mě prostě měl za idiota, tak to šel hned zkoušet. Takže pro ostatní- dávejte si na to bacha :o)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #2

    Re: Varování před krádeží

    Je to od tebe pěkný, že takhle varuješ ostatní, ale jestli se na tohle někdo chytí, tak je to absolutní idiot :D.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Varování před krádeží

    Já nikdy nikomu nedal svoje heslo a nikdy to nehodlám udělat. Dát někomu neznámýmu heslo může udělat totální osel :D

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #4

    Odpověď: Varování před krádeží

    Taky si mě po normalce přidal jeden borec, jestli prej chci RP. Napsal že chce NN a PW. Nechápu ale na co mu bude učet s 26 lvlem :D. Poslal jsem ho do hajzlu, ani ne za 5s už mě neměl ve friends.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Varování před krádeží

    No já jen, že se znam a kdyby mi bylo o deset let méně a měl sem slabou chvilku, asi bych mu ho dal, takže je to varování spíš pro mladší hráče O:-D

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184

    Re: Varování před krádeží

    klasika, toto se zkouší i na steamu... viz: pošli mě account a pw a já ti dám práva na serveru...

    hlavně že u každé konverzace na začátku:

    Nikdy nedávejte nikomu své heslo


  7. #7

    Odpověď: Varování před krádeží

    Máš to jedno jestli by jsi mu ACC údaje dal, protože bez potrvzení změny hesla na E-MAILU to nemůžeš ukrást :)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Varování před krádeží

    Mě se stalo to samí, borec psal, že má hack na 1000rp najednou, ale já mu napsal, že to je málo a že mám lepší hack, kterej umí 100000RP, najednou chtěl po mě ať mu ho pošlu, že chce ten můj :-D s těma RPčkama je to ohraný, to dělá každej, určitě bych heslo nikomu neposílal...
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •