Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 74

Téma: Spolupráca medzi hráčom a adminom

  1. #1
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Lightbulb Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Po viacerých skúsenostiach som sa rozhodol skúsiť iný spôsob zlepšenia vzťahov medzi hráčmi a admin tímom....

    O čo ide?

    Skúste napísať vaše postrehy a nápady na zlepšenie práce admina, čo by ste chceli aby robili a čo aby nerobili....skúsime to spolu prebrať a urobiť nejaký kompromis ...

    Kľudne sa pýtajte, píšte a my budeme odpovedať....


    Upozornenie!!!
    každý spam či flame budem trestať....ďakujem
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    pre mňa ako admina by bolo zlepšenie, keby ste do hlásení písali NICKy cheatujúcich hráčov ;)


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Hajjas Zobrazit příspěvky
    pre mňa ako admina by bolo zlepšenie, keby ste do hlásení písali NICKy cheatujúcich hráčov ;)
    Nebo rovnou přes /cheater

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Však správné hlášení má obsahovat nick a typ cheatu. Pokud hlášení tohle neobsahuje, tak admin není povinen tam chodit. Když tak mě opravte.

  5. #5

    Re: Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Hajjas Zobrazit příspěvky
    pre mňa ako admina by bolo zlepšenie, keby ste do hlásení písali NICKy cheatujúcich hráčov ;)
    Chcel by som reagovať , na ten tvoj post : Nemohol by sa vymyslieť nejaký ten systém hlásenia cheatrov . Jeden dobrý mal vymyslený Trey .Źe keď napíšeš cheter vyskičí ti tabuľka s menami hráčov a ty vybereš meno , cheatujuceho hráča . Keď vybereš meno tak je tam ako sa "prehrešil" , či nejaké cheaty , spam , txt.. a pod .

    Len moj nápad možno nieje dokonalý ale nápad .
    riťky a edm

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Já bych si přál, aby si admin při hraní CSka vymazal jednu větu z mozku - " Nemůžu / Teď nemám čas. " Když už je ve hře, tak čas mít musí

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Re: Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Chcel by som reagovať , na ten tvoj post : Nemohol by sa vymyslieť nejaký ten systém hlásenia cheatrov . Jeden dobrý mal vymyslený Trey .Źe keď napíšeš cheter vyskičí ti tabuľka s menami hráčov a ty vybereš meno , cheatujuceho hráča . Keď vybereš meno tak je tam ako sa "prehrešil" , či nejaké cheaty , spam , txt.. a pod .

    Len moj nápad možno nieje dokonalý ale nápad .
    Však tohle existuje, napiš /cheater ... :D

  8. #8
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Chcel by som reagovať , na ten tvoj post : Nemohol by sa vymyslieť nejaký ten systém hlásenia cheatrov . Jeden dobrý mal vymyslený Trey .Źe keď napíšeš cheter vyskičí ti tabuľka s menami hráčov a ty vybereš meno , cheatujuceho hráča . Keď vybereš meno tak je tam ako sa "prehrešil" , či nejaké cheaty , spam , txt.. a pod .

    Len moj nápad možno nieje dokonalý ale nápad .
    toto uz davno funguje, staci do chatu napisat "/cheater" potom uz len naklikat nick a dovod.....dakujem
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #9
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    Však správné hlášení má obsahovat nick a typ cheatu. Pokud hlášení tohle neobsahuje, tak admin není povinen tam chodit. Když tak mě opravte.
    teoreticky mas pravdu, ale potom chodia na nas staznosti, ze nic nerobime, len si kludne hrame....takze sa snazime ist na skoro kazde hlasenie, ktore obsahuje akukolvek informaciu, ktorej sa mozme chytit...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  10. #10
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Já bych si přál, aby si admin při hraní CSka vymazal jednu větu z mozku - " Nemůžu / Teď nemám čas. " Když už je ve hře, tak čas mít musí
    ak ti to napisal, tak to je smutne, ale ak vobec nereagoval, tak niekedy sa adminom hlasenie nezobrazi, hlavne ked na danom serveri je...je to bug a stane sa to len obcas....

    preto treba hlasit cez "!" a urcite, ak bude hlasenie spravne vyzerat, admin dorazi....dik
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    No někdy může člověk 3x za sebou napsat vše potřebné a admin nikde.

  12. #12
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    No někdy může člověk 3x za sebou napsat vše potřebné a admin nikde.
    toto je pravda, ale ja osobne mozem potvrdit, ze som este nenatrafil na admina co ignoroval hlasenie, dokonca sa niekedy predbiehame kto viac zabanuje...:D

    takze moze byt, ze momentalne nie je nik online, alebo toci na inom serveri, alebo si hlasenie nevsimol....hlavne ked prechadza na iny server a podobne...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #13

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    ja som sa obetoval...ja som ich nechcel :)

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Pokud tohle platí, že se tu nějakým způsobem pokusíme domluvit, ikdyž tomu moc nevěřím, tak to zkusím napsat tak abyste neměli kecy.
    Určit co se má a nemá banovat a na jak dlouho. Nějaké ty trestné body, přičemž pokud by admin dal fail ban, urážel ve větší míře hráče, tak by se mu odečetl 1. Dejme tomu že by někdo nasbíral 10 trestných bodů, končíš nazdar. Tyhle body by byly za úsek například 3 měsíců, takže co čtvrtletí to v podstatě ,,vysvědčení" kdo kolik bodů má, body by se mohli dávat zpět za vysokou aktivitu, nebo ulovení velké ryby=hráč který tu už nějakou dobu hraje a je podezřelý z haxu, ale nejsou důkazy a dotyčný admin by ho na základě průkazného dema zabanoval, dostal by +1. Pak mi docela vadí to hraní gatherů, je sice super že si jdete zahrát, nikdo vám nebrání, ale když takhle v odpolední špičce hrajete 2 hodiny 12 adminů(6 na 6 wtf), tak se pak div že nikdo na hlášení nepřijd, takže hrát to třeba večer, nebo když vidíte dost adminů online. Trpělivost při spectování cheatra, to je s čím sem se taky setkal, někdo je zaplej, vy ho spectujete, ale zrovna vypnul, nebo dost skrývá, tak si počkám než se odhalí a ne že odejdu, když mi napíše dotyčný admin že musí off, tak to samozřejmě nepočítám, spíš to jak odejdete na jiný hlášení s tím že je tenhle clear a za pár hodin je v banlistu když už tam mohl bejt dávno. A bylo by dobrý začít slapovat hráče co kempí na spawnu, neplantujou bombu, nebo nedefusujou a hlavně laggery, fakt mě vytáčí střílet po borcovi co má 120 ping a teleportuje se. Pokud mě ještě něco napadne editnu, máte tu návrh, jestli mě pošlete někam, že z toho nic nebude, že sou to.kraviny, tak už nevím..

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Určit co se má a nemá banovat a na jak dlouho.
    To se tedka resi.

    Nějaké ty trestné body, přičemž pokud by admin dal fail ban, urážel ve větší míře hráče, tak by se mu odečetl 1. Dejme tomu že by někdo nasbíral 10 trestných bodů, končíš nazdar. Tyhle body by byly za úsek například 3 měsíců
    Ty fail bany (za cheaty) bych do toho netahal, prece jenom nemuzes srovnavat admina, co dal za ty 3 mesice 20 banu a jinyho, co jich dal 300. Takze to vzit na procenta. Na konci tech 3 mesicu, se to spocita, a kdo bude mit vic jak např. 5% UB, tak je bez prav (tj. 5 UB na 100 B).

    Takze body zavyst na opravneny stiznosti, vazny nadavky hracum, za oboje bod, pri 5ti bodech taky bez prav.

    Co vy na to?
    Naposledy upraveno 'Seiter; 01-09-13 v 10:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •