Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 51

Téma: Návrh na mód: BaseBuilder

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Návrh na mód: BaseBuilder

    Dobry den,
    Urcite ste poculi o tomto mode. No a ja by som sa chcel informovat ci sa planuje urobyt aj na Kotelny pretoze ma dost bavy a musim ho hravat po inych serveroch. Podla mna namiesto zombie 3 ale pridat ako uplne novy server. Mod by sa urcite stal oblubenym. Ked nie tak sa nic nedeje. Len som sa chcel informovat ci take nieco bude aj na Kotelny. Bol by som rad a viem ze aj iny hraci by si to zahrali. Kto nevie o com je mod nech mi kludne napise PM vsetko mu poviem co sa bude pitat pripadne mu dam IP nech to ide vyskusat.

    Dakujem za odpovede.
    Naposledy upraveno Shinigami; 28-08-11 v 00:00.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: Base Builder (BB)

    Je to sranda, ale ty decka co tam hraji delaji takovy bordel, furt mluvi do mic., kdyz si udelas stavbu tak ti tam lezou nebo te tam blokujou apod. Urcite by to bylo horsi, nez JB . Myslim na urovni hracu . Ale me tenhle mod taky bavil, hraval jsem ho cca pred rokem .

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    177

    Re: Base Builder (BB)

    je to fajn vec, ale dá sa postaviť taká vec, že sa tam zombie nedostane, jes.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Ja to hravam teraz. A mas pravdu tie decka furt placu do mic ale to by sa podla mna na Kotelny ustrazilo ... Kazdy ma rad nieco ine mne sa tiez paci JB ale podla mna by to bolo lepsie ako taky zombie Hard. Na BB staci ked hra okolo 10 ludi a je to sranda. Aspon je dost blokov. Kazdy ma svoje servery napriklad mne nebavy ani trocha SJ no obcas ked sa nudim tak tam idem.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder (BB)

    Ja som to nikdy nehral, ale mikrofon nie je problem vypnut na serveroch. Takisto nastavit prechod cez spoluhraca nie je problem, mozno by bol problem s tym lezenim do kempu, ale to sa urcite da nastavit tak, ze sa spravia spawny po mapach (ako na deathmatchi) a tam, kde by si umiestnil prvy blok, by si musel stavat (samozrejme v urcitom okruhu) a spawnol by si sa trebars co najblizsie. Aj tak by bolo urcite treba adminsku ruku a neviem, kto by sa toho podujal.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: Base Builder (BB)

    Ale muselo by tam byt hodne adminu, uz jen kvuli tomu, ze deti delaji stavby kam zombici nemuzou . No a pak je ta hra k hovnu

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Jurob : Po dostavani "veci" ta to spawne na nahodne miesto a mas 30 sekund aby si sa tam dostal ked sa tam nedostanes chytia ta.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: Base Builder (BB)

    Aha, ja hraval na serveru, kde jsi si stavil stavbu a hned jsi zustal tam . Zadny respawn nebyl, takze jsi si tam mohl postavit stavbu, aby se tam zombici nedostali .. V tom pripade by ten server kotelna udelat mohla

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Tak to bol divny server. To aj zombie vyhrali? A ja som myslel skorej taky BB s XP. Ze napriklad za kill zombie dostanes 4 b a zato si vylepsujes zombie a cloveka. Myslim dmg a hp rychlost a tak dalej. Ale u cloveka najlepsie vylepsovat len dmg pretoze ostatne tam ani nedavat. To co teraz hravam ja je dost tazke pre ludi hravam to s bratom a malo kedy prezijem :D

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: Base Builder (BB)

    Kdyby se to udelalo jak rikal grey, vypnuti mic. a pruchod pres spoluhrace, tak by to bylo hratelne . A to s tim vylepsovani je dobry napad .

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Samozrejme by boly nejake pravidla napr. ze v tunely nemoze byt viac ako 3 hraci lebo potom by zombie nemali sancu sa ponich dostat a tak. Ten prechod cez seba neviem neviem. Predsa ked si CT spravi skrys do vrchu tak T mozu spravit stlp a zabit ho ked to nema ohradene. To by sa doladilo ale bol by som rad s tymi XP by to bolo urcite lepsie lebo by si mal stale co vylepsovat nebolo by to lacne a tak by si to musel hrat riadne dlho. Podla mna admini by tam chodili aspon niektory. Mozno by to hraval aj Virgins a grEy takze o admina strach nemam. Pripadne sa nejaky najde ...

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: Base Builder (BB)

    Prechod spoluhraci jen u CT ne? Teda ja to tak myslel, ale nevim jestli to jde nastavit .

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Base Builder (BB)

    Je to dobrý mod, rád bych ho tady uvítal.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Jo taky rikam dufam ze Kotlík tento napad podpori a aj udela bolo by dobre. Tychto serverov je malo a navise +XP je este menej take su mozno 3 a neni to zas tak narocne spravit. Prechadzanie cez CT no neni to zle ale ked sa bugnu do seba bude to divne. Ale to by sa poriesilo potom. Tiez by bolo dobre keby su tam tie body a zato si musite kupovat napr. aj zbrane ze na zaciatku dostanete nieco low ako napr. MP5 a glock a ostatok si musite odomknut. Bol by to urcite oblubeny server.

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Base Builder (BB)

    BB mod je sranda, opravdu dokaze zabavit. Misto XP by tam mohly byt nejaky body, treba AP (ammo packy), za ktery by si ZM/humani mohli kupovat bonusove veci (od tezkyho po jetpack s bazukou). Nejhorsi na tom je, ze by tam musel byt admin 24 hodin denne, protoze jak uz je nademnou, 80% hracu jsou 12-ti leti kokoti s mikrofonem bez steamu a bez brainu. Blokovani CT spawnu, blokovani T spawnu, niceni base, je vas tam vic nez ma a demence bude asi castej ban reason. Ale pokud by byl nekdo ochodnej administraci provadet (ne ze tam na hodinu denne vleze, bude tam furt), urcite by to stalo za to.

    @Shinigami:

    Nesouhlasim s napadem zbrane kupovat. Mela by vyskocit tabulka jako na DM, kde by si hrac vybral co by chtel (neco by bylo v extra shopu za ammo packy). BB by se nemel moc lisit od Zombie, akorat tady by mel mit ZM team vetsi hp a humani min ubirat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •