Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 126

Téma: Serialy

  1. #61
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Serialy

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    http://www.csfd.cz/film/56207-narcos/prehled/

    Zrovna jsem dokoukal 1. řadu a fakt doporučuju, obzvlášť těm, co mají rádi témata ohledně drogových baronů, mafiánů apod. Seriál pojednává o drogovém bossovi z Kolumbie Pablo Escobarovi. Další řadu prý chystají na léto, tak jsem zvědavý.

    Zajímavost - Tolik, kolik Čech s průměrným platem vydělá za celý život, vydělal Escobar za 12 minut. Pro Escobara měla v tom nejvýnosnějším období luxusní limuzína přibližně stejnou hodnotu, jako pro Čecha s průměrným platem jeden rohlík.
    Díky moc, za doporučení, serial se mi zalíbil.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #62


    Odpověď: Serialy

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    http://www.csfd.cz/film/56207-narcos/prehled/

    Zrovna jsem dokoukal 1. řadu a fakt doporučuju, obzvlášť těm, co mají rádi témata ohledně drogových baronů, mafiánů apod. Seriál pojednává o drogovém bossovi z Kolumbie Pablo Escobarovi. Další řadu prý chystají na léto, tak jsem zvědavý.

    Zajímavost - Tolik, kolik Čech s průměrným platem vydělá za celý život, vydělal Escobar za 12 minut. Pro Escobara měla v tom nejvýnosnějším období luxusní limuzína přibližně stejnou hodnotu, jako pro Čecha s průměrným platem jeden rohlík.
    V německu na to koukal kámoš a strašně se mu to líbilo. Prej je to pecka a mám v plánu to taky zkouknout. Dík za připomenutí :D
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #63
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    Re: Serialy

    jelikoz to tu jeste nikdo nezminil, tak:
    Mr Robot
    Black Mirror
    Utopia
    The Last Man on Earth

    momentalne zkousim jeste dokumentarni Making a Murderer... zajimavy, ale ne uplne navykovy










    Naposledy upraveno :moqq; 13-01-16 v 14:19.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  4. #64
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: Serialy

    Mám za sebou první řadu seriálu Haló, tady Indie. Celkem fajn.

    Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné.

    http://www.csfd.cz/film/278769-halo-tady-indie/prehled/

  5. #65
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Serialy

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    http://www.csfd.cz/film/56207-narcos/prehled/

    Zrovna jsem dokoukal 1. řadu a fakt doporučuju, obzvlášť těm, co mají rádi témata ohledně drogových baronů, mafiánů apod. Seriál pojednává o drogovém bossovi z Kolumbie Pablo Escobarovi. Další řadu prý chystají na léto, tak jsem zvědavý.

    Zajímavost - Tolik, kolik Čech s průměrným platem vydělá za celý život, vydělal Escobar za 12 minut. Pro Escobara měla v tom nejvýnosnějším období luxusní limuzína přibližně stejnou hodnotu, jako pro Čecha s průměrným platem jeden rohlík.
    dik moc za ten serial.. strasne je to dobre a nedockavo cakam na dalsiu seriu :D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  6. #66
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: Serialy

    The 100
    Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

    http://www.csfd.cz/film/338956-the-100/prehled/


    Kdo má rád survival tématiku, tak tomu určitě dejte šanci.

  7. #67


    Re: Serialy

    Misfits ?
    riťky a edm

  8. #68
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    Re: Serialy

    http://www.csfd.cz/film/338410-plebs/prehled/

    Taky sitcom na oddych, 3 "plebovia" prezivaju v Rime 27 rokov pred nasim letopoctom, je to kratky serial ale stoji za to, pisem po dopozerani prvej serie (aktualne bezi 3.)

    E: Mala ukazka zo serialu:
    Naposledy upraveno Idea; 17-05-16 v 15:00.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  9. #69
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107


    Odpověď: Serialy

    Lucifer
    už se dá stáhnout první řada.

    Naposledy upraveno Toqsic; 21-06-16 v 11:07. Důvod: aktualizace informací

  10. #70
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: Serialy

    Who wants to be king?

  11. #71
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268


    Odpověď: Serialy

    odporúčam, ale určite to poznáte --> http://www.csfd.cz/film/77730-zlata-sedmdesata/prehled/

    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  12. #72
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Bardejov
    Příspěvky
    57


    Odpověď: Serialy

    Jen Simpsonovci

  13. #73
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Serialy

    jmenuju se earl
    simpsonovi
    futurama
    teorie velkého třesku
    skladiště 13

  14. #74
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: Serialy


  15. #75
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Serialy

    Nevím jestli to tu už někdo dával, ale velmi se mi líbil serial Temný případ (http://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/prehled/). Dvě různé serie, viděl jsem jen první a dal bych 100%. A pokud by někdo chtěl vědět více o mé osobě, tak hlavní hrdina je mi docela podobný.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •