Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Nová hra??

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    6

    Nová hra??

    Pár krát som bol u CT a napadlo ma že či by som nemohol dať akú hru pre cca 3 CT že by na nejakom mieste hladali zbraň (samozrejme prázdnu), napr. v celách. A kto by ju našiel prvý a doniesol ju na určené miesto tak by prežil. :) Neni to nič zložité a každý z T to pochopí :D čo vy na to? :)

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Nová hra??

    Myslim že jsi to mohl dát i bez toho abys to tu psal.. :D většina lidí tam vymýšlí nový hry,aniž by se poptali..Ale jinak je to dobrý nápad :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Nová hra??

    Není to moc nová hra, občas se to dělá, že se třeba po mapě ukryjí 4 prázdné zbraně a ty 4, co ji přinesou přežijí ... není to špatná hra, ale není nic obtížného při tomhle udělat vzpouru, a taky to tak většinou dopadá :).
    Ale jak si psal, udělat to v určitém areálu, třeba na mapách jako (Kizkulesi, assault, flyhight), prostě tam, kde je jedna cela by bylo asi jednoduší.
    Nebo na desertu na bludišti, i na templu je hafo míst, kde by se to mohlo hrát.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Nová hra??

    OK :) tak keď nabudúce budem CT tak to skúsim :))
    Naposledy upraveno Zelino; 02-09-13 v 22:30.

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nová hra??

    Nemusia sa robiť iba atrakcie. Ak tým nebudeš porušovať pravidlá, alebo ohrozovať iných (napr. náboje v zbrani), tak kľudne.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Burton
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Rumanová, Okres Nitra, Slovensko
    Příspěvky
    172

    Odpověď: Nová hra??

    Tuto hru občas dávam hlavne na mapách ako assaulte kde Tcka nemajú mimo zbrojky kde zobrať zbrane :) btw napadlo ma to na veľkú noc len namiesto vajíčok boli deagli :D
    Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Nová hra??

    Citovat Původně založeno Burton Zobrazit příspěvky
    Tuto hru občas dávam hlavne na mapách ako assaulte kde Tcka nemajú mimo zbrojky kde zobrať zbrane :) btw napadlo ma to na veľkú noc len namiesto vajíčok boli deagli :D
    Heh :D to si pametam este dodnes. Uz so to mal skoro prehrate ale nastastie mi niekto... :D napisal kde je zbran ukryta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •