Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 35 z 35

Téma: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Kdy konečně pochopíš větu " Já to řešit nehodlám " ? Mám ti to napsat ve slovenštině ?

  2. #32
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Kdy konečně pochopíš větu " Já to řešit nehodlám " ? Mám ti to napsat ve slovenštině ?
    By Piner: :D To je konec :D Kktina je akorát celý tohle vedení a končím s nějakejma PMka a snahou něco tu zlepšit, protože to stejně nechcete a nikdo to neocení. Cya !
    Hmmmm, a ja si serem do huby... ok no, tak to nerieš. Ani už radšej nič nepíš.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #33
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    0 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Ne, ty máš dost. Ty jsi prostě zakomplexovanej retard vůči mě a já nic řešit nehodlám. Csko už stejně nehraju, naposled jsem ty dva viděl na serveru někdy před 3 měsícema, mám to tu v piči, je mi to fuk. Hraj si proti nim a když tě to bude bavit, že ví o každým tvým kroku, tak smekám, ale mě to nebaví. Myslet si o mě můžeš co chceš, nebudeš jedinej a je mi fuk co si o mě myslí lidi odtud a už je mi i fuk jestli budu mít ban nebo ne. Když už jsme teda u toho herování, tak napíšu tohle : Kotelna jde do sraček. ( Ať si to klidně myslím sám, mě je to u prdele. )

    Cya !
    Ano, sereš.

    Měl by sis sednout a checkovat dema. Zavírat a archivovat topicy, které jsou vyřešené. Měl bys běhat po serverech a hledat špínu na hráče, kteří žádají o práva. Ne ze sebe dělat idiota, jakým ze sebe děláš v tomhle topicu. V tomhle topicu jsem skončil, buď to pochopíš nebo ne, mám to tam někde hluboko. ( Jinými slovy, je mi to u prdele. )
    E: Myšleno, že bys měl radši pomáhat ostatním.
    A každý s IQ 50+ vidí, že ti už akorát jebe
    Naposledy upraveno Piner; 31-08-13 v 23:53.

  4. #34
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Ano, sereš.

    Měl by sis sednout a checkovat dema. Zavírat a archivovat topicy, které jsou vyřešené. Měl bys běhat po serverech a hledat špínu na hráče, kteří žádají o práva. Ne ze sebe dělat idiota, jakým ze sebe děláš v tomhle topicu. V tomhle topicu jsem skončil, buď to pochopíš nebo ne, mám to tam někde hluboko. ( Jinými slovy, je mi to u prdele. )
    Ty si sa riadne praskol o hlavu :D
    1. od včera si tu už riešenie mohol dať, aspoň nejaký návrh na vyriešenie situácie, kvôli ktorej toto vlákno bolo založené. Ale ty už nič nehodláš robiť, tak čo sa sem stále sereš?! Sklapni uši a padaj do prdele.
    2. ja na rozdiel od teba aspoň občas niečo užitočné pre tento portál spravím, nie len kritizovať ako niektorí, ktorí sú na tomto fóre.
    3. Aké demá? Prioritne som náborár. To, že pomáham chalanom na serveroch je len moja vôľa a snaha, aby tu bolo čo najmenej sťažností, že nechodíme na hlásenia! Tak neviem aké demá mám ešte sledovať. (BTW teraz je vraj stav adminov v poriadku, tak preto nesilím žiadosti a s náborom sa čaká až kým začne škola)
    4. Aké topiky? Ty si dneska hulil či čo? Od toho sú tu moderatóri. Ja sa starám len o vlákna v žiadostiach (občas zabanujem jurob crew, čo sa čudujem, že sa tu ešte neukázali, hh).
    5. špinu na žiadateľov o práva si nájdem neskôr. O to sa ty nestaraj ;)
    6. jediného idiota si tu teraz zo seba spravil ty. To, že ti niekto, kto do toho hovno vidí, popalečkoval posty, to mňa netrápi. Každý s IQ 50+ vidí o čo mi išlo a ty si to len zaklincoval. thx a pekné sny ;) ciao
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #35


    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Vyřešeno, lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •