Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    10 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Boze :D vsak je len 8 hodin rano. Serte na to a podte si este pospat
    Neumíš napsat něco k tématu, ale napíšeš tuhle sračku... Nejlepší řešení. Vyjádřim se k tomu tak, že si radí na ts o tom všichni víme, když jsem se zeptal jestli nevadí že za to ostatní dostávaj ban, řekl že jsou bráchové a konec. Takže podle tohohle si zavolám mámu s druhým ntb ať mi jen ukazuje pozice hráčů a mam v píči, protože to je moje máma. K ParadoXXovi: Pokud vám nevadí že vám nadává do slováků, dobře, já za to v minulosti dostal ban na 2 tejdny, když jsem krásnou básní zmínil jejich národ. Jde o pravomoce, nepřipadá vám to jako vláda? Rozkrádání na denním pořádku a tahání národa do sraček, přesně kokoti jako ParadoXX to tu do sraček táhnou. Jinde na portálech žádnýho ParadoXXe nemaj.a chybí jim? Ne, popravdě na mě začínají přicházet myšlenky že gayshits jsou lepší jak tohle, drží mě tu už jen kvalita serverů. Na konec tu rád napíšu: Pokud hlásíte cheatry fakt dost, ban za vulgarnost pro vás neplatí, protože umíte něco navíc a pokud ho dostanete, myslete si co za picovinu to je, ale to je tak všechno co můžete, tu se to nezmění, to musí Kotel chtít a ne když si někdo stěžuje se odvolat na to, co za dementa si stěžuje, stížnost jako stížnost. Keep calm and fuck the rules.

  2. #17
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Neumíš napsat něco k tématu, ale napíšeš tuhle sračku... Nejlepší řešení. Vyjádřim se k tomu tak, že si radí na ts o tom všichni víme, když jsem se zeptal jestli nevadí že za to ostatní dostávaj ban, řekl že jsou bráchové a konec
    yes.

    Ani sedět vedle sebe nemusí a radit si navzájem (bod 1 a 2). V ub taky píšou ti co použili 101% wh a vymluvěj se na sluchátka, ts, skype, dokonce tam byly i dvě obrazovky což i tohle je stejnej případ. Se vymluvil jeden z nich taky. Nwm kterej, ale měl by dostat ban a druhýmu odebrat jen práva. Anebo oboum pouze odebrat práva bez banu. Ale admini co s nima kamarádí tomu nevěřili, že to byla taková výmluva a věřili fejk písmenkám, že oni v tu dobu nezapli. A dali jim šanci, že tohle nevěděli, že radit tady je zakázáno. Mají si přečíst pravidla a vy ostatní to taky všem do ub píšete a šanci jim nedáte. :-) Jeden nejmenovanej exadmin tu dostal perma ban za kzh a to je low cheat a navíc server hns, kde není rank. (Snad se nepletu)

  3. #18


    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Neumíš napsat něco k tématu, ale napíšeš tuhle sračku... Nejlepší řešení. Vyjádřim se k tomu tak, že si radí na ts o tom všichni víme, když jsem se zeptal jestli nevadí že za to ostatní dostávaj ban, řekl že jsou bráchové a konec. Takže podle tohohle si zavolám mámu s druhým ntb ať mi jen ukazuje pozice hráčů a mam v píči, protože to je moje máma. K ParadoXXovi: Pokud vám nevadí že vám nadává do slováků, dobře, já za to v minulosti dostal ban na 2 tejdny, když jsem krásnou básní zmínil jejich národ. Jde o pravomoce, nepřipadá vám to jako vláda? Rozkrádání na denním pořádku a tahání národa do sraček, přesně kokoti jako ParadoXX to tu do sraček táhnou. Jinde na portálech žádnýho ParadoXXe nemaj.a chybí jim? Ne, popravdě na mě začínají přicházet myšlenky že gayshits jsou lepší jak tohle, drží mě tu už jen kvalita serverů. Na konec tu rád napíšu: Pokud hlásíte cheatry fakt dost, ban za vulgarnost pro vás neplatí, protože umíte něco navíc a pokud ho dostanete, myslete si co za picovinu to je, ale to je tak všechno co můžete, tu se to nezmění, to musí Kotel chtít a ne když si někdo stěžuje se odvolat na to, co za dementa si stěžuje, stížnost jako stížnost. Keep calm and fuck the rules.
    lenze toto je zacarovany kruh
    paradox sa sprava niekedy ako idiot, ale kto ho to odnauci? prava idu trocha pomimo ked ich vyuziva ako ma
    napise sracku, niekto napise staznost, ale nestane sa nic, lebo sa nezmeni
    bez prav sa spraval rovnako, zaco dostal aj bany, mozno boli aj staznosti, ale zmenilo sa nieco ked tie prava dostal a ma ich?
    kofiovcov neriesim lebo ich neznam a charon je trochu za debila ale zas sa snazi nieco vyriesit, aj ked marne :/
    + kotel to riesi, ale v AF, ale to ty nevidis
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Tento chaos Vás tady všechny drží. Všichni máte pocit, že do všeho můžete kecat, hádat se a nadávat. Na portálech kde je klid nikdo nehraje nebo už neexistují. Kdyby Kotel vše řešil hned a do důsledku, tak už tady nikdo nehraje. Kotelnu nedrží nad vodou classic nebo DM, ale fun mody. Takže když se daří tak 13+. Podle toho vypadají problémy. Neustále nadáváte na paradoxe. Slušná krizovka. Paradox se řešil vždy, když nebyl žádný větší problém nebo nepřítel. 98% co píší v tomto threadu nepoznají to co paradox. Nekolikrát to tady už padlo. Důležitá dema rozhoduje Paradox. Jestli vyhodíte paradoxe, uděláte pěknou hovadinu. Troubu kterej děruje zdi/nadává může banovat kde kdo, ale zaplého steamaka už ne. Nadávky a podobné prohřešky můžete hledat a fun adminu. Paradox se stará o střílecí servery a jeho práci nenahradí nikdo. Admin a hráč nebudou nikdy rovnoceni.

    EDIT: jo zapomněl jsem na podstatu threadu. Tak at si něco kofi řeknou. Kdo z Vás někdy někomu neřekl na TS kde někdo je. 100% to nedělají tak, jak je to pravidlo. Dodejte demo a čas kde to je, jinak jen blbě kecáte.
    Naposledy upraveno BUBEN; 31-08-13 v 12:17.

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    10 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Ano, ano .. Taky k nim mám své výhrady, ale pokud není důkaz, jasný důkaz, že tomu tak je, bohužel se s tím nedá nic dělat.. A ještě bych teda dodala k Charonovi, že je to opravdu hnusný, veřejně ukazovat PM zprávy.. Pořád jenom chceš po všech ať ti píšou PM, kde ti mají vše objasnit a potom to použiješ proti nim.. To se mi zdá z tvého postavení dost neprofesionální jednání.. Já teda pokud už budu svůj vlastní důkaz, tak to budu raději výhradně řešit pouze s Kotlem..
    Naposledy upraveno Britny; 31-08-13 v 12:39.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Poukazat na fakt a nato, kto je aky kokot vie kazdy. Ziadne riesenie z tvojho postu nevidim. A nechapem, ked je to tu take na picu, preco ziadas o prava. Najprv si bol admin opicoval si to tu a odisiel si. Potom si priliezol, ze chces byt aspon chh a teraz zrazu zase admin. Medzi tym tu zalozis takuto sracku o tom, ake to tu je vsetko na picu. Najdi riesenie a nepoukazuj na fakty, ak ti nejde len o palceky.

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Neumíš napsat něco k tématu, ale napíšeš tuhle sračku... Nejlepší řešení. Vyjádřim se k tomu tak, že si radí na ts o tom všichni víme, když jsem se zeptal jestli nevadí že za to ostatní dostávaj ban, řekl že jsou bráchové a konec. Takže podle tohohle si zavolám mámu s druhým ntb ať mi jen ukazuje pozice hráčů a mam v píči, protože to je moje máma. K ParadoXXovi: Pokud vám nevadí že vám nadává do slováků, dobře, já za to v minulosti dostal ban na 2 tejdny, když jsem krásnou básní zmínil jejich národ. Jde o pravomoce, nepřipadá vám to jako vláda? Rozkrádání na denním pořádku a tahání národa do sraček, přesně kokoti jako ParadoXX to tu do sraček táhnou. Jinde na portálech žádnýho ParadoXXe nemaj.a chybí jim? Ne, popravdě na mě začínají přicházet myšlenky že gayshits jsou lepší jak tohle, drží mě tu už jen kvalita serverů. Na konec tu rád napíšu: Pokud hlásíte cheatry fakt dost, ban za vulgarnost pro vás neplatí, protože umíte něco navíc a pokud ho dostanete, myslete si co za picovinu to je, ale to je tak všechno co můžete, tu se to nezmění, to musí Kotel chtít a ne když si někdo stěžuje se odvolat na to, co za dementa si stěžuje, stížnost jako stížnost. Keep calm and fuck the rules.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    9 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Poukazat na fakt a nato, kto je aky kokot vie kazdy. Ziadne riesenie z tvojho postu nevidim. A nechapem, ked je to tu take na picu, preco ziadas o prava. Najprv si bol admin opicoval si to tu a odisiel si. Potom si priliezol, ze chces byt aspon chh a teraz zrazu zase admin. Medzi tym tu zalozis takuto sracku o tom, ake to tu je vsetko na picu. Najdi riesenie a nepoukazuj na fakty, ak ti nejde len o palceky.
    Proč budu já kurva vymejšlet řešení? Pokud jste super admini a chcete aby jste měli ještě komu nařizovat co smí a co ne, tak se starejte sami, nechápu co se s tebou stalo, dřív v poho týpek, teď přizdisráč co musí vždy obviňovat ostatní, hlavně že ty jsi ten nejlepší. K čemu mi jsou palce, nic si z nich nedělám, je to vyjádření lidí že souhlasí a ne že maj za úkol někoho udělat. Jako do píči uvědomte si že na vašem chování záleží jestli tu někdo bude hrát. Umíte akorát banovat kokotiny, říkat kdo co nemá dělat a honit si tak ego. Kurva už mě přestává bavit jak se z normálních lidí stávají ovečky s admin právama, který si za každou cenu chtěj udržet. A jelikož mám palce v píči jako ty lidi který sem zmiínil tak si to palečkuj, ave já.

  8. #23
    Kotel
    Guest


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Bodovy system se muze udelat. Nekdo by musel navrhnout, za co pridavat body. Ma se admin trestat za fail stejne, kdyz dal 1000 banu jako jiny, co dal jen 100? Za jake obdobi se body vrati? U ridicaku je to tusim 6 za rok.
    Problem s nadavkami atd. se resil v admin foru. Porad pisu, ze nema smysl davat ban za kazdou blbost, protoze se to pak resi 10x dele nez je trvani banu. Dalsi problem je, ze jeden admin dava ban za neco, co druhy admin nechava byt. To je velice obtizne vyresit, protoze tu je 100+ adminu a kazdy ma na nejakou vec jiny nazor. Ja na serveru vzdy resil jen cheaty nebo spam. Vse ostatni na chod serveru nema vliv (neberu v potaz knife, jb). Muzu zkusit upresnit pravidla pro adminy, kde bude jasne napsano, jak dlouhy ban bude za jaky prestupek.

  9. #24
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Ja stale nechapem, preco sa stale riesia admini, preco sa musia zmenit admini a admini su zly a co ja viem co este.....preco sa do frasa nezmenia hraci, preco su dementi a cheatuju, provokuju adminov, spamuju, nadavaju atd.....ak admini niesu tak su zly, ak admini chodia na serveria staraju sa, tak su zase zly, ze banuju kazdu somarinu, tak sa uz rozhodnite co vlastne chcete...

    Kofiovci napisali, ze si neradia, ja tomu verim a bodka....

    Paradoxx je trosku svojsky, ale je to dobry admin a mne nikdy ako Slovakovi nevynadal....

    preco si nechodite na server kludne zahrat, ale riesite tu sracky...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Kofiovci napisali, ze si neradia, ja tomu verim a bodka....
    Zahraj si proti nim aspoň dvě kola a pak přijď... Já proti nim nic vyloženě osobního nemám, ať si hrajou ligový zápasy, ať si klidně jezdí na LANky, mě je to fuk, ale ať to neserou do public serverů. Já při hraní publicu na kotelně nikdy s nikým nebyl na TS a nikdy jsem si s nikým neradil pozice.

  11. #26
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Zahraj si proti nim aspoň dvě kola a pak přijď... Já proti nim nic vyloženě osobního nemám, ať si hrajou ligový zápasy, ať si klidně jezdí na LANky, mě je to fuk, ale ať to neserou do public serverů. Já při hraní publicu na kotelně nikdy s nikým nebyl na TS a nikdy jsem si s nikým neradil pozice.
    to sa hadat nebudem, lebo som s nimi nehral, ale myslim, ze su na takej urovni, ze si aj vedia vydedukovat poziciu supera bez radenia si...ale uz bolo niekde napisane....natocte ich a ak tam budu tri 100% tne casy osobne mu dam permu....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno cFc|Lu!z Zobrazit příspěvky
    Nechci se zastávat Pinera, ale Charone nepřijde Ti to trochu dětinský? Založit thread kterým chceš vyloženě nasrat hráče. Zastáváš tu velmi vysokou funkci a muselo ti být jasný, že někomu se tvoje rozhodnutí nebudou líbít a budou tě hatovat. Poslední dobou se mi zdá, že víc nadáváš, řešíš takovýhle blbosti než abys dělal něco užitečnýho. Hlavně že furt píšeš jak nemáš čas na nic. Řešením těhle stupidit akorát zabíjíš čas, kterej bys mohl hrát na serveru. Podle mě to prostě poslední dobou neunášíš a jestli mám pravdu, tak by ses na to měl vysrat. A to nemyslím nijak zle proti tobě, ale uznej, že jakmile je thread, kde se řeší takovýhle kraviny, seš tam jeden z nejaktivnějších.
    Takže najskôr sa sťažujú, že si tu nemôžu vyjadriť svoj názor a keď mu k tomu vytvorím dokonca vlastné vlákno, tak je zle? Oni nás môžu vytáčať nezmyselnými sťažnosťami, ale ja mu nemôžem dať priestor, aby sa konečne vyjadril a niečo spravil? Písal som to aj Zombiemu. Ak sem Piner alebo hocikto hodí demo, kde sú jasné časy s WH, tak budem trvať na odobraní práv a zabanovaní. Ale tu každý len mele s pantom, sťažuje sa, že sa nemôže vyjadriť a keď mu dám tú možnosť verejne nám to dokázať, tak som za debila... úžasné kluci, fakt bohovské.
    Áno riešim tieto blbosti, lebo týchto blbstí je už až-až. Práve preto, že mám takú funkciu akú mám si stojím za tymi, na ktorých tie pripečené sťažnosti sú. Keby napísali sťažnosť na teba, zastanem si aj teba. Keby niekto kritizoval tvoju robotu, tiež by sa ti to nepáčilo a nepíš, že by ti to bolo jedno. Nebolo.
    @Britny: Vždy sa každého pýtam, či to môžem uverejniť. Toto je jediný krát, čo som to sem postol, aby bol aj aviatik aj ostatní v obraze o čo vlastne ide. Piner tu má toho už toľko, že to je vlastne jedno. Hlavne, že oni môžu dávať súkromné rozhovory zo steamu (nemyslím to s Pukym), ale ja sem dám 1 PM a robíte z toho ako keby som vykecal štátne tajomstvo.

    Industrol to vystihol. Ich to jednoducho baví srať do všetkých, asi aby sa nenudili posledné dni prázdnin. http://csko.cz/forum/showthread.php?...1?om-a-adminom - toto vlákno bude prázde, to sa stavím o fľašu vodky. Lebo im nejde o spoluprácu, alebo vychádzanie s nami. Je to taká dedina. Videli vás na TS keď ste hrali gather a hneď mi niekto písal, že či si radíte na mega pube...

    EDIT: Asi fakt potrebujem dovolenku. Toto mi už hlava nebere...
    Naposledy upraveno Charon35; 31-08-13 v 22:14.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    -Takže najskôr sa sťažujú, že si tu nemôžu vyjadriť svoj názor a keď mu k tomu vytvorím dokonca vlastné vlákno, tak je zle?

    Když píšou tohle, tak jsou prostě slepí. Založit thread v sekci Kotelna servery umí i pitomej člověk, možná i chytřejší delfín.

    -Oni nás môžu vytáčať nezmyselnými sťažnosťami, ale ja mu nemôžem dať priestor, aby sa konečne vyjadril a niečo spravil?

    Ne, prostor k tom má, ještě jsem neviděl, že by se někomu zakázalo něco narhnout. Když to neumí normální cestou, tak asi nemá právo o něčem rozhodovat. A je pravda, že když chce rozhodovat, tak by měl patřit mezi modrý. Když na to nemá, tak holt nebude rozhodovat.

    -Práve preto, že mám takú funkciu akú mám si stojím za tymi, na ktorých tie pripečené sťažnosti sú. Keby napísali sťažnosť na teba, zastanem si aj teba. Keby niekto kritizoval tvoju robotu, tiež by sa ti to nepáčilo a nepíš, že by ti to bolo jedno. Nebolo.

    Nebylo, máš pravdu, omezil bych fórum a víc bych hrál. Nikdo za mnou nebude chodit na servery aby mi zdělil svoje poselství. Ale dostal jsem se tím k jádru problému. Jde o to, že oni nadávají tobě a ty bys jim podle mě neměl. Proto tu funkci zastáváš ty a ne oni. Protože máš být nad věcí. Jejich nadávky tu budou pořád a už se to od nich i čeká, ale ty by ses nad to měl povznést.

  14. #29
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Takže najskôr sa sťažujú, že si tu nemôžu vyjadriť svoj názor a keď mu k tomu vytvorím dokonca vlastné vlákno, tak je zle?
    Ty jsi snad retardovanej. Najdi mi, kde jsem psal, že nemám prostor se vyjádřit.. Ty jsi jak malej Jarda, něco si umaneš a pak to meleš furt dokola. Nikdy, nikdy jsem netvrdil, že nemám prostor k vyjádření. Za tu dobu, co mě tu všichni znáte, by jste mohli vědět, že když mě něco sere, tak prostě to dám najevo a je to.

  15. #30
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Ty jsi snad retardovanej. Najdi mi, kde jsem psal, že nemám prostor se vyjádřit.. Ty jsi jak malej Jarda, něco si umaneš a pak to meleš furt dokola. Nikdy, nikdy jsem netvrdil, že nemám prostor k vyjádření. Za tu dobu, co mě tu všichni znáte, by jste mohli vědět, že když mě něco sere, tak prostě to dám najevo a je to.
    Tak nepíš blbosti a vyjadri sa k veci. Stále čakám na tie demá s WH, alebo riešením "dvaja bratia v jednej izbe". Chcel som tu vyriešiť ten problém, nie stále omielať mňa.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •